FÓRUM!

FONTOS KÖZLEMÉNYEK!
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.15. 15:57

Dijus~admin írta:.hu-s domain? Hogy tudsz szerezni?
Mint mondtam, a regisztráció ingyenes, a fenntartás meg benne van a hostingban...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.15. 17:29

Közben az yvs-online.com oldalamat letöröltem, mármint az ott lévő Joomla!-t, és feltettem oda is egy phpBB-t...
A Joomla!-val az volt a bajom, hogy rengeteg bővítmény van hozzá, de olyan, amit szerettem volna, pont nincs.
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.02.25. 21:32

UsagiYojimbo írta:
Dijus~admin írta:.hu-s domain? Hogy tudsz szerezni?
Mint mondtam, a regisztráció ingyenes, a fenntartás meg benne van a hostingban...
Beszéltem a munkahelyemmel, azt mondták, idézem: Szeretnénk támogatni a közösséget, ezért a hostingot ingyen kapjátok...
Szóval csak szólj, és lesz webhely is és domain is...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.02.26. 13:45

Usagi!

Ez valami fantasztikus! Én nem is tudom mire mennék nélküled! :$
Gondoltam felnézek, bár megyek is vissza bújni az irodalmat, mivel holnap 3-4 órás ZH-t írok plusz a csütörtöki napokon még 8-9. órában angol faktom is van, juhhéj. A költöztetést minél hamarabb le szeretném bonyolítani, azonban még fogalmam sincs hogyan. A szabad időm és az energiám az kb egyenlő a nullával, de a hétvégén mindenképpen meg kellene csinálni. Vagyis meg szeretném
Már eléggé ki vagyok a sulitól és csak április végén lesz egy hetes szünet, addig tuti megkattanok...
Sajnálom, hogy nem tudok sokat veletek lenni, és bocsánat ha valakinek mérgesen válaszolok, nem akarattal teszem!

Tehát, mint olvashatjátok friss részekkel ezért nem jelentkezem

Egy frappáns, könnyen megjegyezhető domain nevet kellene kitalálni pl.: azsiamagyarul
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.02.27. 21:04

UsagiYojimbo írta: Beszéltem a munkahelyemmel, azt mondták, idézem: Szeretnénk támogatni a közösséget, ezért a hostingot ingyen kapjátok...
Szóval csak szólj, és lesz webhely is és domain is...
Usagi, nagyon köszönöm, köszönjük a közreműködésed, és hálás köszönetünket is feltétlenül tolmácsold a munkahelyed felé a támogatásukért! :thumbs up:
Kép
KépKép
csehbea
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.02.19. 21:23

2014.02.27. 21:35

Sziasztok, úgy látom ez egyelőre megoldódott! :) Tapsvihar!! Szívesen segítek én is...bár én anyagilag tudok csak beszállni, de nyugodtan szólj, ha gond van.
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.03.01. 11:23

Szia Dijjus!
Sajnálom amit irtam ezért töröltem!
Viszont ha bármiben segithetek kérlek irjál itt vagy ncore vagy emailt
anyagi segitséget tudok felajánlani az oldal fentartásához.

Üdv.
Barbi
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.10. 16:56

Én ezen az új kinézeten alig tudok eligazodni,ugye nem marad ez,ez csak ideiglenes, és visszajön a régi? Egyáltalán nem tetszik, a régi sokkal jobb volt. Alig látni mi hol van, és utálok keresgélni. :'( :{
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.03.10. 19:53

bekka írta:Én ezen az új kinézeten alig tudok eligazodni,ugye nem marad ez,ez csak ideiglenes, és visszajön a régi? Egyáltalán nem tetszik, a régi sokkal jobb volt. Alig látni mi hol van, és utálok keresgélni. :'( :{
Egyetértek Bekkával, én sem tudok így jól kiigazodni rajta.
A hétvégén akartam hsz-ket írni, de azt hittem, hogy eltévedtem.
A korábbi áttekinthetőbb, helyesebben mondva jobban látható, olvasható volt, de biztos bennem van a hiba, mert amióta olvasószemüvegre szorulok, a fekete alapszín és a neonszínek zavarnak, hiába mutatósabb. :csalódott: :{ Azt elismerem, hogy a fotók, aláírások így gyönyörűek, nagyon szép élesek.
Kép
KépKép
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.03.10. 22:00

Unni2011 írta:
bekka írta:Én ezen az új kinézeten alig tudok eligazodni,ugye nem marad ez,ez csak ideiglenes, és visszajön a régi? Egyáltalán nem tetszik, a régi sokkal jobb volt. Alig látni mi hol van, és utálok keresgélni. :'( :{
Egyetértek Bekkával, én sem tudok így jól kiigazodni rajta.
A hétvégén akartam hsz-ket írni, de azt hittem, hogy eltévedtem.
Nekem se nyerte el a tetszésemet, úgyhogy Dijus utólagos engedelmével visszaállítom a régit...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Válasz küldése