Bump off Lover (03/14)

Tajvani doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.24. 18:54

Szia Gilnis :3

Spoiler:
Amikor a rendőrök a szobáját kutatták, az a kék doboz volt az igazán érdekes, ami ott volt eldugva, és eredetileg Yi Jing-é. A korábbi részben Zou Ke Jie már nézegette Yi Jing iskolatáskájában a notesze mellett...

engem is érdekelt a cipős doboz , de el is felejtettem írni róla láttam a sarokban .. de miért nem nyitotta még ki Zon Ke Jie ?

A mentőket is ő hívta fel, mint hallottuk. Nem is értem, ezek után miért őt gyanúsítják ennyire. Ő viszont nem azért ugrott le, mert bűnösnek kiáltották ki. Ahogy mondta, ő azt nem bánná.

talán ebbe fázisba még nem érkezett el a nyomozás .. csak azt volt gyanús hogy menekül Zon Ke Jie ,és ezért mindjárt lecsaptak rá .. csak a riporter csajszi kevert kavart a hírekben ,még kihallgatni se tudták Zon Ke Jie-t
nem is gondolom hogy azért ugrott volna le mert bűnös nem ő a bűnös , szerintem azért mert magára maradt senki nincs aki mellé álljon bízzon benne idegileg teljesen kikészült.. és közben elveszítette a szerelmét ez elviselhetetlen fájdalom és nagyon boldogtalan , Yi Jing-et nem akarja elárulni ...

A titkos hely nem iskola...

azt hittem a sulihoz tartozik ..

A nő ruhája pedig azért lett véres, mert a kémiatanár inge csupa vér volt, és amikor befogta a nő száját, összekente.

vajon mitől véres a kémiatanár inge ... ?

A Sötét Szívben nem mindenki volt meglepve...

igen tudom ,Sötét uraság egyáltalán nem lepődött meg .. ő ijesztgetett ,hogy senki el ne árulja miről beszélgettek ..

Zou Ke Qiang a kedvenc karakterem a sorozatban, szerintem ezzel sem árulok el túl nagy titkot.

akkor tetszett meg igazán amikor átölette Zon Ke Jie-t és mondta melletted leszek ... <3333 nagyon megható jelenet volt és őszinte
a másik a kórházban amikor jöttek a nyomozók a házkutatási paranccsal , ő nem mozdult imádkozott és könyörgött a tesónak maradjon életben ...
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.24. 19:38

Summi, miből gondolod, hogy nem nyitotta ki Zou Ke Jie? ;)

És mi köze van az árulásnak vagy hűségnek ahhoz, amit ő tett, vagy ami a lánnyal történt???

A kémiatanárra nyilván nem válaszolok. ;)

Kép
Kép
Kép
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.24. 19:51

Gilis de jó kis képeket tettél fel gyorsan mentem is :nyami:

miből gondolod, hogy nem nyitotta ki Zou Ke Jie? ;)

mert nem láttam .. csak annyit hogy elkezdi kinyitni ,és elterelték a figyelmet róla :P
Spoiler:
És mi köze van az árulásnak vagy hűségnek ahhoz, amit ő tett, vagy ami a lánnyal történt???

Zon Ke Jie nem akarja elárulni Yi Jing titkát , ezt ő mondta ,én erre gondolok csak nem tudom mi az a titok amiről senki nem tud gondolom a szülei se és Yi Zhen se ... ha elárulná Yi Jing-et akkor nem lenne gyanúsított , kiderülne az igazság ő ott volt mindent tud lehet hogy látta is a gyilkost ....
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.24. 20:05

Én arra gondolok,
Spoiler:
mi a fenéért ugrott le. A titkot másként is megtarthatta volna. És akkor is elég durva. Mi köze van Yi Jing akármilyen titkának ahhoz, hogy Zou Ke Jie gyanúsított-e vagy sem az ő halálában. Attól, hogy magát védi, nem törvényszerű, hogy bárkit is el kelljen árulnia.
Nyilván minden sokkal egyszerűbb lenne, ha tudni lehetne, mi is az a titok illetve titkok.
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.24. 20:34

Gilnis ^-^

jól megtréfált a rendszer a szöveg elsötétült kivilágosodott , jól elbénáztam .. még gyakorolnom kell , na nem baj újra írtam :lol:

Spoiler:
mi a fenéért ugrott le. A titkot másként is megtarthatta volna.

szerintem nagy volt a nyomás , ha visszagondolok a sok szívatásra a megaláztatásokra azon nem lehet hamar túllépni bármennyire erős is .. nem a titkok miatt ugrott le a fájdalom a kilátástalanság elveszítette Yi Jing-et aki megértette aki boldogságot adott ..
és menekült nem bírta cérnával ..amúgy én megértettem , de azt hittem, h Yin Jie halála miatt bosszút érez és le akar számolni a tettessel .. ő tudta miről beszélgettek a Sötét Szívben

És akkor is elég durva. Mi köze van Yi Jing akármilyen titkának ahhoz, hogy Zou Ke Jie gyanúsított-e vagy sem az ő halálában.
ha tudni lehetne, mi is az a titok illetve titkok.


én azért kombináltam úgy is hogy lehet a halála és a titoknak köze egymáshoz .. ez ebben a részben nem egyértelmű még .. igen ha tudnám mi az a titok az jó lenne mert úgy érzem sötétben tapogatózom ... már majd ki böki az oldalam ..valószínű a múlttal kapcsolatos ...

Attól, hogy magát védi, nem törvényszerű, hogy bárkit is el kelljen árulnia.

ez igaz ,de nem árult el semmit megkukult még az ügyvéd előtt is .. tarthat a nyomozóktól , h olyat is kiszednek belőle amit nem akar elmondani ... neki látni kellett valamit ha megmenteni próbálta Yi Jing-et ..hogy lehet úgy vallomást tenni hogy csak annyit mondok el ami lehet .. a többit megtartom magamnak .. ezzel még gyanúsabbá válna és vihetné a balhét egyedűl ..
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.01.26. 12:35

Szia Gilnis!
Köszi az eddigi feliratokat! :thumbs up: Én sajnos még csak a ... :loveforever: -nál tartok , mert még 0,5% hiányzik a letöltésből az AT-ről. Pont az első rész és a 11. a hiányos. Amióta hazaértem próbálkozom vele, bár már péntek este óta 0,3% sikerült. Ezért még csak bele sem kuksizhattam, hogy egyáltalán tetszene-e. :'( Az "ananászra" viszont nagyon várok, mert annak legalább a videói elvileg megvannak. :P
Kép
KépKép
Cseppke
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.01.22. 12:41

2014.01.30. 15:47

Sziasztok Gilnis és Summi!

Megnéztem az első három részt, jöttem volna a 4. feliratáért, de sehol sem találom..... :'(

Elolvastam Summi hozzászólásait, amelyek legalább olyan sejtelmesek, mint maga a film.
Spoiler:
Nekem az tűnt fel, hogy ikrek lévén mennyire eltérő ternészetük van. Yi Jing túlságosan is simulékony, főleg a nővéréhez viszonyítva.Pedig sok keserűséget rejt magában. Talán féltékeny is Ji Zhenre, aki Jia Wei-el jár. Nekem gyanús, hogy Ji Zhen a tükörbe nézve mindig Yi Jinget látja, meg volt az a video visszanézés is, amikor
ruhát cseréltek és még az apjuk sem tudta, hogy éppen kit lát. Nem lehetséges, hogy gyakran "szerepet" cseréltek? Ennek csak a hajviseletük mond ellent. Ha időnként mégis
egymás bőrébe bújtak, akkor vajon ki halt meg? Ke Jie pedig talán tudja a "titkot", de nem bírja feldolgozni. Szóval mindenki gyanús, aki él, kivéve Ke Giangot!
Spoiler:
Gilnis, jól felcsigáztál, hogy az ötödik résztől kezdődik csak a móka! Kár, hogy már ismered a sztorit, így nem tud a fantáziád szabadon szárnyalni, és figyelned kell arra is, nehogy elkotyogj valalmit!
Annyira izgalmas a film, hogy feledteti a nem túl jó hangzású kínait, és a rossz képminőséget. Viszont a képi beállítások és vágások egészen szokatlanok. Egyszóval jöhet a
többi rész! Köszi Gilnis a fordítást! :loveforever:
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.30. 16:15

Sziasztok!

Unni, sajnos én nem tudom seedelni. Bízom benne, hogy valaki tud neked segíteni.

Cseppke, te is nagyon jókat írtál... :-)

Igyekszem a folytatással, de tegnap a gépem váratlanul lebetegedett (ILYEN AZ ÉN FORMÁM!!), és éppen azon izgulok, vajon fel tud-e belőle épülni. Ha nem, abba én is belebetegszem! T.T Igaz, a 4. rész felirata nemcsak emiatt nem lett még kész, de ha a gépemnek tényleg annyi, akkor a munkámnak is, és kezdhetem a fordítást elölről. Feltéve, hogy lesz gépem. Szóval kis türelmet kérnék. T.T

Bocsánat, hogy a lehető legrosszabbkor. T.T
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.02.01. 12:16

gilnis írta:
Unni, sajnos én nem tudom seedelni. Bízom benne, hogy valaki tud neked segíteni.......
Igyekszem a folytatással, de tegnap a gépem váratlanul lebetegedett (ILYEN AZ ÉN FORMÁM!!), és éppen azon izgulok, vajon fel tud-e belőle épülni. Ha nem, abba én is belebetegszem! T.T Igaz, a 4. rész felirata nemcsak emiatt nem lett még kész, de ha a gépemnek tényleg annyi, akkor a munkámnak is, és kezdhetem a fordítást elölről. Feltéve, hogy lesz gépem. Szóval kis türelmet kérnék. T.T
Gilnis, ha lassan is, de lejött az a 0,5%. :thumbs up: Többen is seedelték, nem ezzel volt a gond. Inkább azzal, hogy nem mindenkire tud rákapcsolódni a gépem - ezt már máskor is megfigyeltem.
A gépednek mielőbbi gyógyulást kívánok!
Kép
KépKép
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.02.02. 14:12

Köszönöm, Unni! Ha változás van, tájékoztatlak titeket.
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Válasz küldése