Liar Game filmek (+2 speciál)

J-mozifilmek
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2016.07.15. 02:24

Kép
Mint ahogy testünket ruha fedi, úgy burkolja be lelkünket is a hazugság. Szavaink, cselekvéseink, egész mivoltunk hazug. Igazi lelkünket ezen a burkon keresztül csak néha-néha lehet megsejteni, mint a ruhán keresztül a test idomait.
Információ: Időbe telt, de végül sikerült elkészítenem a Liar Game sorozathoz tartozó filmeket, ami pontosan négyet takar... vagyis ennyihez találtam feliratot. Kicsit sokáig tartott megcsinálni, mert egy forrásból kellett dolgoznom és nem minden volt egyértelmű a szövegben, de a lényeg, hogy megvan. Ezért döntöttem úgy, hogy ide is feltöltöm, hátha valakinek kedve lenne letölteni. A spoilerek csak a feliratot tartalmazzák, a filmet anno az Asiatorrentsről és a Rutrackerről töltöttem le! A hibákért elnézést kérek! Jó szórakozást!

Első mozifilm: Liar Game/The final Stage
Nao (Erika Toda) és Akiyama (Matsuda Shota) újabb kihívás előtt állnak, melynek neve Final Stage vagyis Utolsó kör. A nagysikerű két évadot megélt, japán sorozat első mozifilmjében vajon szereplőink képesek lesznek túlélni a rájuk váró megpróbáltatásokat és felfedni kicsoda Mr. X? Vagy ide már Akiyama tudása is kevés? Alice in Liar Game (LGR)
Ebben a spin-off mozifilmben (spin-off: az eredeti történettől független, de (részben) ugyanazokkal a szereplőkkel. Van olyan is, amikor teljesen más a szereplőgárda, csak ugyanabban a világban játszódik)megismerhetjük a zseniális kislány, Alice (Mana Ashida) titokzatos múltját, kapcsolatát Omegával (Makiko Esumi) és a Liar Game Szervezettel. Yokoya vs Fukunaga (LGR)
Ha Liar Game univerzumról beszélünk, nem felejthetjük el ezt a két karaktert. Mindketten a csalás és megtévesztés mesterei. De mi van, ha egymás ellen kell játszaniuk? A történet szerint 2 évvel azután járunk, hogy a Liar Game Iroda megsemmisült (ld. Liar Game: Final Stage) és Fukunagát meghívják, hogy vegyen részt egy újabb játékban, melynek tétje 100 millió yen. A kapzsi férfi kapva kap az alkalmon, de álmában sem gondolja, hogy olyan ellenfelet kap, akit ismer és hogy itt sokkal nagyobb a tét, mint a pénz. Liar Game: Reborn
Bosszú céljából a Liar Game Iroda újjáéled. Csupán egyetlen célpontjuk van, Akiyama Shinichi (Matsuda Shota). Az új hősnő, Shinomiya Yu (Tabe Mikako) miatt, Akiyama ismét játékba kerül. Akiyama 19 versenytársával a két milliárd yenes nyereményért játszik. Omega (Makiko Esumi), aki feltámasztotta a játékot, egy Alice (Mana Ashida) nevű kislánnyal irányítja a dolgokat. Alice felállítja a küzdőteret, kiválasztja a versenyzőket, és elkészíti a csapdákat.
Csatolmányok
Liar Game Reborn - A FILM (ass+srt).zip
Jó szórakozást kívánok a filmekhez! (Yokoya vs Fukunaga link cserélve)
(73.43 KiB) Letöltve 532 alkalommal.
Liar Game Reborn - A FILM (ass+srt).zip
Jó szórakozást kívánok a filmekhez! (Yokoya vs Fukunaga link cserélve)
(73.43 KiB) Letöltve 532 alkalommal.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Hayako 2016.08.28. 07:19-kor.
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2016.07.15. 18:23

Aztaaaaaa mindenit :-o még jó , h észrevettem így nem maradok le róla, nagyon boldoggá tettél ezekkel a filmekkel millió köszönet érte (cheer) (drums) l:-)

Yokoya vs Fukunaga felirata mintha ugyanaz lenne mint Alice in Liar Game-é vagy csak az elnevezés egyezik ? most töltöm a filmeket még nem próbáltam .. :-)
Miho
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.01.19. 20:44

2016.07.15. 20:47

Kedves Hayako!

Az Alice in Liar Game felirata került a Yokoya vs Fukunaga-hoz is.
A filmeket rutracker-ról töltöttem le, jók hozzájuk is a feliratok. Köszönet a fordításért. (hug)
További szép nyarat és jó fordítást.
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2016.07.19. 17:20

summi írta:Aztaaaaaa mindenit :-o még jó , h észrevettem így nem maradok le róla, nagyon boldoggá tettél ezekkel a filmekkel millió köszönet érte (cheer) (drums) l:-)

Yokoya vs Fukunaga felirata mintha ugyanaz lenne mint Alice in Liar Game-é vagy csak az elnevezés egyezik ? most töltöm a filmeket még nem próbáltam .. :-)
Nagyon szívesen, Summi! :"> Máris cserélem, köszönöm, hogy szóltál! (WORSHIP)
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2016.07.19. 17:22

Miho írta:Kedves Hayako!

Az Alice in Liar Game felirata került a Yokoya vs Fukunaga-hoz is.
A filmeket rutracker-ról töltöttem le, jók hozzájuk is a feliratok. Köszönet a fordításért. (hug)
További szép nyarat és jó fordítást.
Nagyon szívesen, Miho! Neked is köszönöm a visszajelzést! (hug) Mindenképp kiírom, hogy a rutrackerről is tölthetőek a filmek! (w00t) Neked is kellems nyarat! :">
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Válasz küldése