EGYÉB ~ Segítségkérés

Bármiben elakadtok, esetleg kérdeznétek valamit... nyissatok új témát!
Avatar
Dorina
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:00

2017.05.03. 20:23

A "Kepmeret_f" menüpontot kell kiválasztani, és a megjelenő kurzor helyre kell a weblap címet beilleszteni.
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2017.07.16. 16:44

Usagi, elsősorban tőled kérdezném,
hogy a sorozat/film fórumoknál lenne-e lehetőség egy "egyéb" kategória létrehozására? Mert van több szóba jöhető sorozat is, film is, amiket szívesen lefordítanék, illetve ide feltöltenék, de azok nem illenek bele a koreai - japán - kínai - tajvani négyesbe, és ahogy nézem, én nem tudok neki külön topikot nyitni.
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2017.07.21. 05:48

gilnis írta: 2017.07.16. 16:44van több szóba jöhető sorozat is, film is, amiket szívesen lefordítanék, illetve ide feltöltenék, de azok nem illenek bele a koreai - japán - kínai - tajvani négyesbe, és ahogy nézem, én nem tudok neki külön topikot nyitni.
Milyen filmről, sorozatról lenne szó? Milyen ország/kategória kellene?
Mert "egyéb feliratok" fórum most is van, pl videoklipek, tv-műsorok számára.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2017.07.23. 12:04

Igen, tudom, hogy van "egyéb", de én filmet ill. sorozatot szeretnék, nem "egyebet". Úgy értettem, hogy "egyéb/más ország" összefoglaló kategória, és akkor nem kellene adott esetben országonként egy-egy szem filmnek külön-külön újat nyitni. De ha más nem bánja, nekem úgy is tökéletesen megfelel. Jelen pillanatban thairól lenne szó elsősorban (filmnél is és sorozatnál is), ez mindkettő biztos, már elkezdtem őket, de a filmeknél a jövőben felmerülhetne például az indonéz is, fülöp-szigeteki is és még ki tudja.
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2018.03.27. 08:07

Image
Kellemes Húsvéti készülődést... LOL
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2018.09.25. 08:52

Kedves üzemeltetői az oldalnak!
Ide írok, mert a "Kinézetfrissítés" téma lezárásra került.
Igaz, hogy többen szavaztak a fórum küllemének módosítására, de ezt senki sem indokolta meg írásban.
Akik hozzászóltak, elégedettségüknek adtak hangot az éppen meglévő arculatot illetően.
Én is velük értek egyet, hogy egy feliratos fórumnak nem kell díszesnek lenni, inkább az áttekinthetőség legyen a célja.
Valahogy ezzel a külsővel ez már nem valósul meg.
Eddig is nehezen lehetett idevonzani a nézőket, szerintem ezek után még nehezebb lesz.
Elnézést kérek, de nekem ez a véleményem.
Hiányolom, az alfórumokon éppen jelenlévő látogatók számának feltüntetését. Néha megjelenik, ahogy most is, de nem mindig.
Az általam indított COMRADES téma nyitó oldalán kétszer jelenik meg a poszter, bár egyszer került csatolásra.
Tudom, hogy jobbító szándékkal került frissítésre a fórum, és időbe, munkába tellett, amit köszönök.
Szívesen venném, ha ezzel kapcsolatban más is leírná a véleményét, amivel esetleg meg tudna győzni, hogy így sokkal praktikusabb és áttekinthetőbb lett a fórum.
Üdvözlettel: linka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Ririnnie
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.05.29. 20:13

2018.09.25. 19:45

Kedves Lintka!

Bocsánat, hogy beleszólok a nagyok beszélgetésébe, de én nem értek veled egyet. Az oldal üzemeltetője feltette a kérdést, hónapokkal ezelőtt, ahol 22-6 arányban megszavazták a fórum kinézetváltását. :) Ez szerintem beszédes arány, akkor is, ha nem indokolták meg ezt a döntésüket. Én is igennel szavaztam, és ennek egyszerű oka van, szerettem volna egy kis változatosságot, nyilván ahogy az üzemeltető is.
Az oldal letisztult, egyszerű. Szerintem ez nagyon messze áll a csicsától, de lehet ez egyéni megítélés kérdése. Számomra továbbra is könnyen átlátható. :)
Én ugyan csak látogató vagyok és nem fordító, de én tökéletesen látom alul, hogy jelenleg én vagyok az egyetlen fórumozó, és vendég nem tartózkodik itt. Nem tudom, hogy működik ez, nektek fordítóknak más felület van e, de nekem rendesen látszik minden. :o
A nézőkről pedig annyit, hogy ha nem tudnak az oldalról akkor sajnos nem is fognak idejönni. Én is azért tudok az oldal létezéséről, mert anno Dijus mesélt róla. Ha nincs promó (és ehhez ti, fordítók kelletek) akkor sajnos mi nem tudunk róla. Rengeteg az oldal így szinte lehetetlen mindent számon tartani. :( Nagyon sokan például csak az ÁÉt ismerik, mert csak arról hallottak. Én rengeteg doramás csoportban bent vagyok de már ezer éve nem láttam senkit, aki ezt az oldalt reklámozta volna. :( Elszomorít, pedig jó kis oldal lenne. Én szeretem és határozottan tetszik az új design. :)

Üdvözlettel,
Egy nagyon hálás néző
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2018.09.27. 12:42

Valami egyszerűbb mellett teszem le én is a voksom.
Ririnnie, megköszönjük, ha te is reklámozod az oldalt azokon a fórumokon ahol vagy. :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2019.10.24. 07:39

Sziasztok! Lehetne e egy kérésem. valahol már biztosan jeleztem, de annyira halvány az oldal betüi hogy alig találom, ha bemegyek pl. egy feliratért. ,
Az lenne a kérésem, hogy egy Kicsit tudnátok e az oldal és és a felirat jelzéseket sötétebbre, vagy nagyobbra venni, hogy aki egy picit is gyengébben lát is megtalálja amit keres.. Amúgy nagyon kedvelem az oldal stílusát, mert egyszerű tiszta és átlátható!

További élvezetes és örömteli munkákat kívánok..a nézőknek pedig remek szórakozást! :-D LOL l:-) (WORSHIP) (hug) (wave)
zolko07
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2017.04.24. 13:01

2020.11.29. 17:53

Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy csatolmányban a felirathoz tartozó filmet fel lehet-e tölteni (zip)? Főleg régebbi filmeket esetleg nehéz lehet már megtalálni. Erre vonarkozoan nem találtam információt. Előre is köszönöm a választ.
Válasz küldése