The Reason I Can't Find My Love -Watashi ga Renai Dekinai Riyuu 10/10

J-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.23. 21:04

A pasik tényleg kiakasztóak,és szegény Makonak pont az a léhűtő kell.
Kövezzetek meg, de nekem egy szó jut eszembe Takumi Shiraisiról, amikor csak ránézek, "gügye" :-D. Csak nekem? :-D
Mégis ő az akiről egy fiatal lány álmodozik már két találkozás után.
Igen, nagyon furcsa hogy külön életük van Shiraisiéknak a házasságban. Nem tudom nem-e abból adódnak a gondok, hogy úgy hallani, a japánok nem nagyon szeretnek világosan fogalmazni, egyenesen megmondani mi a gond. Lehet hogy valójában így van, mert a szókimondó szereplőknél mindig meg is jegyzik, hogy na ez aztán jól megmondta.
Akkor a harmadik részt is felteszem, és ugyanoda linkelem Zsuzsianyu hozzászólása alá a spoiler alá, ahol az első kettő van.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.23. 21:13

Frezia írta: 2019.01.23. 20:47 Szia Kedves Bekka!
Először is köszönöm, hogy leforditottad a sorozatot! (WORSHIP) Mivel én is úgy jártam mint zsuzsianyu 2 helyről is letöltöttem az első két részt, de a reklám miatt teljesen elcsuszott a felirat, igy én is csak az általad feltett videóval tudtam megnézni a részeket. Lehetséges lenne, hogy a többit is majd feltedd?! Bevallom én most nézek először japán sorit, eddig 2 kinai kivételével, mind koreai volt.. A jövőre nézve azért begyűjtöttem még pár kinai és japán sorozat feliratát, mert érdekelne az Ő világuk is. Szeretem a fiatalokról szóló történeteket. Itt most megismerhetjük 3 különböző habitusú,gondolkozású lány küzdelmét, hogy találja meg a szerelmet. Kiváncsi vagyok, hogy Emi, hogy fog küzdeni azért, hogy a barátságból szerelem legyen és nem egyoldalú. / Mert szerintem lehet, mint ahogy egy kapcsolat is véget érhet úgy, hogy barátok maradnak ./ A 2. rész végére Saki is elgondolkodik milyen az élete az érzelem nélküli szexuális kapcsolatokban. A férfi akivel összetalálkozik kedves vele igy gondolkodás nélkül nyomulni kezd, eszébe sem jut, hogy nős lehet. Igaz nagy valószinűséggel nem Ő dulja fel ezt a házasságot, mert szerintem az már nem igazán müködik. Nem utolsó sorban kivácsi vagyok, hogy Mako a kis naiv, ártatlan, tapasztalatlan lány, hogy találja meg a hozzáillőt. Várom a következő részeket. Annyit mondanék még : Fighting Lányok! :-) (cheer)
Szép hetet!
Frézia nagyon nagyon ajánlom neked a BG-t (tökéletes), és a Miss Pilotot (aranyos) Mindkettő japán, és ezen az oldalon megtalálod. Mindjárt fenn van a 3. rész videója. 8. oldalon.
http://azsiaifeliratok.hu/viewtopic.php?f=10&t=311
http://azsiaifeliratok.hu/viewtopic.php?f=10&t=314
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.01.24. 11:14

Sziasztok :-)
Spoiler:

Sikerült megnéznem az első két részt , holnap jön a harmadik is :-)
Elolvastam a véleményeket nagyon jó gondolatokat írtatok , olyanokat amit belőlem is kiváltott a sztori . Azt gondolom , h mind a három lány egy elképzelt mindent elsöprő szerelemre vágyik olyan igazira szívdobogtatós lábgyengülősre LOL
Nincsenek könnyű helyzetben a lányok , de a srácok se . Úgy érzem átszövi a sztorit a régi hagyomány ami beivódott a mindennapokba és még most is érezteti hatását , amikor előre eltervezett érzelem nélküli házasságokba kényszerítették a lányokat és a fiúkat .
Más más személyiségűek a lányok az a közös bennük h az igaz szerelemet szeretnék megtalálni , mindhármuknak van elképzelése milyen lehet szeretni mit kell tenni érte , azon mosolyogtam , h Saki azt hitte mindent tud a pasikról , tanácsokkal látja el a lányokat , de az is hamar kiderül , h nem teljesen jól gondolja az életét , a gyors érzelem nélküli kalandok nem adják meg azt amire vágyik , aggódtam is érte , és nagyon örültem , h hamar felébredt és rájött ez az út nem a boldogsághoz vezet hanem a kiégéshez , kicsit Mako is felnyitotta a szemét azzal , h jól beolvasott neki , h ő nem képes minden érzelem nélkül odaadni magát yesss , de szerintem a nős srác is nagy hatással volt rá már az első találkozásokkor , ez is segített , h meghozza ezt a döntést és változtasson :-) A nevekkel általában hadilábon állok úgyhogy elnézést ha megkeveredek benne LOL A nős srácra vissza térve , nekem is nagyon szimpatikus volt és már elsőre úgy érzetem , h annak ellenére , h nős mégis a srácnak és Sakinak szurkolok és egyáltalán nem ítélem el , éreztem a kémiát a rokonszenvet közöttük a visszafogottságot kellő nagyfokú tisztelet sőt még a szikra is meg volt , itt már egy másik Sakit láttam aki nagyon szimpatikus lett , tetszett , h azonnal nem tudott kibújni a bőréből még ott van benne a régi könnyűvérű múltja , ezért nem véletlen , h szándékosan leöntötte a telefont , h így megszerezze a srác számát, azt gondolom , h sok nehézséggel akadállyal kell még szembenéznie .
Frezia írta: 2019.01.23. 20:47Ő dulja fel ezt a házasságot, mert szerintem az már nem igazán müködik.
igen pontosan így van , az ő házasságuk valóban nem működik , távolságtartó független boldogtalan kapcsolatban élnek , csak a kellő tisztelet van meg közöttük , a feleség az aki nagyon szeretheti a férjét , nem akarja elengedni nem akarja észrevenni , h valamit elronthatott és kiégett a kapcsolatuk sivár lett , lehet , h mindketten csak a munkájuknak éltek és hiányzott a figyelem és a meghittség a kapcsolatukból ..
bekka írta: 2019.01.23. 21:04 Igen, nagyon furcsa hogy külön életük van Shiraisiéknak a házasságban. Nem tudom nem-e abból adódnak a gondok, hogy úgy hallani, a japánok nem nagyon szeretnek világosan fogalmazni, egyenesen megmondani mi a gond. Lehet hogy valójában így van, mert a szókimondó szereplőknél mindig meg is jegyzik, hogy na ez aztán jól megmondta.
Igazad van Bekka , biztosan abból is adódnak a problémák , h hiányzik a kommunikáció , de ez lehet annak az oka is , h az ő házasságuk nem szerelemi házasság hanem előre elrendezett házasság volt ? Az is nagyon érzékelhető a filmben , h fontos a család számukra és felelősséget is vállnak érte , h biztosítsák a jó létet a családban . Japánban úgy tudom, h viszonylag fiatalon férjhez kell menniük a lányoknak , ha ez nem sikerül akkor vénlányok maradnak és nem kellenek senkinek , ezért a szülőknek is nagy fejtörést okoz ,h minél előbb férjhez adják a lányokat , itt a filmben is utaltak rá , h a lányok hamar ráerőltetik a házasságot a srácokra pedig ők még nem érettek rá és pánikba is esnek és ha tehetik menekülnek . Emi anyukája másról se tud beszélni mint a férjhez menésről , azt érzem a mai generáció már szabadabb elveket vall.
bekka írta: 2019.01.23. 21:04Kövezzetek meg, de nekem egy szó jut eszembe Takumi Shiraisiról, amikor csak ránézek, "gügye" :-D. Csak nekem? :-D.
Ezen olyan jót nevettem LOL LOL LOL igen lehet ezt a jelzőt is mondani rá , mert tényleg így hat , azt se tudja , h kell egy lányhoz közeledni , érzi , h akar de nem tudja jól csomagolni tálalni , bizonytalan gyámoltalan .. egyáltalán nem kezdeményező határozatlan , ennek az lehet az oka , h még soha nem volt volt igazán szerelmes vagy ha volt akkor is mélyre el kellett zárni az érzéseit , vagy az miatt viselkedik így mert a feleségéhez tartozik .

Visszatérve a lányokra Mako az engedelmes szófogadó jól nevelt kislány aki egy zárt világban élt a szigorú szülők elvei szerint , nagyon édi nekem szimpi kedves jó indulatú kicsit naív lány , mindenkiben a jót látja . Nem rossz tulajdonság csak nehéz lesz szegénynek a saját bőrén megtapasztalni , h nem minden szép és jó a világban , és bizalmat se szabad mindenkinek elsőre osztogatni . Örülök , h nem egyedül kell ezt megtapasztalnia , mellette van két jóbarát lányka , akik majd segítik felébredni és szembesítik a való világgal. Szupi volt , h az első kalandja a kollégájával nem okozott nagy törést egész jól viselte a csalódást , és hamar szembesült azzal , h a srác csak azért közelített felé , h szexuálisan célt érjen , de hamar lebukott a könyvtárban . Szegény Mako még eléggé tévúton jár, az még , h kevesen rámosolyog egy srác és felhívja magához , az még nem szerelem ... okos volt nagyon okos , h nem erőltette magára azt ami nem szívből jött szurkolok neki is , h sikerüljön megtalálni azt a fiút aki becsülni tudja a csodálatos értékeit :-)

Szándékosan Emit hagytam a legvégére , nekem ő egy zárt világ kicsit kifürkészhetetlen , de mégis nagyon közel áll hozzám kedvenc karakterem . Gyönyörű szép kedves lány , tele van jó indulattal , jó mélyen eltudja zárni magában az érzéseit , ha könnyek történek fel a szívéből ő akkor is mosolyogni tud , h ne okozzon másoknak fájdalmat . Talán ezért nem működött a kapcsolatuk a sráccal , azt érzem , h ő mélyen szereti a srácot , az látszik , h meg van közöttük harmónia egy hullámhosszon vannak , de mégsem jutnak el a kirobbanó mindent elsöprő szerelemig , valami fékezi legbelül őket , az látszik , h Hasegawanak is tetszik Emi többet érez iránta mint egy jó kolléga , szinte megnyílik előtte minden megtudnak beszélni , teljes más ha Emi társaságában van , nem merev hanem laza és boldog sőt bolondos tele van energiával látszik , h feltöltődik és jól érzi magát , szerintem ő tévúton jár azt hiszi nem kell Eminek ezért nem ostromolja a szerelmével , sok a félreértés közöttük , mert Emi ugyan így érzi nem elég jó és szép Hasegawanhoz talán túlságosan alulértékeli magát ez lehet az oka ? ..hatalmas kérdőjel akkor miért nem működik ? Az is bizonytalanná tesz , h Emin nem tört meg nem sírta tele a zsepiét még a szobájában se , h elveszítette Hasegawant , semmi fájdalom ? vagy ennyire erős ? vagy még csak bimbózott a szerelmük de közbejött , h Hasegawan elutazott ? érzem , h fontos neki Hasegawan.Nagyon jók a színészek én nagyon tudok velük azonosulni olyan jó , h mindenki bőrébe belebújhatok és egy kicsit és átélem a sorsukat és próbálom megérteni imádom ezt a sorozatot l:-) l:-) l:-) Igazi kincset találtál Bekka l:-) l:-) l:-) l:-) (dance)
Jó lesz befejeznem mert megint kisregényt írok és unatlak benneteket , de ez van van ha elkap egy sorozat akkor beszélhetnékem van LOL LOL LOL
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.01.24. 13:50

Nagyin jó volt a 3. rész is,
Spoiler:
Érdekes a barátság-szerelem kettősség, vajon melyik vezet..azért a lányokat jobban hajtja az egyedülléttől való félelem. Ahogy nézem két kapcsolat úgymond rövidre vágva.. Mindenesetre örülök, hogy kimondásra került a nős állapot, és azonnal észbe kapott és végzett a kapcsolattal, ami már majdnem alakulhatott volna. Kicsit összeszorult a szívem, mikor a bemutatkozás volt a nagybácsinál tök ügyben, de szerintem itt a meccs egyik félnél sincs lejátszva, De lehet megjelent a színen egy lehetséges partner. Hát kíváncsi vagyok a folytatásra.. LOL
:-o :-) (hug) (wave)
zsuzsianyu
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.03.05. 14:31

2019.01.24. 18:57

Spoiler:
Kedves Bekka! .Köszönöm a 3. részt .Édesek voltak a lányok a szerelem keresése közben ..nekem Takumi sunnyogása nem tetszett ..jó hogy kiderült az igazság ..igen valóban beszélgetniük kellene e feleségével de részben megértem az asszony a főnöke ! Makó volt a rendes hogy nemet mondott.. De mintha elfelejtette volna a megismerkedésük történetét Takumi . Tokomo megteszi amiről csak álmodott a bátortalan lány Makó . Emi édes volt a bátorításnál még ha a szíve ellent is mondott és wow tököt szedet Yuuval .( megjegyzem annyira tetszett a sok tök hogy a jelenetet el is tettem a gépemre )( De nem tudom hogy kell Spojler aládugni a szöveget jaj nekem ! ) :">
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.24. 19:09

zsuzsianyu írta: 2019.01.24. 18:57
Spoiler:
Kedves Bekka! .Köszönöm a 3. részt .Édesek voltak a lányok a szerelem keresése közben ..nekem Takumi sunnyogása nem tetszett ..jó hogy kiderült az igazság ..igen valóban beszélgetniük kellene e feleségével de részben megértem az asszony a főnöke ! Makó volt a rendes hogy nemet mondott.. De mintha elfelejtette volna a megismerkedésük történetét Takumi . Tokomo megteszi amiről csak álmodott a bátortalan lány Makó . Emi édes volt a bátorításnál még ha a szíve ellent is mondott és wow tököt szedet Yuuval .( megjegyzem annyira tetszett a sok tök hogy a jelenetet el is tettem a gépemre )( De nem tudom hogy kell Spojler aládugni a szöveget jaj nekem ! ) :">
Megcsináltam neked. Pl. úgy, ha kész vagy a szöveggel, kijelölöd az egészet és rányomsz fenn a spoiler gombra.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.24. 19:10

summi írta: 2019.01.24. 11:14 Sziasztok :-)
Spoiler:

Sikerült megnéznem az első két részt , holnap jön a harmadik is :-)
Elolvastam a véleményeket nagyon jó gondolatokat írtatok , olyanokat amit belőlem is kiváltott a sztori . Azt gondolom , h mind a három lány egy elképzelt mindent elsöprő szerelemre vágyik olyan igazira szívdobogtatós lábgyengülősre LOL
Nincsenek könnyű helyzetben a lányok , de a srácok se . Úgy érzem átszövi a sztorit a régi hagyomány ami beivódott a mindennapokba és még most is érezteti hatását , amikor előre eltervezett érzelem nélküli házasságokba kényszerítették a lányokat és a fiúkat .
Más más személyiségűek a lányok az a közös bennük h az igaz szerelemet szeretnék megtalálni , mindhármuknak van elképzelése milyen lehet szeretni mit kell tenni érte , azon mosolyogtam , h Saki azt hitte mindent tud a pasikról , tanácsokkal látja el a lányokat , de az is hamar kiderül , h nem teljesen jól gondolja az életét , a gyors érzelem nélküli kalandok nem adják meg azt amire vágyik , aggódtam is érte , és nagyon örültem , h hamar felébredt és rájött ez az út nem a boldogsághoz vezet hanem a kiégéshez , kicsit Mako is felnyitotta a szemét azzal , h jól beolvasott neki , h ő nem képes minden érzelem nélkül odaadni magát yesss , de szerintem a nős srác is nagy hatással volt rá már az első találkozásokkor , ez is segített , h meghozza ezt a döntést és változtasson :-) A nevekkel általában hadilábon állok úgyhogy elnézést ha megkeveredek benne LOL A nős srácra vissza térve , nekem is nagyon szimpatikus volt és már elsőre úgy érzetem , h annak ellenére , h nős mégis a srácnak és Sakinak szurkolok és egyáltalán nem ítélem el , éreztem a kémiát a rokonszenvet közöttük a visszafogottságot kellő nagyfokú tisztelet sőt még a szikra is meg volt , itt már egy másik Sakit láttam aki nagyon szimpatikus lett , tetszett , h azonnal nem tudott kibújni a bőréből még ott van benne a régi könnyűvérű múltja , ezért nem véletlen , h szándékosan leöntötte a telefont , h így megszerezze a srác számát, azt gondolom , h sok nehézséggel akadállyal kell még szembenéznie .
Frezia írta: 2019.01.23. 20:47Ő dulja fel ezt a házasságot, mert szerintem az már nem igazán müködik.
igen pontosan így van , az ő házasságuk valóban nem működik , távolságtartó független boldogtalan kapcsolatban élnek , csak a kellő tisztelet van meg közöttük , a feleség az aki nagyon szeretheti a férjét , nem akarja elengedni nem akarja észrevenni , h valamit elronthatott és kiégett a kapcsolatuk sivár lett , lehet , h mindketten csak a munkájuknak éltek és hiányzott a figyelem és a meghittség a kapcsolatukból ..
bekka írta: 2019.01.23. 21:04 Igen, nagyon furcsa hogy külön életük van Shiraisiéknak a házasságban. Nem tudom nem-e abból adódnak a gondok, hogy úgy hallani, a japánok nem nagyon szeretnek világosan fogalmazni, egyenesen megmondani mi a gond. Lehet hogy valójában így van, mert a szókimondó szereplőknél mindig meg is jegyzik, hogy na ez aztán jól megmondta.
Igazad van Bekka , biztosan abból is adódnak a problémák , h hiányzik a kommunikáció , de ez lehet annak az oka is , h az ő házasságuk nem szerelemi házasság hanem előre elrendezett házasság volt ? Az is nagyon érzékelhető a filmben , h fontos a család számukra és felelősséget is vállnak érte , h biztosítsák a jó létet a családban . Japánban úgy tudom, h viszonylag fiatalon férjhez kell menniük a lányoknak , ha ez nem sikerül akkor vénlányok maradnak és nem kellenek senkinek , ezért a szülőknek is nagy fejtörést okoz ,h minél előbb férjhez adják a lányokat , itt a filmben is utaltak rá , h a lányok hamar ráerőltetik a házasságot a srácokra pedig ők még nem érettek rá és pánikba is esnek és ha tehetik menekülnek . Emi anyukája másról se tud beszélni mint a férjhez menésről , azt érzem a mai generáció már szabadabb elveket vall.
bekka írta: 2019.01.23. 21:04Kövezzetek meg, de nekem egy szó jut eszembe Takumi Shiraisiról, amikor csak ránézek, "gügye" :-D. Csak nekem? :-D.
Ezen olyan jót nevettem LOL LOL LOL igen lehet ezt a jelzőt is mondani rá , mert tényleg így hat , azt se tudja , h kell egy lányhoz közeledni , érzi , h akar de nem tudja jól csomagolni tálalni , bizonytalan gyámoltalan .. egyáltalán nem kezdeményező határozatlan , ennek az lehet az oka , h még soha nem volt volt igazán szerelmes vagy ha volt akkor is mélyre el kellett zárni az érzéseit , vagy az miatt viselkedik így mert a feleségéhez tartozik .

Visszatérve a lányokra Mako az engedelmes szófogadó jól nevelt kislány aki egy zárt világban élt a szigorú szülők elvei szerint , nagyon édi nekem szimpi kedves jó indulatú kicsit naív lány , mindenkiben a jót látja . Nem rossz tulajdonság csak nehéz lesz szegénynek a saját bőrén megtapasztalni , h nem minden szép és jó a világban , és bizalmat se szabad mindenkinek elsőre osztogatni . Örülök , h nem egyedül kell ezt megtapasztalnia , mellette van két jóbarát lányka , akik majd segítik felébredni és szembesítik a való világgal. Szupi volt , h az első kalandja a kollégájával nem okozott nagy törést egész jól viselte a csalódást , és hamar szembesült azzal , h a srác csak azért közelített felé , h szexuálisan célt érjen , de hamar lebukott a könyvtárban . Szegény Mako még eléggé tévúton jár, az még , h kevesen rámosolyog egy srác és felhívja magához , az még nem szerelem ... okos volt nagyon okos , h nem erőltette magára azt ami nem szívből jött szurkolok neki is , h sikerüljön megtalálni azt a fiút aki becsülni tudja a csodálatos értékeit :-)

Szándékosan Emit hagytam a legvégére , nekem ő egy zárt világ kicsit kifürkészhetetlen , de mégis nagyon közel áll hozzám kedvenc karakterem . Gyönyörű szép kedves lány , tele van jó indulattal , jó mélyen eltudja zárni magában az érzéseit , ha könnyek történek fel a szívéből ő akkor is mosolyogni tud , h ne okozzon másoknak fájdalmat . Talán ezért nem működött a kapcsolatuk a sráccal , azt érzem , h ő mélyen szereti a srácot , az látszik , h meg van közöttük harmónia egy hullámhosszon vannak , de mégsem jutnak el a kirobbanó mindent elsöprő szerelemig , valami fékezi legbelül őket , az látszik , h Hasegawanak is tetszik Emi többet érez iránta mint egy jó kolléga , szinte megnyílik előtte minden megtudnak beszélni , teljes más ha Emi társaságában van , nem merev hanem laza és boldog sőt bolondos tele van energiával látszik , h feltöltődik és jól érzi magát , szerintem ő tévúton jár azt hiszi nem kell Eminek ezért nem ostromolja a szerelmével , sok a félreértés közöttük , mert Emi ugyan így érzi nem elég jó és szép Hasegawanhoz talán túlságosan alulértékeli magát ez lehet az oka ? ..hatalmas kérdőjel akkor miért nem működik ? Az is bizonytalanná tesz , h Emin nem tört meg nem sírta tele a zsepiét még a szobájában se , h elveszítette Hasegawant , semmi fájdalom ? vagy ennyire erős ? vagy még csak bimbózott a szerelmük de közbejött , h Hasegawan elutazott ? érzem , h fontos neki Hasegawan.Nagyon jók a színészek én nagyon tudok velük azonosulni olyan jó , h mindenki bőrébe belebújhatok és egy kicsit és átélem a sorsukat és próbálom megérteni imádom ezt a sorozatot l:-) l:-) l:-) Igazi kincset találtál Bekka l:-) l:-) l:-) l:-) (dance)
Jó lesz befejeznem mert megint kisregényt írok és unatlak benneteket , de ez van van ha elkap egy sorozat akkor beszélhetnékem van LOL LOL LOL
Nem, egyáltalán nem untatsz, sőt! Nagyon szeretem olvasgatni amiket írtok, mert mindig továbbgondolkodásra sarkall. Szóval senki se fogja vissza magát! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2019.01.24. 19:24

Spoiler:
Nekem nagyon tetszett az is ahogy kiszámolták hol tartanak az életükben. Kinél van délelőtt, kinél van délután. Nem ismertem a módszert. És milyen csodás a magyar nyelv, hogy mi ezt is ki tudjuk fejezni! Életünk hajnala, dele...
Emit én is nagyon szeretem. De Makoban meg az édes naivitását kedvelem. Legnehezebben Sakival tudok azonosulni, de ő is kedves szereplő.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.01.25. 09:26

bekka írta: 2019.01.24. 19:24
Spoiler:
Nekem nagyon tetszett az is ahogy kiszámolták hol tartanak az életükben. Kinél van délelőtt, kinél van délután. Nem ismertem a módszert. És milyen csodás a magyar nyelv, hogy mi ezt is ki tudjuk fejezni! Életünk hajnala, dele...
Emit én is nagyon szeretem. De Makoban meg az édes naivitását kedvelem. Legnehezebben Sakival tudok azonosulni, de ő is kedves szereplő.
Spoiler:
Jaj igen erről is akartam írni ,csak lemarad :-) nekem is nagyon tetszett imádom a logikájukat nagyon ésszerű magyarázat , h miért is nem érett még valaki a házasságra és mikor az , soha nem hallottam még erről , ahogy itt kiszámolták :-o Igazad van csodálatos a magyar nyelv gazdag szókinccsel rendelkezik l:-)
Igen igen Maki édesen naiv , tapasztalatlan , most végre önmaga lehet és nem a szülei elvei szerint kell élnie , biztosan nagy változáson megy majd keresztül . Az tetszik benne , h nem bugyután naiv hanem okos , és nem követi vakon a lányok "rossz" szokásait , önmaga akar lenni és a saját érzései szerint akar élni . Nagyon jó meglátási vannak és tele van jósággal szerénységgel ez olyan erény amivel meg lehet találni az őszinte igaz szerelmet és barátokat :-)
Saki kilóg a sorból ő más , a szíve mélyén kedves aranyos jó indulatú lány , azt gondolom , h az otthoni élete nehéz volt sok nélkülözésben lehetett része , , és ő kiakart törni jobbá válni kiemelkedőbbé , tanult is érte , csak pályakezdőként nagyon nehezen vagy sehogy se talált munkát , neki sokkal hamarabb és egyedül kellett talpra állnia , tudom , h ez nem ok arra , h egyik pasi ágyából a másikba feküdjön és ennyire léha életet éljen , csak ő vágyott a csillogásra a pénzre ez babonázta meg és ennek ára van . Ahhoz , h egy lány csilló divatos ruhákba járjon és feltűnően öltözködjön sok sok pénzt kell , még ha nem minden cucc márkás akkor is , gondolom ezért vállalt klubokban bárokban munkát , ott meg adott , h milyen életet kell élnie , bekerült egy olyan körbe ahol úszni kellett az árral vagy kiszáll , szerintem egyedűl és fiatalon nehéz élni a sors adta lehetőséggel , hamar tévútra lehet térni , és majd csak később döbben rá , h nem jó úton jár , amiért kemény árat kell fizetnie ... azt is eltudom képzelni , h itt találta meg a szerelmet , igaz szerelemmel szeretett , csak akit szeretett az nem volt méltó Saki igaz őszinte szerelmére rossz srácot választott , mert a srác a testét látta benne és a szépségét , ez a fájdalom csalódás okozta az érzelem nélküli kapcsolatokat Sakiban , már nem tudott bízni a pasikban , mert az gondolta mind csak a testére vágyik , ezért megkeseredett lett , azt hitte ő már mindent tud a pasikról , de rá kellett jönnie Mako szavaiból , h ez nem így van , nem az az út az a felfogás a jó ahogy ő gondolkozik , az látszott , h nagyon mélyen érintette a kedvesség a finomság , ahogy Takumi bánt vele , szerintem még soha nem találkozott ilyen kedvességgel előzékenységgel , h a nőt látják benne és nem a szexpartnert .... izgulok érte , h ne adja fel a nehézségek miatt se , mert lehet nem Takumi lesz a nagy Ő , de megtudja mutatni milyennek kell lennie annak a srácnak akinek érdemes a szívét adnia ...
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2019.01.25. 14:14

Nekem is sikerült megnéznem a 3. részt , szuper jó volt pörögtek ám az események , csak lestem nagyokat :-) :-o

Spoiler:

zsuzsianyu írta: 2019.01.24. 18:57nekem Takumi sunnyogása nem tetszett ..jó hogy kiderült az igazság ..
Lehet , h bennem van a hiba , de nekem nagyon szimpi volt Takumi hozzáállása , nem éreztem , h sunnyogott volna , nem várt ő semmit ettől a kapcsolattól megismerkedett egy fiatal lánnyal Sakival , ráadásul diáknak is nézte , és jól esett a közelsége kicsit felpezsdítette a vérét én ártatlan flörtölésnek éreztem , kedves volt előzékeny Sakirával , meglátta benne a nőt , talán még a fiatalságát is felelevenítette , jól érezte magát , miért bűn ez ? Szerintem Takumi természete ilyen mindenkivel figyelmes udvarias kedves , nem kapott több figyelmet Saki sem , csak Saki gondolt azonnal többre mert nem szokta meg ezt a gesztus ő olyan körökben mozog ahol nem kapják meg a nők ezt a tiszteletet , h felnéznek rájuk , Takumi természetéből intelligenciájából fakad ez a nagyfokú figyelem kedvesség , ő mindenkivel szemben ilyen , az igazsághoz hozzátartozik , h Saki nyomult vetett be praktikákat , h megszerezze Takumi telefonszámát , és Saki írt és hívta el randira , miért kellett volna visszautasítani Takuminak ? Sakiban egy kedves ártatlan lányt látott akivel jól érezte magát , Saki visszafogott is volt vele, semmi jele nem volt szerelemnek . Takumi mentsége az , h a házassága kihűlt mondhatni jéghideg úgy él a feleségével mintha idegenek lennének és mennyire pocsék helyzet az is , h a felesége a főnöke is egyben :-( Takumi igazi arca ilyen , ahogy Sakirával viselkedett , itt volt újra felszabadult és újra élt , jó volt látni , milyen volt az a férfi akibe Misuzu anno beleszeretett , ilyennek kellett lennie . Szerintem Takumi és Misuzu szerelme nem halt ki , csak kiüresedett az életük , nem tudták életben tartani az érzéseiket mert nem figyeltek kellően egymásra , saját életüket élték egy lakásban , Misuzuban levő vezetői hajlam a kapcsolatukban is erős volt , valószínű ő határozta meg , mi mikor , h történjen , nekem az is furcsa volt , h Misuzu kijelentette , h nem akar gyermeket , vagy az is milyen már , h egyedül megtervezteti a közös házukat :-o és ehhez Takuminak tapsolni kellene ? Az igaz , h Takumi jámbor lelkű kedves személyiség , de az nem egyenlő azzal , h nincsenek vágyai elképzelése érzelmei egy kapcsolatban . Misuzu szerintem elnyomta Takumit nem volt meg a kapcsolatukban az egyensúly , pénzben is , vezetői adottságokban is , Misuzu az erősebb ezzel viszont elnyomja Takumit nem hagyja érvényesülni és felborul az egyensúly.
Ezért is korrektnek tartottam Takumit , mert amint komolyabbra fordult a kapcsolatuk , azzal , h Saki megcsókolta azonnal szint vallott , nem akart játszadozni Sakira érzelmeivel , meg is döbbent mert ennek a csóknak semmi jele nem volt , és egy visszafogott nő nem csókol meg egy férfit , Takumi nem bátorította nem ígért semmit , még közelséget se adott ,soha meg se simogatta Sakit , csak jól érezte magát vele.
Saki életét egy kicsit ismerjük és nem tudta teljesen levetkőzni , a megszokott laza életvitelét , nagyon sajnálom , mert látszik rajta , h nagyon nagy szüksége van arra , h szeressék , és ezért türelmetlenül keresi a szerelmet , szeretne tartozni valakihez aki önmagáért szereti , itt a 3. részben látjuk a családját az édesapja korán meghalt , és úgy tűnik , h Sakinak kell a családról gondoskodnia mint a legidősebb lánynak , oké talán nem kötelező nem várja el tőle az anyukája pláne nem ilyen áron , de az látszik , h az anyukának ez nagyon nehéz és sok nélkülözéssel munkával jár , ezért is adta oda a keresete egy részét Saki , h támogassa a családját .Nagyon szerette az apját Saki , az apja bízott benne a tudásában , biztos , h Sakiban benne van , h bizonyítson az apjának , h sikerül igazi íróvá válnia .El lehet ítélni , de csak akkor ha valaki végigjárja az ő útját , sajnos túl fiatalon kapta meg ezt a felelősséget , hamar felnőtté kellett válnia .
zsuzsianyu írta: 2019.01.24. 18:57Makó volt a rendes hogy nemet mondott..
Igen szép volt tőle , h nem erőltette tovább a kapcsolatukat , szerintem azért se , mert tetszett neki Takumi , rendes srácnak ismerte meg , nem olyannak mint azok az öreg pasik a bárban akik nősek , de közben az estéiket más nők agyában töltik , közben becsapják a feleségüket .


Mako miért is fut a kollégája után ? nem érzek semmit még Mako szívében sem , nem hogy a srácban , jól átverte , de Mako továbbra is úgy csimpaszkodik rajta mintha ő lenne a megtestesült minta fickó akiért a nők törik egymást :-o Legalább ha jól nézne ki a srác azt mondom megértem de nem is egy szép fiú ...
Már a második részben amikor feltűnt a húgica akkor is kikerekedtek a szemeim ,na de most is a 3. részben , h lehet két testvér ennyire ellentétes tűz is víz hmmm :-o húgicát nem kell félteni , a kiszemelt kollégára gyors tempóban ráveti magát , nem zavarja , h a nővérének tetszik , gátlástalan önző típus , kérdem én a szigorú szülők hol voltak , vagy nem bírtak vele ? nem tudták kordában tartani , vagy ennyire különböző személyiségtípus a két testvér ? Jesszusom és meg is szerzi :-o az állam a földön :-o :-o nem semmi ... szegény nővére ezt látja , és azt tapasztalja , h így lehet gyorsan érvényesülni célt érni , ami neki a kedvességével a visszafogottságával az erkölcsösségével a merevségével nem sikerült ,a húgának egy randi elég volt a áhított célhoz de milyen célhoz ???? akkor képes lesz Mako megerőszakolni magát és megteszi azt ami ellenkezik az ő felfogásával érzelmi érettségével :-( nem is tudom hírtelen milyen lelkületű lány képes így érzelmek nélkül kalandozni , közben nem várhat semmit ettől a kapcsolattól , elég csak a biológia vágyat kiélni és könnyedén kisétálva lesni a következő áldozatot ??? milyen élet ez , ez egy kiszolgáltatottság ...nem ? Mako nem ilyen , nem szabad ilyenné válnia , csalódni fog őt fájdalmasan érinti majd . Kár , h nem lát az orra hegyéig és esélyt se ad a másik srácnak csak egy randi erejéig megpróbálhatta volna ...
zsuzsianyu írta: 2019.01.24. 18:57Emi édes volt a bátorításnál még ha a szíve ellent is mondott és wow tököt szedet Yuuval
Igen igen nagyon édi volt , túl önfeláldozó típus Emi , a saját belső szívfájdalmát mélyre ássa , h még véletlenül se látszódjék rajta mit érze mi az ami fáj , mindenkiért tesz valami jót , h boldogok legyenek , de mi van vele ? meg kell majd küzdenie a saját boldogságáért , h tegyen valamit érte ..... meg volt a tökszedés , de sajna semmi több a távolság nem rövidült kettőjük között , meg van az összhang de mindegyik a másik parton áll , Olyanok mint két barát , csak a mélységekben érezzük , h nem azok ....
Kata58 írta: 2019.01.24. 13:50de szerintem itt a meccs egyik félnél sincs lejátszva, De lehet megjelent a színen egy lehetséges partner. Hát kíváncsi vagyok a folytatásra
Jól látod Kata , itt még minden máshogy alakulhat izgulok is értük :-) Nekem nagyon szimpi a megjelent srác is , és meg van a hasonlóság is közöttük .... :-)

Eminek meg kell tanulnia , h ha valamit el akar érni azért tennie is kell , nem fog semmi az ölébe hullani még a szerelem se , elég ha önmagát adja és megnyílik egy kicsit ... :-) Nem tudom mivel riasztotta el Yuuu -t, esetleg azzal , h semmi érzelmet nem mutatott iránta vagy nem fogadta Yuu érzelmi közeledéseit ? Azt érzem , h szegény Yuuu lezárta a kapcsolatukat ésszel igen , de érzelmileg nem tud elszakadni Emitől . Mindent megtesz érte , nagyon bízik Emiben , sajnos azt érzem Yuu azt hiszi , ha megfogadja Emi tanácsát akkor ezzel örömet szerez neki .... nem veszi észre Emi gyötrődését lelki vívódását , h mennyire nagyon fáj neki , h Hirakié lesz ..... vagy nagyon erős közöttük a kollegiális viszony ?
Válasz küldése