Love Letter

J-mozifilmek
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.01.18. 15:41

A szerelmeslevél

[ DramaWiki ] [ MDL ] [ AsianWiki ] [ TMDB ][ JDorama ]
Ismertető / Ajánló | +
Ez egy érdekes romantikus történet, ahol a romantikus szál két vadidegen nő levelezéséből bontakozik ki... A címadó levél azonban nem a két nő közötti levelezés része, és igazából nem is levél: hanem egy könyvtári könyv...

A történet eléggé furcsán indul: az egyik főszereplő, Hiroko, a vőlegénye halálának 2. évfordulóján az iskolai évkönyvben megtalálja annak címét. Úgy tudja, a házat lebontották, mert utat építettek a helyére, ezért felad egy levelet erre a címre, amit a vőlegényének címez. Amolyan levél a mennyországba. Akkor lepődik meg igazán, amikor választ kap...

Érdekesség a két női főszerepet ügyesen játszó Nakayama Miho.
A JDoramán ezt írta valaki:
ginger ale írta:Its about young love unspoken, lost love found too late.
Azaz kb: Kimondatlan ifjú szerelem, későn megtalált elvesztett szerelem.
Fordította: Usagi Yojimbo
Külön köszönet: tgt_ir0n
Már ne tudom honnan szereztem az angol eredetit, de köszönöm annak a fordítóinak is!

Ezek a feliratok a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd! 2.5 Magyarország Licenc feltételeinek megfelelően szabadon felhasználhatók.
TILOS viszont videóra égetni, vagy videóval együtt streamelni őket! Részletek a mellékelt OLVASD.EL! fájlban.
Copyright © UsagiYojimbo Minden jog fenntartva!


Jó szórakozást hozzájuk!
Csatolmányok
LoveLetter.zip
(38.8 KiB) Letöltve 443 alkalommal.
LoveLetter.zip
(38.8 KiB) Letöltve 443 alkalommal.
A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára UsagiYojimbo 2014.05.14. 05:56-kor.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2014.02.04. 20:22

Szia!

Köszönöm a feliratot! :3 Ez volt a másik film, amit tegnap megnéztem. Valahogy kicsit másra számítottam. Végül is két nő levelezéséről szólt.
Azért érdekes volt visszanézni, hogy Itsuki mennyire nem vette észre a "másik" Itsuki vonzalmát....csak a legvégén. Pedig elég egyértelmű volt.
Ezt olyasmi volt számomra, mint a ROBOKON....kikapcsolt és szórakoztatott. Valamiért a régi japán filmek jobban tetszenek, mint az újak.
Remélem, még több ilyen remek fordítás kerül ki a kezeid alól.
:nyami:
Kép
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.05. 10:26

Hayako írta:Végül is két nő levelezéséről szólt.
Igen, kivéve a címet...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Válasz küldése