~ DORAMAPERCEK.HU ~

A Facebookon vagy a Google Pluszon bármikor elérhettek bennünket!

EGYÉB ~ Segítségkérés

Bármiben elakadtok, esetleg kérdeznétek valamit... nyissatok új témát!

Moderátor: bekka

Dorina

Re: EGYÉB ~ Segítségkérés

Hozzászólás Szerző: Dorina » 2017.05.03. 20:23

A "Kepmeret_f" menüpontot kell kiválasztani, és a megjelenő kurzor helyre kell a weblap címet beilleszteni.

gilnis
Fordító

Hozzászólás Szerző: gilnis » 2017.07.16. 16:44

Usagi, elsősorban tőled kérdezném,
hogy a sorozat/film fórumoknál lenne-e lehetőség egy "egyéb" kategória létrehozására? Mert van több szóba jöhető sorozat is, film is, amiket szívesen lefordítanék, illetve ide feltöltenék, de azok nem illenek bele a koreai - japán - kínai - tajvani négyesbe, és ahogy nézem, én nem tudok neki külön topikot nyitni.
ImageImage
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.

UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: UsagiYojimbo » 2017.07.21. 05:48

gilnis írta:
2017.07.16. 16:44
van több szóba jöhető sorozat is, film is, amiket szívesen lefordítanék, illetve ide feltöltenék, de azok nem illenek bele a koreai - japán - kínai - tajvani négyesbe, és ahogy nézem, én nem tudok neki külön topikot nyitni.
Milyen filmről, sorozatról lenne szó? Milyen ország/kategória kellene?
Mert "egyéb feliratok" fórum most is van, pl videoklipek, tv-műsorok számára.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList

gilnis
Fordító

Hozzászólás Szerző: gilnis » 2017.07.23. 12:04

Igen, tudom, hogy van "egyéb", de én filmet ill. sorozatot szeretnék, nem "egyebet". Úgy értettem, hogy "egyéb/más ország" összefoglaló kategória, és akkor nem kellene adott esetben országonként egy-egy szem filmnek külön-külön újat nyitni. De ha más nem bánja, nekem úgy is tökéletesen megfelel. Jelen pillanatban thairól lenne szó elsősorban (filmnél is és sorozatnál is), ez mindkettő biztos, már elkezdtem őket, de a filmeknél a jövőben felmerülhetne például az indonéz is, fülöp-szigeteki is és még ki tudja.
ImageImage
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.

Válasz küldése