Cook up a storm- Szakács a javából

C-mozifilmek
Blackfield
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.01.18. 23:06

2017.08.17. 21:39

Kedves Bekka!

Megkaptam! Köszönöm a feliratot és a sok munkát - a hét végére tervezem a film megnézését! :)
andingo
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.01.25. 23:29

2017.08.18. 16:05

Szia Bekka!
Igaz, hogy 20 perc után muszáj volt leállítanom, mert csak bele akartam pislantani , hogy jó-e a kis videó a felirathoz, amit találtam, h telóra tegyem, de már az eleje beszippantott. Imádom az igazi piacokat, amiknek teljesen magával ragadó hangulata van. És gasztromániás is vagyok. De csak a jó műsorokat szeretem nézni ebből a témából, amikor látom, h mit csinál, elmondja, miért csinálja és nemcsak "a beledobtam, király, ennyi, kész"-t. Amikor a halpikkelyt sütötte, nagyon jól megragadott részeket mutattak. de muszáj volt megállnom, hogy előbb a dolgaimat intézzem el :) De látom, hogy Yong Hwa az óriási egot jól fogja adni. És mint zenészt imádom, de már tuti, h a kínainak szurkolok LOL bmi lesz is a vége (nod) (nod)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2017.08.19. 08:52

Remélem tetszett! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
andingo
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.01.25. 23:29

2017.08.19. 12:25

Igen tetszett.
Kicsit meglepett, h 3 másodperc alatt túllépett és megoldotta a problémát YH. Én egy kicsit azt a részt tovább vittem vna, de csak annyira, hogy ne legyen extraszenvedős. Tudom, egy filmbe kevés dolgot lehet belesűríteni :-D :) De tetszett, nem voltak unalmas részek, nagyon gyorsan ment az idő :-D . Mégegyszer köszönöm a feliratot.
Most megyek és nekiállok egy régi sztorinak, a Temtationnak. Amiről kiderült, hogy azért áll nálam, mert az 1. és 5. rész címe koreaiul volt megadva és nem értettem, hogy mi van :-* . Ha előbb (úgy 3 évvel :-\ ) körbenézek, akkor hamarabb kiderül. de most megvan és neki is tudok állni :-)
Legyen további szép nyarad (wave)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2017.10.01. 13:06

andingo írta: 2017.08.19. 12:25 Igen tetszett.
Kicsit meglepett, h 3 másodperc alatt túllépett és megoldotta a problémát YH. Én egy kicsit azt a részt tovább vittem vna, de csak annyira, hogy ne legyen extraszenvedős. Tudom, egy filmbe kevés dolgot lehet belesűríteni :-D :) De tetszett, nem voltak unalmas részek, nagyon gyorsan ment az idő :-D . Mégegyszer köszönöm a feliratot.
Most megyek és nekiállok egy régi sztorinak, a Temtationnak. Amiről kiderült, hogy azért áll nálam, mert az 1. és 5. rész címe koreaiul volt megadva és nem értettem, hogy mi van :-* . Ha előbb (úgy 3 évvel :-\ ) körbenézek, akkor hamarabb kiderül. de most megvan és neki is tudok állni :-)
Legyen további szép nyarad (wave)
Köszi! És remélem az is tetszett!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése