Szabályzat

Bármiben elakadtok, esetleg kérdeznétek valamit... nyissatok új témát!
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.03.22. 15:08

Elkezdtem összeírni egy szabályzatot.
Már hogy ne mindenki hasraütés-szerűen hozza létre a témákat, hozzászólásokat.
Ahogy már többen is hangoztattuk, ez a fórum magunknak készül, így a szabályokat is nekünk kell felállítani.

Éppen ezért ide várok javaslatokat, kéréseket, ötleteket, amit a szabályzatba jó lenne beilleszteni.

A mindenkori verzió megtekinthető ezen a linken.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.30. 13:31

Nos, úgy értelmeztem a "szabályzat" egyelőre javaslat,nem szentírás
Nem értek egyet azzal, hogy ne írjuk oda a végére, egy befejezett sorozatnak hogy "kész", szerintem írjuk, jobban átlátható és egyértelmű. Nem zavar az senkit ha ott van.:)
Dijus, köszi hogy átírogattad a topikcímeket, és rászántad az időd, de a stílussal egyáltalán nem értek egyet, ahogy kiírtad a főoldalra, miszerint,
"A SZABÁLYZAT NEM DÍSZNEK VAN!
Minden topik címet átírtam, viszont jó lenne tanulmányozni "


Kérem mások véleményét is a fentiekben, én leírtam mihez ragaszkodnék (ha már magunknak csináljuk) :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.03.30. 17:14

bekka írta:Nos, úgy értelmeztem a "szabályzat" egyelőre javaslat,nem szentírás
Egen, még nincs igazán kidolgozva. Csak azért tettem elérhetővé, hogy aki hozzá akar szólni, az megtehesse. (talk)
bekka írta:Nem értek egyet azzal, hogy ne írjuk oda a végére, egy befejezett sorozatnak hogy "kész", szerintem írjuk, jobban átlátható és egyértelmű. Nem zavar az senkit ha ott van.:)
Szerintem felesleges, de azzal egyet tudok érteni, hogy nem zavar senkit, ha ott van. Én azért mondtam, hogy nem kell, mert ha valaki odateszi, más meg nem, az elég furán néz majd ki...
bekka írta:Dijus, köszi hogy átírogattad a topikcímeket, és rászántad az időd, de a stílussal egyáltalán nem értek egyet, ahogy kiírtad a főoldalra, miszerint,
"A SZABÁLYZAT NEM DÍSZNEK VAN!
Minden topik címet átírtam, viszont jó lenne tanulmányozni "
Szerintem most semmiképp nem kellett átírni a topikokat. Majd ha lesz egy elfogadott, és valamelyest kész szabályzat, akkor esetleg... (dove)
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.05.10. 06:51

Nézelődtem a neten más szabályzatok után, (Gugli a barátunk,) és az alábbiakat találtam megfontolandónak:
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Válasz küldése