Speciálok?

Bármiben elakadtok, esetleg kérdeznétek valamit... nyissatok új témát!
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.01.15. 19:07

Hova kerüljenek a speciálok? Sajnos amit a DA-n így neveztek, azok többféle dolgok is lehetnek:
  • lehetnek egy sorozathoz tartozó (pl: reklám-)műsor
  • lehet extra epizód
  • lehet sima tv-film
  • meg persze bármi más...
Én ezek közül a TV-filmeket külön szedném, bár akkor meg az extra epizódokról nehéz eldönteni, hogy az most TV-film, vagy a sorozathoz tartozik-e...
Végülis mindegy, csak legyen eldöntve...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.15. 20:24

UsagiYojimbo írta:Hova kerüljenek a speciálok? Sajnos amit a DA-n így neveztek, azok többféle dolgok is lehetnek:
  • lehetnek egy sorozathoz tartozó (pl: reklám-)műsor
  • lehet extra epizód
  • lehet sima tv-film
  • meg persze bármi más...
Én ezek közül a TV-filmeket külön szedném, bár akkor meg az extra epizódokról nehéz eldönteni, hogy az most TV-film, vagy a sorozathoz tartozik-e...
Végülis mindegy, csak legyen eldöntve...

Szia UsagiYojimbo!

De jó itt látni! Én simán a koreaiba tettem a Heirs specialt,majd ha nem jó mégse,Dijus átteszi.De ilyenről nem volt szó eddig.Mivel magunknak alakitjuk ki, el is dönthetjük hogy legyen, ha van jobb ötlet.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.01.16. 11:59

bekka írta:
UsagiYojimbo írta:Hova kerüljenek a speciálok? ...
Én ezek közül a TV-filmeket külön szedném, bár akkor meg az extra epizódokról nehéz eldönteni, hogy az most TV-film, vagy a sorozathoz tartozik-e...
Végülis mindegy, csak legyen eldöntve...
Én simán a koreaiba tettem a Heirs specialt,majd ha nem jó mégse,Dijus átteszi.De ilyenről nem volt szó eddig.Mivel magunknak alakitjuk ki, el is dönthetjük hogy legyen, ha van jobb ötlet.
Akkor a hétvégén feltöltöm a filmeimet (Madadayo!, Robokon és Summer Time Machine Blues) és TV-filmeimet (Bokutachi no Senshó és Deru Toko Demashó!) a filmes kategóriába...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.03.22. 09:18

bekka írta:Mivel magunknak alakitjuk ki, el is dönthetjük hogy legyen, ha van jobb ötlet.
Ez így szép és jó, de össze kellene szedni ezeket egy helyre, hogy bárki elolvashassa.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Válasz küldése