The Reason I Can't Find My Love -Watashi ga Renai Dekinai Riyuu 10/10

J-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.25. 18:57

3. részről:

Spoiler:
Ismét nagyon sok minden történt.
Emi arca, amikor Yuu bejelentette mindenki előtt, hogy elveszi Hikarit....annyira sajnáltam. Ott volt benne a veszteség, hogy akkor végleg elveszíti Yuut. Mert azért eddig mindig volt remény.
Nagyon bosszant amit Hikari csinál, hogy direkt Emivel beszéli meg a Yuuval kapcsolatos dolgait, persze szándékosan. De közben úgy tesz, mintha jó barátnőnek tekintené Emit, akinek kiöntheti a szívét. Mit élhet meg szegény Emi!
A srác, aki a végén elkezdi neki csapni a szelet, meglehetősen sután: Emi el is neveti magát, amikor rájön, hogy a tökös példával udvarolni próbálnak neki. Gondolom nem sűrűn fordul elő ,Annyira szeretem azt a jelenetet, ahogy ráébred, "ez most udvarol nekem?!" és nevetni kezd. A srác a Miss Pilotból van, nagyon szeretem!
Én picit másként látom Misuzu és Takumi házasságát. Misuzu erős, és határozott nő, és tudja mit akar. Azt gondolom Takumi pont ezért szeretett bele, és pont ezt szerette benne, hogy Misuzu mindent kézben tart.. És ahogy az lenni szokott, most éppen ez zavarja, x idő elteltével.Mondjuk az tény hogy Takumi nagyon rendes ember, és nagyon alkalmazkodik a feleségéhez. Talán több érzelem kellett volna Misuzunak. És akkor nem lenne baj.Takumi valóban csak kedves és udvarias volt Sakival, nem bátorította. Saki félreértette a kedvességét és a figyelmességét.
Hű, amikor hazavitte Sakit, az közel volt!
Mako: meg kell érnie az aranyos kis zöld almának, és úgy tűnik a saját kárán tanul. Momoko a tesója.....hát....
Teszem is a 4. részt, hogy ne maradjatok Emi, Mako és Saki nélkül.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
zsuzsianyu
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.03.05. 14:31

2019.01.25. 23:39

kedves Bekka !
Spoiler:
Köszönöm a 4.részt . Ostobák voltak megint a férfiak ..Yuu megalázta Emit és Kizaki meg Makót ..Emi udvarló jelöltje az édes kis fickó ..és Makó (munkatársa ) meg jól rá hajtót Makóra ..( szerintem evvel a sráccal valami nem stimmel )......( .Bekka nekem nincsen vagyis nem találom a spojler szót a gyengébbnek írd le légyszíves hol van szégyellem de ez van )
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.01.26. 00:12

Bekka nagyon köszönöm a 4. részt is l:-) holnap nézem :-)

Spoiler:
bekka írta: 2019.01.25. 18:57Emi arca, amikor Yuu bejelentette mindenki előtt, hogy elveszi Hikarit....annyira sajnáltam. Ott volt benne a veszteség, hogy akkor végleg elveszíti Yuut. Mert azért eddig mindig volt remény.
Nagyon szépen megfogalmaztad mi ment végbe Emiben , igazad van ez a pillanat volt amikor szembesült azzal , h végleg elveszíti Yuu-t , én is nagyon sajnáltam , de főleg a múlt foglalkoztatott , miért nem működik a szerelmük , amikor mindketten a szívük mélyén egymás után vágyakoznak , ezért átsiklottam fontos momentumon..
bekka írta: 2019.01.25. 18:57Nagyon bosszant amit Hikari csinál, hogy direkt Emivel beszéli meg a Yuuval kapcsolatos dolgait, persze szándékosan. De közben úgy tesz, mintha jó barátnőnek tekintené Emit, akinek kiöntheti a szívét. Mit élhet meg szegény Emi!
Engem is bosszantott , h Eminek ezt is el kell viselnie , örökké felszakadnak a fájó sebei eléggé kemény lelkileg ezt elviselni amikor vérzik a szíve Yuu-ért és ezt Hiraki nagyon is jól tudja , gonoszság ez tőle. Hiraki így akarja ártalmatlanná tenni Emit , félreállítani , mert nagyon féltékeny rá , látja , h nagyon jó a kapcsolata Yuu-nak Emivel .
bekka írta: 2019.01.25. 18:57A srác, aki a végén elkezdi neki csapni a szelet, meglehetősen sután: Emi el is neveti magát, amikor rájön, hogy a tökös példával udvarolni próbálnak neki. Gondolom nem sűrűn fordul elő ,Annyira szeretem azt a jelenetet, ahogy ráébred, "ez most udvarol nekem?!" és nevetni kezd. A srác a Miss Pilotból van, nagyon szeretem!
Nagyon szimpi a srác első látásra kedvencem lett , ez komoly a Miss Pilotban is játszik kösziii :D Nem is volt nagyon suta inkább ideges ( lehet elfogult vagyok ) , amúgy Emi mellett nem is megy könnyen az udvarlás , mintha vak és süket lenne , nem hallja meg a kezdeményezést , ha igen akkor egy gyors válasszal le is zárja , teljesen máshol járnak a gondolatai , mi nagyon jól tudjuk , h Yuu-nál , de a srác erről mit sem sejt … igen nagyon klassz volt a tökös jelenet , engem is megmosolyogtatott ahogy a srác többszöri nekifutásra neki kezdett udvarolni , h elérjen Emihez …. Eminek ha lassan is de leesett …
Igen nem sűrűn fordul elő , mert Emi nem is figyel fel az apró jelekre , neki most egyedül Yuu van a szívében .. nekem még az is tetszett ahogy a kollégák segítik Emit és törődnek vele , h sikerüljön találni egy srácot akit kedvelni tud.
bekka írta: 2019.01.25. 18:57Én picit másként látom Misuzu és Takumi házasságát. Misuzu erős, és határozott nő, és tudja mit akar. Azt gondolom Takumi pont ezért szeretett bele, és pont ezt szerette benne, hogy Misuzu mindent kézben tart.. És ahogy az lenni szokott, most éppen ez zavarja, x idő elteltével.
Teljesen egyetértek veled , én is így érzem , csak még nem ismerem eléggé őket arról írtam ami az első benyomásom volt … Misuzu vezetői kompetenciái a családi életükben is jelen van , ha ez túl erős és írányítóvá meghatározóvá válik , abból később következhet ez a helyzet , h Takumi túlzottan alkalmazkodóvá válik beletörődik a felesége döntéseibe nem akar vitázni mert ismeri az erősségeit , de így nem tudja önmagát adni nem képes fejlődni a kapcsolatukban nem képes döntéseket hozni , alárendelt szerepet tölt be , ez eltávolodáshoz vezet , és itt utaltak is erre , Misuzu egyedül hozta meg a döntéseit , ő nem akar gyereket , vagy egyedül tervezte meg a közös lakásukat , meg se kérdezte Takumi véleményét ebből arra következtettem , h ez volt a természetes Misuzunak ..Abban nagyon igazad van , h nem hátrány ha egy nőben meg van az erősség szervezettség mert szükséges , h összetartson egy családot és vezessen egy háztartást , h mindkettejük kényelmes nyugodt életét biztosítsa , de ez csak egy bizony határok között működik , és igen azt is elhiszem , h imponált Takuminak , h Misuzu egy erős nő , és ezt szerette benne , és lehet ez működőképes , ha figyeltek volna egymásra egymás érzéseire , erősségeire és gyengeségeire , ha képesek lettek volna érzelmileg is életben tartani a kapcsolatukat élményekkel közös programokkal beszélgetésekkel . Pontosan azért hűlt ki a kapcsolatuk és távolodtak el , mert csak a munkájuknak kezdtek élni , és szép lassan megszűnt a közös életük a szerelmük már csak pislákol …
bekka írta: 2019.01.25. 18:57Talán több érzelem kellett volna Misuzunak.
Takurának is kellett volna az érzelem , és a megerősítés , h ő a főnök időnkét a házasságában , és nem Misuzu viseli mindig a nadrágot …
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.26. 07:59

zsuzsianyu írta: 2019.01.25. 23:39 kedves Bekka !
Spoiler:
Köszönöm a 4.részt . Ostobák voltak megint a férfiak ..Yuu megalázta Emit és Kizaki meg Makót ..Emi udvarló jelöltje az édes kis fickó ..és Makó (munkatársa ) meg jól rá hajtót Makóra ..( szerintem evvel a sráccal valami nem stimmel )......( .Bekka nekem nincsen vagyis nem találom a spojler szót a gyengébbnek írd le légyszíves hol van szégyellem de ez van )
Úgy kell, hogy alul nem a "gyors válasz"-nál írsz, hanem a teljes szerkesztőt választod. Akkor kijönnek ezek a lehetőségek. ;-)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.26. 08:09

Nagyon megszerettem ahogy Karina játssza Emi szerepét, nagyon tehetséges. Többször meg szoktam nézni egyes jeleneteit. Az említett kettőt is legalább tízszer.... LOL

Kép
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.01.27. 09:15

Sikerült megnéztem a 4. részt , és ez is szuper volt , oda meg vissza vagyok ettől a sorozattól imádom l:-) l:-)

Spoiler:
[Nagyon szeretem ebben a sorozatban , h pörögnek az események és mindig új fordulatot hoznak a lányok életében , közben a történet és a mondanivaló szorosan kapcsolódik egymáshoz és tartalmas , eddig minden rész nagyon érdekes eseménydús volt , a színészektől még most is tátva a szám , annyira élethűen természetesen személyesítik meg a karaktereket mintha velünk élnének , így hitelessé válnak olyan érzés ad mintha látnám őket a mindennapokban is , csak nem figyelem elemzem ennyire aprólékosan , segít megérteni megismerni Emi zárkózott világát is , a ki nem mondott gondolatokat ami végbe megy a lányokban az is látható vá válik , ámulatba ejtő, csodálatos , ez a varázsa ennek a sorozatnak , és ez mindig magával ragad , ha japán sorozatot nézek . :-)

Tényleg nem könnyű Eminek udvarolni megtalálni a hozzá vezető utat kezdem érteni miért van egyedül a szépsége ellenére is , A srác is szuper jól játszik egyik ámulatból a másikba esem , nagyon ideges talán nincs rutinja a lányokhoz , vagy csak amikor Emivel van fokozódik a feszültsége merevvé idegessé válik ? Annyira sajnálom , h nem sikerül neki feloldani Emiben a zavartságot , nem sikerül beindítani a beszélgetést , talán ha egyből pacsi pajtásként bánna vele mint a haverjaival sokkal hamarabb célt érne , de úgy , h nőként kezeli Emit az látszik nem működik anynira természetellenesek 8-| Alig vártam , h túl legyünk ezen a randin szinte már kínos volt , Emi nem ilyen és a srác se az tuti … Örültem is amikor végre találkoztak Yuu-val és Hirakival még az a beszélgetés se volt felszabadult de egy fokkal jobb volt . Emi legszívesebben letagadta volna , h a sráccal épp randizik pláne Yuu elött , Hiraki volt a legboldogabb , azt gondolja így Yuu majd elfelejti Emit és Yuut biztonságban tudhatja . Itt most Yuu volt a főszereplő imádtam annyira cuki volt , ahogy bevetette magát , és minden eszközzel azon dolgozott , h kiábrándítsa a jövendő udvarlóját , h Emi , nem is szuper csaj , ő sört iszik mint a pasik ,nem pohárral hanem korsóval xD és nem női koktélokat xD vagy Emi nem is nő valójában , nem is elegáns , és mindenki a vezetéknevén szólítja xD itt már kuncogtam ennél világosabban nem is tudta volna kifejezni , h neki Emi fontos és nem engedi , h más szemet vessen rá egyszerűen féltékeny volt ,h Emi másnak kellhet az Ő Emije xD hát nem édes :D Emit nem is tudom mással elképzelni csak Yuu-val , ők tényleg nagyon egy hullámhosszon vannak , tudnak őszintén felszabadultan beszélgetni , tudnak nevetni önmagukat adni . Az látszik , h Yuu talán azért nem ostromolja szerelemmel Emit , mert Emi dobta őt … Emi régebben inkább barátot látott Yuu-ban , ezért szakított vele .. ez az miatt is lehetett , h együtt dolgoztak Emi egyedüli lány a sok férfi kollégák közöt ezért a stílusa fiússá vált nem is érzi magát jól nőies ruhákban xD egy egy kis ökörködés beszélgetés inkább baráti közelséget jelentett neki , de most , h elveszítheti Yuu-t most döbbent rá , h szereti ,h hiányzik , h féltékeny , még ha ennek semmi látszata nincs mert mélyen a szívébe rejti , az érzéseit nehezen tudja feszínre hozni , de a szíve mélyén neki csak Yuu van , és ez most fáj , h Yuu Hirakié lesz … sajnos Emi túl zárkózott típus , h megvallja az érzéseit , és ott a kérdés benne , h Yuu komolyan venné hinne neki ? amikor az ő kapcsolatuk haveri alapon működött szívatással hülyéskedéssel.

Makot nagyon megsajnáltam , neki tényleg tiszta érzései voltak Kizaki felé szerelmes volt , ezért nem randizott a másik nyomulós kollégájával várta , h talán Kizaki felé fordul majd. Pofon tudtam volna vágni Kizakit amikor találkozott Makoval és arra kérte , h a húga előtt ne említse meg kapcsolatukat , mert nem történt semmi a szállodai szobában … hogy tehette ezt Makoval , annyira kedves segítőkész szép lány , ha nem is szereti de a nőt tisztelhette volna benne és finoman bánik vele , láthatta , h Mako fut utána és szereti … rá fog erre még fizetni , mert Mako húgicája nem szerelemből töltötte vele az éjszakát ez semmi más mint szimplán érzelem nélküli testi kapcsolat , ami rövid életű . Abban sok igazsága volt Sakinak , h Mako húga azért más mert , mindig Mako lehetett a példakép a családban okos kedves szép szerethető jóságos bájos , sok jó tulajdonsággal rendelkezi ami mindenkiből elismerést csodálatot vált ki , Mako húgának pedig más adottságai vannak , nem tudott megfelelni nem tudott olyanná válni mint Mako és ezért lázad legbelül és ezért lezser , és ezzel bizonyít és okoz kudarcot a mindig sikeres mindent elérő nővérének . Ebből is látszik , h Sakinak hamar felnőtté kellett válnia éretten gondolkodik és nagyon jó tanácsot adott a húgának , h ne veszítse el szeretett nővérét , mert a legfontosabb kincs a testvéri összetartozás szeretet.
Megérettem Makot , h csalódottságában próbált valakihez tartozni , h enyhítse a fájdalmát , és ki más lehetett volna mint az odaadó kolléga ki mindig kéznél volt , és megtette neki adta magát … lehet azért is döntött így mert anno a könyvtárban kihallgatta Kiazki beszélgetését , h mennyire macerás , h Mako még szűz … és igen a szerelem nélküli testi kapcsolat csak ürességet ad , nagyon jól játszott a Makót alakító színésznő is elsőosztályúan profin nagyon tetszett……. amikor ült Mako a lányokkal és mesélt az éjszakáról , h megtörtént , annyira sajnáltam ahogy mondta , h nem érzett semmi ….csak csalódottságot ürességet semmi mást … :-(

Sakiért izgulhatok , őt féltem a legjobban sajnos a legveszélyesebb kötökben mozog itt mindenért hatalmas árat kell fizetni , és a pasi hamar rájött mi kell Sakinak és meglebegtette előtte , h jó kapcsolatai vannak a kiadónál és , beajánlja Sakit , de ehhez előbb Sakinak kell teljesítenie … nem hiszek ennek a pasinak , ez egy nőcsábász és ezek a férfiak a nőket áruként kezelik , soha nem nőként , sőt durvák agresszívak közönségesek lehetnek , az ilyen kapcsolat ismeretség veszélyes és lehetetlenné teheti Saki karrierjét sőt a normális életét , mert így válik ismerté és nem tud majd kitörni , mert könnyen megkapható nőként tekintenek rá akinek fizetnek a szolgáltatásaiért …. és kérdéses az is , h betartja-e az ígéretét ....Saki bárhol megjelenik örökké félhet majd . ha véletlenül összetalálkozik a kliensével mert szégyellni fogja tettét .....Kíváncsi leszek mi történik ha találkozik Takumival , az biztos , h mély benyomást tett rá , ő az a típusú férfi akit szeretni tud , és ezeket az érzéseit pont Misuzunak mesélte el .
Azt gondolom , h azért nyitott Takumi Misuzu felé mert , Sakival töltött rövid találkozás , felidézte a boldog kapcsolatát Misuzuval rádöbbentette , h mennyire kevés időt töltöttek együtt mennyire keveset beszélgettek , és mennyire apró dolgok
is fontossá tehetik és sokat jelenthetnek a boldogságuknak . Kicsit azt sajnáltam , h ez a probléma nem kapott kellő hangsúlyt , mert ez nem ennyire könnyű és nem megy ennyire gyorsan 10 év eltávolodás elhidegülés , visszaállítása sokkal hosszabb folyamat , és azok a problémák amik okozták ezt ,nem kerültek felszínre , nem gondolom , h itt csak Takuminak kellett lépnie és mindent elfogadnia , lesz baba mert Misuzu szeretné , lesz új családi ház mert Misuzu szeretné és hol van Takumi ? Sokkal jobban örültem volna egy kiadós beszélgetésnek ahol feltárják a problémákat , vagy egy terápiának ami segíti megoldani , h miért nem boldogok miért nem működik a kapcsolatuk , mi az eltávolodás oka , az látszik , h még mindig szeretik egymást ….
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.01.27. 09:45

bekka írta: 2019.01.26. 08:09 Nagyon megszerettem ahogy Karina játssza Emi szerepét, nagyon tehetséges. Többször meg szoktam nézni egyes jeleneteit. Az említett kettőt is legalább tízszer.... LOL
Imádom egyszerűen nem tudok betelni vele annyira hitelesen játszik , pedig nem könnyű megformálni Emi karakterét zárkózottságát belső világát . Jéé te is így vagy vele , azt hittem csak velem fordul elő , h egyes kiemelkedő jeleneteit nagyon sokszor képes vagyok megnézni és soha nem untat mindig ad valami újat (w00t) (h5) Sejtettem , h izgatottá tesz majd ez a sorozat , erre azért nem számítottam , h ennyire , szuper jó érzés (bounce)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.27. 16:57

4. rész
Spoiler:
Yuu úgy viselkedik a közös randin mint egy sértődött gyerek, akitől elvették a játékát. Bizonygatni akarja, és nem csak Takeinek hanem magának is, hogy Emi nem is lány, és ő helyesen döntött, amikor nem is tekinti annak.. Nem tetszik neki, hogy más meg észrevette a nőt benne.
Féltékeny bizony!
Az arcjátékok ismét fergetegesek!
Takei nagyon szeretne megfelelni. és valóban elhangzik Emi szájából, hogy vajon megfelel-e Takeinek. Igazad van Summi, ez gond lehet Eminek.
Teszem az 5. részt!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.01.27. 18:56

bekka írta: 2019.01.27. 16:57
Teszem az 5. részt!
Szupiiii nagyon köszi , már vártam l:-) (w00t) nézem is (bounce)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.01.28. 00:47

az 5. rész is kedvenc :D

Spoiler:
Előre tudtam , h Yuu-t nem fogadja el Hiraki családja .. nagyon sajnáltam Yuu-t annyira megalázó volt , ahogy Hiraki apja beszélt vele , h mondjon le a lányáról , mert mint fénytechnikus nem passzol az orvosi körben , és Hiraki egy elrendezett házassági találkozón már részt vett , mekkora csalódás volt ez Yuu-nak , még akkor is ha nem volt őrülten szerelmes Hirakiba , de kedvelte Hirakit és bízott benne . Lehet nem is az fájt a legjobban Yuu-nak , h mit mondott Hiraki apja , hanem az , h Hiraki nem volt vele őszinte , közben mégis kérte , h találkozzon az apjával … nagyon oda voltam Yuu-ért , h ne legyen túlságosan maga alatt , nem bírtam ki és az 5. rész végén megnéztem az előzetest amit soha nem szoktam , és örömködtem ahogy láttam összebújva Emit és Yuu-t ..xD Kicsi választ is kaptunk arra is mi történt Emi és Yuu között abban a két hétben … de már szerintem Emi is tudja hol és mit rontott el , próbálta helyrehozni , de Yuu -nál süket fülekre talált ..:(
Emi és Takei között nem lesz meg az összhang , erőlködésnek érzem a kapcsolatukat és kényszernek , sajnálom , h ezt nem veszi észre Takei talán azért mert nincs tapasztalata túl ideges merev , nem képes lazítani , erősen koncentrál , h mindent jól csináljon szerepet tanul , h a legjobbat mutassa meg magából , de pont ezzel teszi a legrosszabbat , ha lazán önmagát adná felszabadultabb lenne , hamarabb célt érne a lányoknál . Azt látja Takei , h Yuu és Emi között van valami , az is igaz , h Emi zárkózott világát megközelíteni se könnyű … megértem Emit , azt érzem belőle is azt váltja ki Takei jelenléte , amit belőlem is , nincs szíve megbántani annyira aranyos rendes segítőkész srác olyan mint egy kis mackó xD
Jót nevettem amikor Takei újabb randira hívta Emit , mintha valami rendőri ezrednél lennénk úgy adta ki a randi “parancsot “ Takei , Emi pedig ugyanazzal a hangnemmel válaszolt értettem igen xD

Mako fejjel megy a falnak , nem is értem miért erőlteti magára a srácot és azt ami nem esik jól . Azt látom , h döntésképtelen bizonytalan határozatlan nem képes a saját sorsát irányítani , ez adódhat a túlzott szülői féltésből is , nem lett önáló nem tanulta meg a saját hibáit rossz döntéseit kezelni , mert mindig volt mellette valaki aki megóvta ettől és most kudarcot kudarcra halmoz látszik rosszul is érzi magát benne , menekülne de nem mer , teszi azt amit a srác mond … de ez nagyon messze van a tiszta igaz szerelem érzésétől … olyan sokat várt a szerelemtől , h majd felemelő csodálatos érzéseket kap , erre szegényke ürességet keserűséget rabságot érez sőt utálatot irtózik az együttléttől és menekül …
Nem mert a srácnak nemet mondani a hétvégi randira pedig már volt programja a lányokkal , talán attól fél , h nem kell senkinek és ezért feláldozza magát és foggal körömmel ragaszkodik a sráchoz akit nem szeret , vagy Kizaki miatt teszi ? még nem tudom pontosan mi zajlik a lelkében , csak azt látom , h rosszul mennek a dolgai és sajnálom …remélem megtalálja a kivezető utat és egy méltó barátot is kap majd :D olyan kis értékes lány csupa jó tulajdonságokkal ..

Sakit továbbra is nagyon sajnálom , nem vetem meg , nehéz sorsú lány , egy kis pénz csillogás reményt adott neki , h sikerülhet itt megtalálnia azokat a kapcsolatokat ami segíti megvalósítani az álmát és írhat … a kezdet biztos nem volt könnyű , de az látszik rajta , h érzelmileg már nem viseli meg a testi kapcsolat , mert érzelmileg nem is tud kötődni hozzá , ezért úgy bánik a testével , h így megszerezheti azt amire szüksége van pénzt csillogást és esetleg kapcsolatokat ami a célja felé viheti … csak egyet nem találhat itt meg a boldogságát a sikert azt , h nőnek nézik és nem valami tárgynak akit használnak a vágyaiknak …nagyon tetszik ahogy a történetet felépítik meg van a fokozatossága a kellő üteme , és a változás mértéke , Saki soha nem beszélt nyíltan arról , hol dolgozik mit csinál ,mert szégyellte , sokkal büszkébb volt amikor arról mesélt , h író lesz egy kiadónál , csak a kudarc megviselte kikezdte ,sajnos nem sikerült az utolsó lépcsőfokra fellépnie és így nem került be ..:( Nekem az is eszembe jutott , h nem ő írja ezt a történetet a film elején a könyvtárban ? nagyon eltudom képzelni , h ő az írónő és sikerre viszi a saját történetét … lehet túl sokat fantáziálok , de én nagyon szeretek elkalandozni és bonyolultá tenni dolgokat hihi :D
Visszatérve Saki történetére , nagyon vártam a találkozót mi lesz a reakciója Sakinak ha találkozik Takumival , hideg távolságtartó tud majd maradni vagy felzaklatja ha szembe találja magát Takumival ? mert azt éreztem , h nagyon imponált neki … és igen ezt vártam , és nem csodálkoztam , h gyors léptekkel elmenekült a grillpartiról … Misuzu ráérzett , h hátha Saki a titokzatos kapcsolata Takuminak , mert azt világosan tudta , h van valaki a képben és ott van az árulkodó toll is …
Nem tudom , h a japánok ilyenek vagy Misuzu természet ilyen , mert hatalmas önuralom nyugodtság van benne , éli a mindennapi életét pedig tudja , h nincs minden rendben . Miért nem beszélik meg ? az nem adna őszinteséget csak bizalmatlanságot ? Amúgy jó taktikának gondolom Misuzu reakcióját , csak kevesen vannak akik ezt kibírják ekkora birka türelemmel és nem akarnának tisztán látni azonnal , a magyar habitus az sokkal pörgősebb nem ennyire higgadt , lehet pont ezzel rontják el a labilis kapcsolatokat ami még visszafordítható lenne .
Ami még nagyon tetszett , az amikor Saki odaadta a klub elérhetőségét Takuminak , ez olyan volt mint egy segély kiáltás , h segíts …
vagy még sem ? mert amikor megjelent Takumi már nem ez a reakció éreztem … félvállról kezelte Sakira és olyan természetességgel beszélt mintha ez lenne az életcélja … :O Nagyon szimpatikus volt Takumi amikor leleplezte a pasit , h hazudik és semmi kapcsolata ismeretsége nincs semmilyen kiadóval … és jól összeverekedtek … szerintem Takumi segíteni fog Sakinak , h sikerüljön kijutni innen és küzdjön csak az álmaiért …akár még Misuzu is segíthet benne ...
Válasz küldése