FÓRUM!

FONTOS KÖZLEMÉNYEK!
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.02.10. 18:35

Mielőtt bárki megijedne aki most látogat először ide, ez a probléma már megoldódott, az egész oldal átköltözött egy biztonságos helyre. :D bekka (2014.április)

EBBEN A HÓNAPBAN SAJNOS NEM TUDOM SEHOGY SEM KIFIZETNI A TÁRHELYET, ÍGY MÍG KIFIZETÉSRE NEM KERÜL A HONLAP NEM LESZ ELÉRHETŐ!
:'(
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.10. 20:20

...........Mennyi?
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.10. 21:09

Dijus~admin írta:EBBEN A HÓNAPBAN SAJNOS NEM TUDOM SEHOGY SEM KIFIZETNI A TÁRHELYET, ÍGY MÍG KIFIZETÉSRE NEM KERÜL A HONLAP NEM LESZ ELÉRHETŐ!
:'(
Pénzt nem tudok felajánlani, de tárhelyet igen, ha nem zavar, hogy más lesz a domainnév...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.02.10. 22:02

Csak 1100, de nem tudom fizetni és holnap a határidő... Egyébként hogyan vinném át az egész cuccost, mert holnap már nem lesz elérhető semmi, most meg még olvasom Az ember tragédiáját, így is éjfél lesz mire befejezem aztán 5-kor kelnem kell... :'(
kapcsolat: kdorama.com@gmail.com
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.11. 06:09

Dijus~admin írta:Csak 1100, de nem tudom fizetni és holnap a határidő... Egyébként hogyan vinném át az egész cuccost, mert holnap már nem lesz elérhető semmi, most meg még olvasom Az ember tragédiáját, így is éjfél lesz mire befejezem aztán 5-kor kelnem kell... :'(
kapcsolat: kdorama.com@gmail.com
Attól, hogy nincs kifizetve, nem fogják letörölni, csak max. a nagyközönség nem fogja elérni.
Te, mint az oldal gazdája, az admin részét el fogod érni. (Nem a fórum admin felületét, hanem a tárhely admin felületét, pl. cPanel-t, ha van, vagy a feltöltéshez használt FTP felületet.)
Azaz, ha akarod bármikor csinálhatsz egy mentést az oldalról, amivel megoldható a költöztetés.
Ami a felajánlott tárhelyet illeti, az én honlapjaim a munkahelyem hostingján vannak, szóval elég sok mindent meg lehet tenni, amit más szolgáltatónál nem. Van cPanel, lehet több adatbázis, tetszőleges aldomain, külön FTP account az aldomainekhez, stb.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.11. 06:49

Dijus~admin írta:Csak 1100, de nem tudom fizetni és holnap a határidő... Egyébként hogyan vinném át az egész cuccost, mert holnap már nem lesz elérhető semmi, most meg még olvasom Az ember tragédiáját, így is éjfél lesz mire befejezem aztán 5-kor kelnem kell... :'(
kapcsolat: kdorama.com@gmail.com
Nem tudsz kolcsonkerni a szuleidtol?
Mi meg osszedobhatnank, 100 ft per koponya.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.11. 06:49

Vagy amit Usagi irt?
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.11. 11:20

Dijus~admin írta:kapcsolat: kdorama.com@gmail.com
Felvettelek Hangouts-ra (lánykori nevén GTalk, GMail chat, stb)
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.02.11. 19:55

Sziasztok! Én is besszálok,hogyan és milyen formában,csak ne postai úton,mert annak a költségét is belehet számítani egy következő hónapra. :thumbs up:
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.02.12. 10:32

Dijus, most látom, hogy mi a gondod. :'(
Küldd át az emailcímemre gyorsan /ez a regisztráció kapcsán biztos megvan neked/ a közvetlen átutalási számot, címet, ahová direktbe átutalhatom az e havi 1.100 HUF-ot. Írd meg a befizető azonosítót is.
A gyors segélyt vállalom, amíg más megoldást nem találunk vagy Usagihoz nem költözteted a fórumot. :thumbs up:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Unni2011 2014.02.12. 16:35-kor.
Kép
KépKép
Válasz küldése