Windstruck (A Szél Szerelme)

K-mozifilmek
Avatar
MekkMester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.01.28. 17:45
Kapcsolat:

2014.04.22. 18:54

Windstruck: A Szél Szerelme [Koreai film]

YouTube ajánló.

Típus: Vígjáték elemekkel tarkított megható szerelmi történet 116 percben. Készült 2004-ben.
Rövid leírás:
Yeo Kyungjin vérbeli rendőrnő, olyannyira, hogy még szabadnapján sem pihen, hanem a rosszfiúk után ered. Ennek a passiónak esik áldozatául Myungwoo, aki egyébként fizika tanárként keresi kenyerét. Kyungjin egy félreértés miatt azt hiszi, hogy a tanárúr a tolvaj, és ha már elkapta, tényleg neki legyen igaza és csukják is le. Persze ezután nemsokkal bebizonyosodik a férfi ártatlansága. Ezekután mindenki azt gondolná, hogy örökre elválnak útjaik, de itt pont az ellenkezője történik. Egyre többet lesznek együtt akarva/akaratlanul és persze nem kérdés, hogy fellángolnak az érzelmek. Közös kirándulásuk során még közelebb kerülnek egymáshoz és Kyungjin egy különös történetet mesél el Myungwoo-nak. Erre a történetre érdemes odafigyelni a későbbiek miatt. Rengeteg csavar van benne és legalább három helyen le lehetne zárni a történetet, de végülis a végső lezárás a legeslegjobb, és leginkább koreai filmhez illő.

Rendezte:
Kwak Jaeyong

Szereplők:
Jeon Ji-hyun mint Kyungjin Yeo,
Hyuk Jang mint Myungwoo,

A film feliratát az alábbi linkről lehet letölteni.
http://data.hu/get/6269376/Windstruck_srt.zip
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.04.22. 22:27

MekkMester, de jó, hogy hoztál újabb filmeket! (w00t) Azért ennél a filmnél írok most, mert ezt imádtam. :"> Valami csodaszép volt, azt hiszem megint meg kell néznem.
A zenéjét rendületlenül hallgatom azóta is. B:-)
Üdvözlésképpen virág helyett: Kép
Kép
KépKép
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.11.23. 13:34

Köszönöm a sok jó filmet.
Avatar
catobori
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.01.18. 22:54

2015.02.22. 13:55

Köszönöm a fordítást! Épp a múlt héten néztem a My sassy girl-t, mondtam magamban, h ez mennyire hasonlít ahhoz, a stílusa a zene hangulata.... Az utolsó jelenetből megértettem, h ez a film, annak az előzménye... hihi, de szép volt, jól megkönnyeztem!
Kép
Válasz küldése