The Reason I Can't Find My Love -Watashi ga Renai Dekinai Riyuu 10/10

J-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.31. 05:13

zsuzsianyu írta: 2019.01.30. 21:55 Köszönöm Bekka ..akkor türelemmel várok !
Mar tegnap fenn volt ott ahol a tobbi. A regieket leszedtem
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2019.01.31. 06:19

UsagiYojimbo írta: 2018.11.06. 18:00 A szerveremről is letölthető a sorozat...
Használati utasítás a fenti linkhez:
  • Ha rákattintasz, megnyitja az oldalt, és használhatod letöltésre. Ilyenkor a benne lévő felhasználónév és jelszó a böngészőben nem fog megjelenni, és ha a böngésződben lemented, oda se kerül be...
  • Elmentéshez, akkor linkre kattints jobb gombbal, és ott a hivatkozás felvétele könyvjelzők közé, vagy hasonló nevű menüponttal tudod elmenteni. Ekkor megőrzi a jelszót is.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.02.01. 11:20

Továbbra is nagyon tetszik a sorozat , nagyon életszerű a keménységekkel együtt , annak örülök , h valódi problémákkal akadályokkal érzelmekkel nézhetünk farkasszemet , a főszereplőket nem hordozza a tenyerén az élet , nem kényezteti el , keményen mér mindenkinek a nehézségekből.

Spoiler:
Sajnálom ,h Mako még mindig nem tanult a hibájából , megszédítették a szép szavak a virágok a srác felszínes szerelme kedvessége , fel kell ébrednie , tudom nem megy ez gyorsan , könnyebb meglátni a hibáit a gyengeségét , mint megváltoztatni ezért is nagyon sajnálom , azzal , h feláldozza magát csak a gyengeségét mutatja meg , ,amit a srác gyorsan ki is használt rátelepedik és úgy irányítja Makot ahogy neki tetszik megszabja mit tehet és mit nem , zsarnokká válik gonosszá rosszindulatúvá , semmibe veszi Makot , átnéz rajta csak a saját önző érdekei fontosak , érzéketlen semmi empátia nincs benne , nagyon haragszom rá >:-0 A szerelmükben semmi tűz szenvedély boldogság nincs , Hihetetlen megfelelési vágyat érzek még Makoban a környezete felé , azért tesz meg mindent a srácnak és áldozza fel magát, mert nem akarja elveszíteni ? vagy azért mert nem érzi elég jónak magát , nem érzi , h értékes hiányzik az önbizalma ? vagy soha nem tanulta meg , h ki kell állnia magáért a véleményért azért , h boldog legyen , h jól érezze magát , nem szabad másoknak mindig megfelelnie lennie kell önáló akaratának , ne mások véleményei határozzák meg döntéseit, viselkedését vagy gondolkodását .Vagy Mako személyisége ilyen mert mindig határozatlannak naivnak áldozatkésznek láttuk , akinek szüksége van irányításra mert könnyen befolyásolható határozatlan típus , sajnos nem a hozzáillő srácot találta meg , nem olyat aki értékelni tudja, és nem használja ki ,és figyelmes határozott támogató típus. Azért kicsit bizonytalan vagyok benne , ennyire nem értékelheti alul magát de ennyire naiv se lehet , Makon az is látszik , h fél és szorong , a srác mellett nem tud felszabadult lenni , nem tudja önmagát adni határozatlan , kiszolgáltatottá , áldozattá válik sőt szenved is ebben a kapcsolatban . Szeretem a karaterét , mert sok kedvesség bájosság van benne tiszta szívű jóindulatú szorgalmas megbízható aranyos lány .
Annak örültem , amikor összeszedte a bátorságát Mako és elmondta a srácnak mi a probléma mennyire rossz és fájdalmas neki az együttlétük , várható volt , a srác reakciója nem számítottam másra , de nagyon dühített , h Mako fájdalmára semmi együérző reakciója nem volt és az is , h azonnal hátat fordít neki és otthagyja Makot itt már Mako önfeláldozása se segített , rá kell jönnie ez nem szerelem volt , fájdalmas sebet kapott , csalódott , pláne ha rájön majd , h a srác miatt veszíti el az állását , mert tuti kitálalt a kapcsolatukról nem véletlenűl súgtak össze Mako háta mögött , sőt jól kiszínezhette a történetüket persze beleszőve Kizaki kapcsolatát is . Japánban látszik , h szigorú szankciók vannak , egyes munkahelyeken , ha egy munkatárs megszégyenül és kibeszélik a kollégák , mert bomlasztja a csapatot a munkát makulátlanságot és teljes odaadást várnak el a munkatársaktól a magánéleti problémák nem idevalók :O Nagy árat kell fizetnie ezért Makonak a csalódásról nem is beszélve bízott és becsapták , ráadásul még az állását is elveszíti megszégyenülve távozhat . :-(
Nagyon reális a lányokban a tapasztalatlanságuk , senki nem tudja a tuti , ezért igazán nem tudják megóvni egymást a csalódástól a nehézségektől a fájdalmaktól , az is klassz , h mindegyik lány más más személyiség , ezért érzelmileg is máshogy közelítenek a saját problémáikhoz ...

Sakival vegyesek az érzéseim , van amit megértek elfogadok vele kapcsolatban , de van amiért felelősnek gondolom . Az igaz , h legfontosabb személyt veszítette el az apjában , ez a trauma hatással van a mostani életére is , az apja tartotta kézben a családi vállalkozást , közben erősítette Sakit , támogatta hitt bízott a tehetségében büszke volt rá , h képes lesz íróvá válni , sajnos a halála nagy törést okozott Sakiban , azt érzem elveszítette azt a támogatást ami olyan sokat jelentett neki , ami erőt adott , h küzdjön önmagáért , h azt az utat járja amihez tehetsége van . Az látszik , h felelősséggel tartozik a családja felé , ők segítették támogatták anyagilag , h tanulhasson , most Saki akar adni visszonozni a sok jót amit a családjától kapott , h könnyítsen a helyzetükön , ez nagyon szép és jó cselekedet , csak azt nehéz elfogadni , h túl hamar feladta a küzdést , h megvalósítsa álmait amiért tanult , nagyon szépen lépkedett a felvételi pontokon és már ott volt a siker kapujában , az igaz , h nem sikerült , de feladni soha nem szabadna. Azért haragszom rá , h hazudik a családjának és elhiteti velük , h minden rendben van , dolgozik és tudja támogatni a családját , sokkal jobban járt volna ha nem a járatlan utat választja , mert a hazugsággal max időt nyer . elsőre könnyebb megoldásnak tűnik de sokkal nagyobb árat kell fizetni érte , mert előbb vagy utóbb kiderül az igazság , és elveszíti a megbízhatóságát hiteltelenné válik csalódást okoz a családjának akik bíztak benne akik büszkék rá. Valószínű azért a klubbot választotta , mert ott sokkal több pénzt kereshet mint máshol , és ebből tudja támogatni a családját , csak itt elveszíti a céljait , mert innen felállni és ebből a körből kitörni szinte lehetetlen , ezért örültem amikor megismerkedett Takumival , Takumi volt aki megmutatta milyen egy igazi férfi aki nőnek nézte kedves volt és figyelmes csak sajnos nős , Ésszel Saki tudja , h nem szabad kapcsolatba kerülnie Takumival , el is határolódott tőle annak ellenére is , h érzelmileg kicsit közel került hozzá. Takumi segíteni akart Sakin ezért kereste meg a klubban sajnálta Sakit és megakarta akadályozni , h ebbe az életben lássa a jövőjét . Sok közös vonás és hasonlóság van bennük , egyikőjük se merte felvállalni az igazságot és a hazugságba menekült , és mindketten súlyos terhet traumát cipelnek , Szörnyű volt Takuminak azzal szembesülnie , h nemzőképtelen :-( Két fájdalmas szív , próbálja megérteni bátorítani egymást . Mindkettőjük életéből hiányzik valami , Sakinak az erős támasz az apja aki hitt benne és hiányzik a siker , Takuminak a boldog családi háttér , ami bizalmat bátorítást támogatást adna a legnagyobb bajban is . Misuzuval semmit nem változott az élete Takuminak , nem kerültek közelebb egymáshoz , hideg távolságtartóak ,mereven udvariasak figyelmesek , közben továbbra is érzelemmentes a kapcsolatuk semmi gyengédség boldog vidám oldott felszabadult pillanatot nem élnek át együtt . Ezek okozhatják azt , h nem merik felvállalni az igazságot és a hazugságba menekülnek pont azért mert érzik nem értenék meg őket a lelki vívódásaikat a traumáikat a sikertelenségüket boldogtalanságukat. :-( Misuzu helyében nem ezt tettem volna nem a babaprojekttel indítottam volna hanem beszélgetéssel , h közelebb kerüljek Takumihoz és így a kettőjük között kialakult problémákhoz . Titkon bízom benne , h Saki és Takumi kapcsolata nem teszi tönkre Takumi házasságát , jó lenne megtalálniuk Sakival a kivezető utat sok sok beszélgetéssel , segítve támogatva egymást , szeretném ha visszatérnének a saját életükhöz és a nehézségek kudarcok ellenére küzdenének a céljaikért.

Emi lesz akiről a legkevesebbet tudok most írni , Nagyon megértem a zárkózottságát is , azt is , h nem mer színt vallani Takeinek , talán azért mert kedves aranyos srác és nem akarja megbántani , türelmesen vár hátha beindulnak az érzelmei és szerelmes lesz ezzel elfelejtheti Yuu-t , Takei erősen próbálkozik , h elérjen Emmi szívéig , olyan édes kis mackó típus l:-) Kicsit haragudtam Emmire amikor , otthagyta Takeit kendózás közben , pedig Emiért küzdött neki akarta megszerezni a trófeát , Emi pedig fejvesztve elrohant Yuu-hoz. :-o Semmi nem történt volna ha becsületből végig nézi Takei küzdelmét és utána megy .. Nekem nagyon hiányoznak az egymással való beszélgetések , sajnáltam Takei-t , amikor ott találta Yuu-t és Emmit egymás vállára dőlve ... ez fájhatott Takei-nak , de rádöbbentette , h Emi nem lehet az ővé , szerencse az , h nem mélyült még el a kapcsolatuk , ezért könnyedén túl lép majd rajta Takei ..
Yuu-t is sajnáltam , látszott rajta , h tetszik neki Hiraki szerette is ,az igaz nem kerültek soha olyan közel egymáshoz mint Emivel vele megtudott nyílni tudott felszabadultan hülyéskedni és sokat beszélgetni , Emit szás szemmel látja Yuu inkább a barátot a hűséges megbízható kollégát látja benne , aki ha kell ott van mellette , fájdalmas volt szembesülnie Yuu-nak , azzal , h nem Hiraki családjába való , h nem lehet orvos , ha akarna se tud ide már felkapaszkodni , meg kellett értenie Hirakit , sajnos fel kellett áldoznia magát az apjáért és nem gondolhatott a saját boldogságára :-( Látszik , h Japánt nagyon uralják még mindig a régi hagyományok , h nem szabad megszakítani a családi örökséget , és kötelező tovább vinni , egyke lányként ilyen szemléletű nevelési felfogás mellett nem tehetett mást Hiraki :-( Majd csak kiheveri Yuu ezt a csalódást és újra a régi lesz , és más szemmel néz majd Emire :-)

Nyugodtan lőj le Bekka ha túlságosan elszaladnak a gondolataim , próbálom majd féken tartani :-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.01. 17:13

UsagiYojimbo írta: 2019.01.31. 06:19
UsagiYojimbo írta: 2018.11.06. 18:00 A szerveremről is letölthető a sorozat...
Használati utasítás a fenti linkhez:
  • Ha rákattintasz, megnyitja az oldalt, és használhatod letöltésre. Ilyenkor a benne lévő felhasználónév és jelszó a böngészőben nem fog megjelenni, és ha a böngésződben lemented, oda se kerül be...
  • Elmentéshez, akkor linkre kattints jobb gombbal, és ott a hivatkozás felvétele könyvjelzők közé, vagy hasonló nevű menüponttal tudod elmenteni. Ekkor megőrzi a jelszót is.
Köszi! Ajánlom mindenki figyelmébe, aki máshonnan nem tudja letölteni!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.01. 17:14

Summi, tudod hogy szeretlek olvasni! :)

Lemaradtam a véleménnyel, amint lesz időm pótolom. Addig is itt a 7. rész.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.01. 17:24

onna írta: 2018.10.17. 14:46 Igen. Benne vagyok az együttnézésben és kibeszélésben. Úgy érdekes.
Onna nagyon várunk!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.02.02. 08:24

Köszönettel vittem a 7. részt...
Spoiler:
Csak szólok, hogy az 5-6 részhez referáltam, csak látom nem vetted észre,,nehogy kikapjak...még mielőtt a színt szóba hoztam volna LOL LOL LOL
LOL
Kellemes hétvégét mindenkinek (wave) (hug)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.02. 09:52

Kata, Summi és Zsuzsianyu köszi hogy itt vagytok, és kibeszélhetjük ezt a remek sorozatot.

6. rész:

Spoiler:
Kezdetben azt hittem Mako udvarlójáról, hogy milyen rendes fiú, hiszen kajáról is gondoskodott, és közös hobbijuk is van, a főzés, tehát majd jól kijönnek. Aztán mikor először megemlítette Makonak hogy azonnal válaszoljon az üzeneteire, már éreztem hogy gyűlnek a viharfelhők. :( Sőt, még sajnáltam is a fiút, amikor Mako lemondta a randijukat csak azért mert Kizaki beszélni akart vele. Hiszen egész végig ott várta Makot. Úgy tűnt tényleg szereti.
Emire én is megharagudtam. Miért nem tudott várni a verseny végéig? Hiszen Takei olyan lelkes, olyan kedves kis "mackó"., ahogy te mondod Summi.
Takumi. úgy érzem nem akart félrelépni, egyszerűen segítőkész, és rendes ember. Nincsenek hátsó szándékai. Saki egyértelműen félreértette az elején. Akkor éreztem repedezni Takumi védőpáncélját először, amikor Miszuzuval együtt aludtak, és láttuk reggel, hogy nem volt sikeres az éjszaka. Ez még nem viselte meg annyira, hiszen bárkivel előfordulhat. A csapást a rossz eredmény okozta. Itt már úgy érezte a férfiassága teljesen megsemmisül, azt hiszem azért ajánlotta fel Sakinak hogy feküdjenek le, hogy bizonyítsa magának, hogy megy ez még neki. Nem hiszem hogy érzelmei vannak Saki iránt. Talán nem is gondolta komolyan ezt a mondatot, csak kiszaladt a száján bánatában. Nagy baj, hogy nem tudják megbeszélni Miszuzuval, de a legtöbb férfi sajnos ilyen. Magába temeti az érzéseit.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.02.02. 13:59

Szia Bekka , nagyon köszi a 7. részt (WORSHIP) l:-)
Spoiler:
bekka írta: 2019.02.02. 09:52Kezdetben azt hittem Mako udvarlójáról, hogy milyen rendes fiú, hiszen kajáról is gondoskodott, és közös hobbijuk is van, a főzés, tehát majd jól kijönnek.
Húúú nekem nem volt szimpi , túl nyomulósnak tartottam és felszínesnek , nem éreztem kettőjük között a kémiát , nem értettem miért kell neki Mako , csak később tisztult ki a kép és mutatta meg ki is ő valójában . Mako meglepett azzal , h túl gyorsan jött a következő , szerette Kizakit , Ezért nem értettem , h tudott ennyire hamar váltani még ki se heverte a csalódást , semmi szerelmi bánat ? Annak tudtam be , h nagyon gyorsan akarta megismerni a szerelmet másról se beszélgettek a lányokkal , és ezért jól jött Yamamoto, . Azt gondolom , h a japánok sokkal hidegebbek érzelmileg , máshogy érződik rajtuk a szerelem nem tombolnak nem lobbanékonyak , nincs meg bennük a tűz , sokkal visszafogottabbak és egyhangúak csendesebbek sőt türelmesebbek ... azon sokat nevettem , h azért van olyan is aki fél a feleségétől LOL LOL
bekka írta: 2019.02.02. 09:52Sőt, még sajnáltam is a fiút, amikor Mako lemondta a randijukat csak azért mert Kizaki beszélni akart vele. Hiszen egész végig ott várta Makot. Úgy tűnt tényleg szereti.
Nekem egyik pasi se jött be , haragudtam Kizakira is ő is csúnyán bánt Makoval , Tudod ki tetszik ?Nekem elsőre bejött a srác az étteremből nagyon kis finomság kedvesség ... l:-)
bekka írta: 2019.02.02. 09:52Takumi. úgy érzem nem akart félrelépni, egyszerűen segítőkész, és rendes ember. Nincsenek hátsó szándékai. Saki egyértelműen félreértette az elején.
Igen ez így van igazad van , nem is változott erről a véleményem , inkább Takumi helyzete változik és jönnek az akadályok és jólesik neki Sakival lennie , aki megérti és gyógyítóan hat rá , tud felszabadultan játszani beszélgetni vidám lenni ... nem akar semmit Sakitól , annyit érzek , h segíteni akar neki nem akarja , h ebben a klubban tengőjék sokkal okosabb értékesebb lány , szerintem ezért kereste meg a klubban, mert tudta itt a lányok szórakoztatják a férfiakat , h becsapják kihasználják őket és Sakit is. Takumi amikor előszór találkozott Sakival az egy más lány volt , egy céltudatos visszafogott kedves okos , talán ezért se akarja , h elvesszen és később megbánja . Takumi sokkal érettebb, bölcsebb és valóban nagyon rendes kedves intelligens ember , nekem szimpi aranyos megbízható komoly l:-)
bekka írta: 2019.02.02. 09:52Akkor éreztem repedezni Takumi védőpáncélját először, amikor Miszuzuval együtt aludtak, és láttuk reggel, hogy nem volt sikeres az éjszaka. Ez még nem viselte meg annyira, hiszen bárkivel előfordulhat. A csapást a rossz eredmény okozta. Itt már úgy érezte a férfiassága teljesen megsemmisül, azt hiszem azért ajánlotta fel Sakinak hogy feküdjenek le, hogy bizonyítsa magának, hogy megy ez még neki.
Szerintem sokkal előbb , mi már úgy láttuk őket , h nem működött a házasságuk nem boldogok egyhangúak monotonok , merev udvarias gesztus van csak közöttük , mindig úgy éreztem , h a szőnyeg alá söprik a problémáikat , és úgy tesz Misuzu mintha nem lenne probléma :-o és Takumi detto ... eleve furcsa volt , h Misuzu a családi házuk tervezéséből kihagyta a férjét a családfőt :-o Az igaz , h egyre jönnek a csapások , és az is látszik , h valamikor szerették egymást , csak valahogy ezek az érzések, nem olyanok már kihűltek , inkább ragaszkodást érzek rajtuk , biztos megmenthető a kapcsolatuk de azért tenni kellene , változtatni beszélgetni .... az viszont szembetűnő , h Takumi tud felszabadult vidám lenni , szeret hülyéskedni és szeret beszélgetni teljesen más ember amikor Sakival van , látszik , h meg van az összhang közöttük , Azt is látszik , h Saki nagyon jólérzi magát Takumi társaságában , mert Takumi olyan férfi aki figyel rá , és erős támasza , kicsit olyan mint az apja volt , vele nőnek érzi magát , vele jó lenni , ezért aggódom is Sakiért mert nagyon megsérülhet ebben a kapcsolatban ha túlságosan belemelegszik :-( nem beszélve arról , h sokan elítélik majd mert egy nős pasival kever :( Abban igazad van , h a legnagyobb csapás az volt Takuminak ,amikor kiderült a rossz eredmény , azt gondolja , h már Misuzunak se kell értéktelenné vált , a régebbi véleményem még mindig tartom , h nehéz elfogadni Takuminak azt is , h a főnöke a felesége :-( és igen ezért akart lefeküdni Sakival , ..... a nemzőképtelenség nem azt jelenti , h nem tud szeretkezni , az független ettől ...
bekka írta: 2019.02.02. 09:52Nem hiszem hogy érzelmei vannak Saki iránt. Talán nem is gondolta komolyan ezt a mondatot, csak kiszaladt a száján bánatában. Nagy baj, hogy nem tudják megbeszélni Miszuzuval, de a legtöbb férfi sajnos ilyen. Magába temeti az érzéseit.
Igen igazad van szerintem sincsenek érzései Saki iránt , ezt a véletlen helyzet hozta ki belőle mert itt derült ki az eredmény , és nagyon maga alatt volt Takumi , ezért történtek így a dolgok , de soha nem udvarolt Sakinak nem bátorította nem akart eddig vele lefeküdni csak akkor egyszer, az igaz , h jól érzi magát vele . Abban is igazad van , egy férfi inkább magába zárja az érzéseit és nem beszélget ilyenről, nem is erre gondoltam , hanem , h sajnos Misuval nincs mély beszélgetésük semmiről .
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.02. 14:51

Spoiler:
summi írta: 2019.02.02. 13:59

Abban igazad van , h a legnagyobb csapás az volt Takuminak ,amikor kiderült a rossz eredmény , azt gondolja , h már Misuzunak se kell értéktelenné vált , a régebbi véleményem még mindig tartom , h nehéz elfogadni Takuminak azt is , h a főnöke a felesége :-( és igen ezért akart lefeküdni Sakival , ..... a nemzőképtelenség nem azt jelenti , h nem tud szeretkezni , az független ettől ...

5. részben 21 perc 30 másodperc, ás aztán 22 perc 40 másodperc.
Én erre gondoltam. Itt derül ki hogy sikertelen volt az éjszaka. És szerintem Takumi tudni akarta hogy mással megy-e, miután megkapta a 2. csapást.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése