FÓRUM!

FONTOS KÖZLEMÉNYEK!
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.02.12. 13:10

Sziasztok!

Még aznap írtam a tárhelyszolgáltatónak, ma azt a választ kaptam, hogy: A jövő hónapban várjuk a fizetését, az oldal megmarad. Így OK?
Nagyon kedvesek és segítőkészek vagytok! :embrassed: <3
Egyébként a számlákat testvérem szokta fizeti paypal-en keresztül mert nekem sajnos nem tudtunk még csinálni. Most anyum utal tesómnak és így talán ki lesz fizetve, ezt hallottam.
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.12. 13:37

Dijus~admin írta:Most anyum utal tesómnak és így talán ki lesz fizetve, ezt hallottam.
Pedig már megcsináltam az adatbázist is.... >.<
No de sebaj, a lényeg, hogy megmarad az oldal! ^-^
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.12. 13:53

UsagiYojimbo írta:
Dijus~admin írta:Most anyum utal tesómnak és így talán ki lesz fizetve, ezt hallottam.
Pedig már megcsináltam az adatbázist is.... >.<
No de sebaj, a lényeg, hogy megmarad az oldal! ^-^
Dijus hosszútávon a költöztetés nem lenne jobb?
Bevallom neked eszembe sem jutott h ezért fizetni is kell valamit. :embrassed:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.02.12. 14:05

Usagi átköltöztethetjük, találjunk ki egy frappáns, egy találó nevet és csinálok egy másik ingyenes .tk-s domaint ^-^
Bekka igen, 1100 Ft/hó egy maxi csomag közel 8 GB tárhellyel és 80 GB adatforgalommal
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.12. 15:58

Dijus~admin írta:Usagi átköltöztethetjük, találjunk ki egy frappáns, egy találó nevet és csinálok egy másik ingyenes .tk-s domaint ^-^
Most hirtelen csak az én domainem alá tudok ingyenes hostingot biztosítani... De ha megfelel egy aldomain az yvs-online.com alatt, csak szólj!
Hangouts-on szinte napi 24 órában elérhető vagyok...

Addig is utánanézek a forwardnak...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.02.12. 16:53

Dijus~admin írta:Usagi átköltöztethetjük, találjunk ki egy frappáns, egy találó nevet és csinálok egy másik ingyenes .tk-s domaint ^-^
Bekka igen, 1100 Ft/hó egy maxi csomag közel 8 GB tárhellyel és 80 GB adatforgalommal
Én is nagyon köszönöm Usagi, hogy felajánlottad a segítséged.Kép
Hát látszik, hogy nagyon nem vagyok otthon a PC világában, ugyanis én azt hittem, hogy 8 GB-nél sokkal nagyobb tárhely kell.Kép Ekkora hely elég lenne, be tudná fogadni a magyar fórumrészt?! A picurka 16 GB-s pendrive-m is olyan pillanatok alatt megtelik.Kép
Kép
KépKép
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.12. 17:12

Unni2011 írta:Hát látszik, hogy nagyon nem vagyok otthon a PC világában, ugyanis én azt hittem, hogy 8 GB-nél sokkal nagyobb tárhely kell.Kép Ekkora hely elég lenne, be tudná fogadni a magyar fórumrészt?! A picurka 16 GB-s pendrive-m is olyan pillanatok alatt megtelik.Kép
Nálam az MDFSK (fájlok, adatbázis, stb együtt) nem foglal egy fél, sőt egy tized GB-ot se...

(Megnéztem: a fájlok 49 MB, az adatbázis 8 MB, azaz kb 57 MB...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára UsagiYojimbo 2014.02.12. 17:43-kor.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.12. 17:40

UsagiYojimbo írta:
Dijus~admin írta:Usagi átköltöztethetjük, találjunk ki egy frappáns, egy találó nevet és csinálok egy másik ingyenes .tk-s domaint ^-^
Most hirtelen csak az én domainem alá tudok ingyenes hostingot biztosítani... De ha megfelel egy aldomain az yvs-online.com alatt, csak szólj!
Addig is utánanézek a forwardnak...
Közben utánanéztem: A domain regisztráció szinte mindenütt ingyen van, ami miatt díjat kell fizetni, az a "fenntartás." Ahhoz hogy egy domaint lássanak a felhasználók, be kell jegyezni olyan szerverekbe, amelyek mindenki számára elérhetők. (Ezek a DNS szerverek.) Ezt az elérhetőséget kell megfizetni.
Általában Mo-n egy domainnév fenntartása éves szinten (nagyságrendileg) 3000 Ft díjat szokott jelenteni.
Az én domainom, az yvs-online.com, a mögötte lévő hostinggal együtt évi 10'000 Ft-ba kerül.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.14. 13:02

UsagiYojimbo írta:
Dijus~admin írta:Usagi átköltöztethetjük, találjunk ki egy frappáns, egy találó nevet és csinálok egy másik ingyenes .tk-s domaint
Most hirtelen csak az én domainem alá tudok ingyenes hostingot biztosítani...
Majd szólj, ha időszerű lesz a költözés!
Meg tudok oldani a más domaint is, ha kell, akár .hu végződéssel is.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.02.15. 14:00

Usagi!

Testvérem kifizette erre a hónapra, ezért míg le nem jár, addig nem költöztetek csak utána.
.hu-s domain? Hogy tudsz szerezni?
Válasz küldése