BG: Personal Bodyguard (BG: Shinpen Keigonin) 9/9

J-doramák
cirmos
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.02.09. 15:40

2018.05.08. 15:44

Nagyon jó sorozat! Köszönet a magyar feliratokért.
csip
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2014.01.17. 13:20

2018.05.23. 16:18

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását!
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2018.05.23. 18:18

Szívesen mindenkinek, örülök hogy tetszett!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
zsuzsianyu
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.03.05. 14:31

2018.10.26. 16:32

Wow Köszönöm szépen ! Igen izgalmas történet volt !
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2018.10.27. 13:59

zsuzsianyu írta: 2018.10.26. 16:32 Wow Köszönöm szépen ! Igen izgalmas történet volt !
Örülök, hogy tetszett!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.04.29. 20:54

Köszi Bekka , h ajánlottad , nagyon megszerettem ezt a sorozatot , jól elmélyedtem benne és még nem értem a végére , minden mozzanatát ki akarom élvezni , Kimura csodálatos fantasztikus ahogy érzi a karaktert , sokszor azt érzem önmagát is adja , h neki tényleg ilyen hatalmas igazságérzete van , és önfegyelme ... szeretem a realitását a sorozat ez a japánoknál fontos szempont , egyik karakter se tévedhetetlen hibáznak és hoznak rossz döntéseket , de felállnak és tovább küzdenek és próbálják a legjobban csinálni a munkájukat a magánéletüket.
Kimura és a fia közötti kapcsolat is mennyire életszerű , a kis srác dacol az apjával azt mutatja , h mennyire rossz sora van az apjával , unalmas egyhangú , közben semmi pénzért nem hagyná el az apját , annyira csíptem amikor azt mondta neki , h" magányos lennél nélkülem" l:-) Szeretem a vázát a történetnek , ahogy keretbe foglalja az író , közben mindig jön egy új megbízatás , új történettel , ami tele van izgalommal ... Takumi annyira cuki l:-) szuper ahogy közelítenek egymáshoz Kimurával és ott van közöttük a bizalom tisztelet a megbecsülés . Millió köszönet a fordításért , nagyon jól fordítasz élvezet vele a filmezés (dance) l:-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.05.10. 15:29

summi írta: 2019.04.29. 20:54 Köszi Bekka , h ajánlottad , nagyon megszerettem ezt a sorozatot , jól elmélyedtem benne és még nem értem a végére , minden mozzanatát ki akarom élvezni , Kimura csodálatos fantasztikus ahogy érzi a karaktert , sokszor azt érzem önmagát is adja , h neki tényleg ilyen hatalmas igazságérzete van , és önfegyelme ... szeretem a realitását a sorozat ez a japánoknál fontos szempont , egyik karakter se tévedhetetlen hibáznak és hoznak rossz döntéseket , de felállnak és tovább küzdenek és próbálják a legjobban csinálni a munkájukat a magánéletüket.
Kimura és a fia közötti kapcsolat is mennyire életszerű , a kis srác dacol az apjával azt mutatja , h mennyire rossz sora van az apjával , unalmas egyhangú , közben semmi pénzért nem hagyná el az apját , annyira csíptem amikor azt mondta neki , h" magányos lennél nélkülem" l:-) Szeretem a vázát a történetnek , ahogy keretbe foglalja az író , közben mindig jön egy új megbízatás , új történettel , ami tele van izgalommal ... Takumi annyira cuki l:-) szuper ahogy közelítenek egymáshoz Kimurával és ott van közöttük a bizalom tisztelet a megbecsülés . Millió köszönet a fordításért , nagyon jól fordítasz élvezet vele a filmezés (dance) l:-)
Köszönöm! :-)

Takuya tényleg nagyon hiteles benne, és az összes többi szereplő is nagyon szerethető.
Jók a történetek, és sose az történik benne, amit vár az ember.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2020.12.13. 16:20

Frissítve a felirat link.Újra elérhető.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése