The Reason I Can't Find My Love -Watashi ga Renai Dekinai Riyuu 10/10

J-doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.01.22. 08:00

Szia Bekka !

Nagyon vártam ezt a pillanatot hálásan köszönöm a feliratokat azt a hatalmas munkát amit belefektettél , h mi kényelmesen jól érthetően filmezhessünk (WORSHIP) l:-)
Már viszem is a 2. részt amint megnéztem jövök beszélgetni , jó lesz frissíteni az elsőt , habár nálam maradandót alkotott a történet és a lányok is , nagyon megszerettem őket , ehhez elég volt az első rész csodás kis sorozatnak örvendhetünk :-D
zsuzsianyu
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.03.05. 14:31

2019.01.22. 11:28

Szia kedves Bekka ..szerettem volna veled tartani ..de elkeseredtem ..mert avistazom nincs és a másik letöltő link nem jó a reklám miatt a sorozatban nem egyezik a felirattal ( keresem a neten hátha találok egyezőt ) Köszönöm szépen ..
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.22. 15:34

summi írta: 2019.01.22. 08:00 Szia Bekka !

Nagyon vártam ezt a pillanatot hálásan köszönöm a feliratokat azt a hatalmas munkát amit belefektettél , h mi kényelmesen jól érthetően filmezhessünk (WORSHIP) l:-)
Már viszem is a 2. részt amint megnéztem jövök beszélgetni , jó lesz frissíteni az elsőt , habár nálam maradandót alkotott a történet és a lányok is , nagyon megszerettem őket , ehhez elég volt az első rész csodás kis sorozatnak örvendhetünk :-D
Köszönöm!! (L)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.22. 15:37

zsuzsianyu írta: 2019.01.22. 11:28 Szia kedves Bekka ..szerettem volna veled tartani ..de elkeseredtem ..mert avistazom nincs és a másik letöltő link nem jó a reklám miatt a sorozatban nem egyezik a felirattal ( keresem a neten hátha találok egyezőt ) Köszönöm szépen ..
Kedves Zsuzsianyu

írtam Usaginak a probléma miatt, a linken amit kitett, csak az angol feliratok jönnek le jelszó nélkül, a film nem.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
zsuzsianyu
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.03.05. 14:31

2019.01.22. 21:42

Köszönöm gépen vannak ..
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.01.23. 12:33

Kedves Bekka, most tudtam jönni a feliratért, Én is úgy vagyok mint Summi, hogy vissza kell nézzem az első részt, tény hogy valóban nagyon aranyos kis sorozat lesz ez, Jó lesz kivesézni LOL . az tény, hogy mennyire más a mi mentalitásunk a japánokéhoz képest. Milyen nehéz a hivatást a családot stb összeegyeztetni...Bár a japánok is elég család centrikusak, de még csak most kezdik azokat a nőket is becsülni, akik így is akarnak és tudnak dolgozni. Kíváncsi leszek a fejleményekre.! Kellemes, megérdemelt pihenést most így a fordítás végeztével... LOL l:-) (hug) (wave) (w00t)
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.01.23. 18:33

sziasztok! Végre megnézve az újabb rész is, nem akartam már későbbre tenni. :-D
Spoiler:
Nagyon különböző karakterűek a lányok, ahogy a háttér és életfelfogás is. Bizony egy ilyen kényszeregyüttléttel nem könnyű megküzdeni de mindegyik lány igyekszik az esetleges nézeteltérést is valahogy orvosolni. Mindegyikük valamiben erős jellem, mások az elvárások a szerelem terén. Nagyon nem könnyű mi az ami megengedhető és mi az amibe nem kellene belemenni. Úgy látom itt még valaki miatt egy házasság szétszakításához is hozzájárul..jó lenne ha nem lenne igazam. Azért azt a telefonleöntést durvának találtam. Nem pedig cselesnek. Mert minimum megkérdezhette volna hogy esetleg nem nős e.. Etikátlan húzásnak tartom. Kíváncsi leszek a folytatásra, köszönöm hogy ennyi már láthattam belőle a fordítással. Ezt a sorit most nem lestem meg előre...úgyhogy én is szorítok a lányoknak hogy valahogy révbe érjenek! [/spoiler LOL (hug) (wave) ]
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.23. 18:47

Itt a harmadik rész.


Az első részről:
Spoiler:
Valóban bosszantó egy kicsit Saki természete, ahogy veszi és intézi a dolgokat. Nekem sem volt sosem szimpatikus ha egy nő megpróbál befurakodni egy házasságba. És nem hajlandó észrevenni hogy egy másik emberi lény (a feleség) is érintett a dologban.
Nagyon tetszik a ház amit bérelnek, annyira otthonos.
Szegény Emi! Hogy menekült amikor Yuu bejelentette hogy megnősül. És még a szülinapját sem köszöntötte! (CRY) (CRY) Annyira sajnáltam.
Egy ilyen klubban dolgozni nem égő Japánban??
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
zsuzsianyu
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.03.05. 14:31

2019.01.23. 20:20

Nekem nagyon tetszik a 3 különböző hölgy ..nem lehet őket össze hasonlítani ..de én úgy látom mindegyik keserű és csalódót egyenlőre bizonyítja ez a pofozkodás is ...nehéz lesz nekik megtanulni a szerelem igen fájdalommal is jár ..és na a férfiaktól meg felment a vérnyomásom .Köszi remek kis sorozat !.
Frezia
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.04.25. 21:06

2019.01.23. 20:47

Szia Kedves Bekka!
Először is köszönöm, hogy leforditottad a sorozatot! (WORSHIP) Mivel én is úgy jártam mint zsuzsianyu 2 helyről is letöltöttem az első két részt, de a reklám miatt teljesen elcsuszott a felirat, igy én is csak az általad feltett videóval tudtam megnézni a részeket. Lehetséges lenne, hogy a többit is majd feltedd?! Bevallom én most nézek először japán sorit, eddig 2 kinai kivételével, mind koreai volt.. A jövőre nézve azért begyűjtöttem még pár kinai és japán sorozat feliratát, mert érdekelne az Ő világuk is. Szeretem a fiatalokról szóló történeteket. Itt most megismerhetjük 3 különböző habitusú,gondolkozású lány küzdelmét, hogy találja meg a szerelmet. Kiváncsi vagyok, hogy Emi, hogy fog küzdeni azért, hogy a barátságból szerelem legyen és nem egyoldalú. / Mert szerintem lehet, mint ahogy egy kapcsolat is véget érhet úgy, hogy barátok maradnak ./ A 2. rész végére Saki is elgondolkodik milyen az élete az érzelem nélküli szexuális kapcsolatokban. A férfi akivel összetalálkozik kedves vele igy gondolkodás nélkül nyomulni kezd, eszébe sem jut, hogy nős lehet. Igaz nagy valószinűséggel nem Ő dulja fel ezt a házasságot, mert szerintem az már nem igazán müködik. Nem utolsó sorban kivácsi vagyok, hogy Mako a kis naiv, ártatlan, tapasztalatlan lány, hogy találja meg a hozzáillőt. Várom a következő részeket. Annyit mondanék még : Fighting Lányok! :-) (cheer)
Szép hetet!
Válasz küldése