Summer Time Machine Blues

J-mozifilmek
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.01.24. 20:58

Summer Time Machine Blues

[ DramaWiki ] [ MDL ] [ AsianWiki ] [ TMDB ]
Ismertető / Ajánló | +
Sci-fi vígjáték, érdemes többször újranézni, mindig észrevesz benne valami újat az ember...

Az egyetemi sci-fi klub tagjai nem is tudják, hogy mi is az a sci-fi. Egy nap egy időgépet találnak a klubhelyiségben. Először rossz tréfának gondolják, de aztán rájönnek, hogy igazi. Elhatározzák, hogy visszamennek, és elhozzák tegnapról a légkondi időközben elromlott távirányítóját.
Persze semmi nem úgy sül el, ahogy szeretnék, és kiderül, hogy a történteken már nem lehet változtatni, de a jövőn még igen...

Hatalmas sztárszereposztás, amiből én talán a Eitát, Sasaki Kuranosukét és Ueno Jurit érdemes kiemelni.
Fordította: Usagi Yojimbo
Külön köszönet: tgt_ir0n
English subtitles: gioju

Ezek a feliratok a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd! 2.5 Magyarország Licenc feltételeinek megfelelően szabadon felhasználható.
TILOS viszont videóra égetni, vagy videóval együtt streamelni! Részletek a mellékelt OLVASD.EL! fájlban.
Copyright © UsagiYojimbo Minden jog fenntartva!


Jó szórakozást hozzájuk!
Csatolmányok
SummerTimeMachineBlues.zip
(41.03 KiB) Letöltve 470 alkalommal.
SummerTimeMachineBlues.zip
(41.03 KiB) Letöltve 470 alkalommal.
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára UsagiYojimbo 2014.03.31. 18:40-kor.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
Hayako
Fordító
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2014.01.21. 20:03
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2014.02.08. 19:47

Ezen a filmen is túl vagyok. Köszönöm a feliratot. :nyami: Kicsit unalmasnak találtam, de egyszeri szórakozásnak megfelelő. >.<
Kép
Folyamatban: TLCV, DC 1, C&P
Tervezettek: DC 2, Blissful Marriage
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.08. 23:03

Hayako írta:Kicsit unalmasnak találtam, de egyszeri szórakozásnak megfelelő. >.<
Unalmasnak???
Nézd meg másodjára is, és figyeld az elejétől a jeleket...! (~) Meg amikor a tanár mondja a távirányító életútját az időben, azt próbáld meg felidézni...!

Nyilván nem egy pörgős akciófilm, de egészen biztosan nem "unalmas"...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Válasz küldése