The Reason I Can't Find My Love -Watashi ga Renai Dekinai Riyuu 10/10

J-doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.02.03. 17:49

bekka írta: 2019.02.03. 14:11 8. rész! Jó szórakozást! :-)
Köszi Bekka a 8.-kat is alig várom , h nézzem (WORSHIP) (dance) l:-)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.02.03. 17:54

bekka írta: 2019.02.02. 20:22
Most azonban, Noguchi, az új szereplő ( Nagai Masaru ) (L) (L) (L) (L) (L)

Kép

Úgy megnézném egy romantikus drámában. Ismertek ilyet?
Azonnal elrabolta a szívemet , pedig nem sokat láttuk a 7. részben , de neki ez is elég volt l:-) l:-) l:-) l:-)
Nem vagy egyedül , nekem is kell tőle egy romantikus dráma , ha találsz , ne tartsd magadban LOL LOL LOL
Lopom a képet LOL l:-) l:-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.05. 18:33

8. rész:
Spoiler:
Noguchi az aranyos kis gödrös, mosolygós arcával, a 64 fogával..igazán lenyűgöző látvány.
Sajnos nem találtam még semmi elérhető szerelmes történetet vele. :(

Saki: készpénznek veszi, hogy Takumi összeköltözik vele. De ő ilyet soha nem mondott, nem is célzott rá. Mondjuk Takumi nem is reagál arra semmit, amikor azt mondja neki, hogy felmond és keres egy nappali állást, hogy együtt lehessenek. Ott kellett volna megállítani, de ismét csak a gügye szó jut eszembe.
És hogy mi nők milyen hülyék tudunk lenni hogy mennyit várunk egy pasira, akár zuhogó esőben is! LOL (én is voltam anno ilyen hülye)
Mondjuk azért annak örültem hogy Takumi hazament Misuzuhoz amikor az beteg lett.

Mako arca, amikor Yamamoto azon aggódott, hogy terhes-e. "Uramisten mit akartam én ettől az embertől" Az a mélységes csalódottság.

A séf nagyon cuki. Morci, kimért, de azt hiszem pont az ilyen emberek tudják helyrerakni a másikat az egyszerű beszólásaikkal, megóvni a másikat a túlgondolástól, egyetlen szóval helyrekattintani az agyakat. "Sírjon, vagy egyen! Válasszon!" Ígéretes!
9. részhez jó szórakozást!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2019.02.05. 19:06

summi írta: 2019.02.03. 17:54
bekka írta: 2019.02.02. 20:22Most azonban, Noguchi, az új szereplő ( Nagai Masaru ) (L) (L) (L) (L) (L)
Kép
Úgy megnézném egy romantikus drámában. Ismertek ilyet?
Azonnal elrabolta a szívemet , pedig nem sokat láttuk a 7. részben , de neki ez is elég volt l:-) l:-) l:-) l:-)
Nem vagy egyedül , nekem is kell tőle egy romantikus dráma , ha találsz , ne tartsd magadban LOL LOL LOL
Lopom a képet LOL l:-) l:-)
Van neki egy DramaWiki oldala, tele filmekkel és sorozatokkal.

Ha jól emlékszem, amit láttam is, azok közül a Orage Days, meg talán a Buzzer Beat volt, ami romantikus...
Ezek közül nekem a Salaryman Kintaró volt a kedvencem, és abban is van romantikus szál. (Miért abban ne lenne...)

Ezek nekem ki vannak írva lemezre, ha érdekel valakit megkeresem, és kiteszem a szerverre...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.05. 20:01

UsagiYojimbo írta: 2019.02.05. 19:06
summi írta: 2019.02.03. 17:54
bekka írta: 2019.02.02. 20:22Most azonban, Noguchi, az új szereplő ( Nagai Masaru ) (L) (L) (L) (L) (L)
Kép
Úgy megnézném egy romantikus drámában. Ismertek ilyet?
Azonnal elrabolta a szívemet , pedig nem sokat láttuk a 7. részben , de neki ez is elég volt l:-) l:-) l:-) l:-)
Nem vagy egyedül , nekem is kell tőle egy romantikus dráma , ha találsz , ne tartsd magadban LOL LOL LOL
Lopom a képet LOL l:-) l:-)
Van neki egy DramaWiki oldala, tele filmekkel és sorozatokkal.

Ha jól emlékszem, amit láttam is, azok közül a Orage Days, meg talán a Buzzer Beat volt, ami romantikus...
Ezek közül nekem a Salaryman Kintaró volt a kedvencem, és abban is van romantikus szál. (Miért abban ne lenne...)

Ezek nekem ki vannak írva lemezre, ha érdekel valakit megkeresem, és kiteszem a szerverre...
Jöhetnek. Engem érdekel. Köszi! 😊
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2019.02.06. 00:26

bekka írta: 2019.02.05. 20:01
UsagiYojimbo írta: 2019.02.05. 19:06
summi írta: 2019.02.03. 17:54Nem vagy egyedül , nekem is kell tőle egy romantikus dráma , ha találsz , ne tartsd magadban LOL LOL LOL
Van neki egy DramaWiki oldala, tele filmekkel és sorozatokkal.

Ha jól emlékszem, amit láttam is, azok közül a Orage Days, meg talán a Buzzer Beat volt, ami romantikus...
Ezek közül nekem a Salaryman Kintaró volt a kedvencem, és abban is van romantikus szál. (Miért abban ne lenne...)

Ezek nekem ki vannak írva lemezre, ha érdekel valakit megkeresem, és kiteszem a szerverre...
Jöhetnek. Engem érdekel. Köszi! 😊
Összeszedtem egy pár sorozatot tőle a szerveremen.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.02.06. 08:28

Ezer köszi!
Ahol nincs felirat, az hardsubos?
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.02.06. 14:11

Köszönettel vittem a lemaradásomat. Kellemes napot mindenkinek! LOL (h5) (hug) (wave)
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2019.02.06. 19:16

bekka írta: 2019.02.06. 08:28Ezer köszi!
Ahol nincs felirat, az hardsubos?
Általában a hardsubosok a fájlnévben tartalmazzák a nyelvet, vagy a feliratozó csoport nevét, lásd Orange Days.
De a Buzzer Beat magyar softsubot tartalmaz az .mkv fájlokban...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
zsuzsianyu
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.03.05. 14:31

2019.02.06. 20:20

Kedves Bekka !
Spoiler:
A 8. részben ahogy várható volt Saki családja rájöt hazudot nem irodában dolgozik ,végül anyukája rendes volt hogy megvétte lányát .
Nagyon tetszett Mizuso ön vallomása 10 év eltelt és " bárccsak megbeszéltünk volna idöben a problámáinkat " de a férje Takumi hogy sietet mikor asszonya rosszul lett ..reméltem hogy rendbe jönnek ..de de vajon maradnak együtt ? Emi meg döntés elött áll Amerika vagy marad.
A 9. részben kiderült Takumi nem akar a feleségével élni ..de Sakival sem .(.nekem érthetetlen ..mi nem igy élünk ) Emi nagyon édes volt az elhatározása "aki a szívében van az lett az első "szegény meglepetés éri de Yuu is döntött ..
köszi szépen remek volt mind a 2 rész :-)
..( megjegyzés nekem is van egy szingli lányom 38 éves és nagyon jól elvan vannak barátai és szerelme is de nem laknak együtt ..én azt gondolom most ilyen a világ ezt elkell fogadnunk ez a természetes )
Válasz küldése