Heartbeat Love

Tajvani doramák
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.01.25. 10:42

Köszönöm aranyos volt a történet!
Barbi
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.02.02. 10:32

Nagyon tetszet ez rövid pörgös történet hasonló sorozatokat már láttam pld. Scent Of Women.
Viszont ez kimondottan tetszet ezt két szinészt órákig tudnám nézni . Szivesen venném ha tudnátok
ajánlani tölük filmet de csak ha nem okozok ezzel gondot.
Tegnap viszont találtam egy régi filmet nem tudom kifodítottam de hálás vagyok érte a címe :
My Sassy Girl. Nagyon szép a története ajánlani tudom mindenkinek a Heartbeat Love után.

Bocsi ha időnként túl sokat írok.

Üdv.
Barbi
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.02.02. 14:08

Barbi, én minden hozzászólásnak nagyon örülök, hogy is venném rossz néven?! :-)

A két főszereplőnek még nemigen fordították a sorozatait magyarra. Én nem tudok olyat ajánlani, amihez feliratot is találnál, de nem kizárt, hogy Rainie-től találsz. Egyébként bármelyik sorozatukat jó szívvel ajánlom, nehéz olyat kifogni, ami ne tetszene. Ahogy a korábbi oldalon már megírtam, a fordítási terveim között - a Meteor Garden mellett, amiben játszik Rainie - két sorozat is szerepel tőlük, amiket mindenképpen meg fogok csinálni előbb-utóbb. Már mindkettőnél túlléptem a puszta tervezés szintjén, és néhány részük rég le van fordítva, de amíg az aktuális fordításaim nincsenek készen, újabb sorozatot nem töltök fel.

A My Sassy Girl-t én is csak ajánlani tudom mindenkinek, egy nagyon régi kedves filmem. Ha így jobban belegondolunk, tényleg van hasonlóság a Heartbeat Love-val, a lány ott is titkolózik, és agyba-főbe szívatja a srácot, mint itt. :-D
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2014.08.06. 12:28

Kedves Gilnis!

Először is, köszönöm a feliratot! :"> A Hi my Sweetheart és a mostani Aaron Yan és Fall in Love with Me őrületem után most nagyon a tajvani drámák hatása alatt vagyok. Amit eddig kihagytam (vagyis minden elérhető magyar feliratost) meg akarok nézni, sőt mivel még sosem fordítottam közülük, még arra is hajlandó vagyok. Ezt a mini sorozatot még a youtube-on láttam és akkor el is gondolkoztam rajta, lefordítsam-e, de akkor elvetettem az ötletet. Most a te fordításodban örülök, hogy ismét rátaláltam erre a remek sztorira. Ráadásul a szereplők között van egy összhang, ami szerintem az előző sorozatukkor alakulhatott ki és annyira jól festenek együtt. (dance)
Kép
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.09. 08:32

Nagyon szívesen, Hayako. :) Örülök, hogy tetszett. Nem egy egetrengető darab, de egyszer mindenképp kellemes szórakozás, és ezt a párost együtt nem lehet nem imádni. Ezért is fordítottam le.
Szerintem ők is szerethetnek együtt dolgozni, különben nem lehetne ilyen szuper jó köztük az összhang. Remélem is, hogy lesz még újabb alkalmunk így hozzájuk.
A Hi my sweetheart-ot már nagyon régen láttam, fel kéne eleveníteni. :D De Alan/Show egyébként nekem a Corner with Love-ban tetszett a legjobban. <333

Aaron Yan-t nem ismerem közelebbről, csak tudom, hogy ki ő, de azt mondanom sem kell, hogy én a tajvani sorozatokat mennyire szeretem. Az is tudja rólam, aki nem akarja! :D Csak ajánlani tudom, hogy nézz belőlük minél többet, és bátran válassz a régebbiek közül is! Érdemes! :)
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
szmoleage
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.01. 09:52

2014.11.02. 09:14

Köszönöm a fordítást,nagyon jó kis sorozat (dance)
--„Egy mosoly mindent képes megváltoztatni. Egy egész életet. Sőt, kettőt. Két emberét. Azokét, akik egymásra mosolyognak.”
/Csitáry-Hock Tamás/
Válasz küldése