Konvenciók

Bármiben elakadtok, esetleg kérdeznétek valamit... nyissatok új témát!
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.15. 10:28

Érdemes lenne bizonyos konvenciókat felállítani. Olyasmikre gondoltam, mint például :
  • A feliratos fórumokba ne kerüljön más, csak feliratos topik!
  • A feliratos topik címe a film/sorozat címe legyen, nem kell odaírni, hogy magyar felirat, mert mi más lenne???
  • Ha még nincs befejezve, vagy nem teljes sorozat feliratait tartalmazza, akkor a cím végére valmilyen zárójelben legyen odaírva, hogy mi van belőle kész! (pl: [8/10], v. (12-től 16-ig részek), stb.)
    Ebből adódóan azt, hogy kész van, nem kell kiírni!
  • Ugyanígy a félbehagyott/dobott feliratok topikjának címében ez legyen feltüntetve!
Mindezeket ki lehetne egy GyIK oldalra tenni. A jobb felső sarokban lévő GyIK link a fórummotor kérdéseit tartalmazza, valami hasonlót kéne a szabályokról/konvenciókról csinálni..!

A speciálok esetében elhangzott, hogy magunknak csináljuk. Ez így van, ezért kell magunknak kitalálni a szabályokat is.

Ezen felül ráférne az oldalra némi rendrakás: több BBcode nem működik, a smileyk hatalmasok, és viszonylag kevesen vannak, a felirat index sem tökéletes még, stb...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.02.15. 14:03

Most nincs időm ilyesmire... max a tavaszi szünetben meg tudok csinálni mindent.

Mindegyikre gondoltam, de nincs időm rá...
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.15. 15:58

Dijus~admin írta:Most nincs időm ilyesmire... max a tavaszi szünetben meg tudok csinálni mindent.
Mindegyikre gondoltam, de nincs időm rá...
Ok...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Válasz küldése