FÓRUM!

FONTOS KÖZLEMÉNYEK!
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.03.10. 22:51

UsagiYojimbo írta: Nekem se nyerte el a tetszésemet, úgyhogy Dijus utólagos engedelmével visszaállítom a régit...
Köszi!!! Így egészen más. :rózsa:
Egyébként én még annyit javasolnék, ha lehet, hogy a fórumot külön kiemelném az első helyre, mint ahogy a DA-n is van. :)
Kép
KépKép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.03.11. 01:55

Bocsi, az előbbiekben kissé pontatlanul fogalmaztam, konkrétan a Magyar d-addicts -témára gondoltam a kiemelésnél. :)
Kép
KépKép
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.03.11. 06:12

Jaj de jó, koszi, Usagi!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.04.19. 17:46

Sajnálattal látom, hogy nem nagyon hozzák ide a fordítók a munkáikat.Inkább a DA-ra teszik fel,és csak oda. Persze van kivétel. Megértem én, hogy az a megszokott, de ez mégis magyar, és a miénk. Bíztam benne, hogy előbb-utóbb sokan ide publikálnak csak, mert Dijus, és Usagi fáradhatatlanul dolgoztak rajta, hogy működjön, Usagi a hátán vitte a projektet, minden nap jelen van,kézben tartja a dolgokat, még a tárhely problémát is megoldotta. Csalódott vagyok, és letört.
:-( Pedig nagyon bíztam benne, olyan nagy volt a lelkesedés.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.04.19. 19:06

Ha NEM ÉN hoztam volna létre, biztosan nagyobb lenne az érdeklődés...
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.04.19. 19:29

Dijus~admin írta:Ha NEM ÉN hoztam volna létre, biztosan nagyobb lenne az érdeklődés...
Ne mondj ilyet, dehogyis! Unni is kiállt a magyar fórumért!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.04.20. 14:47

Akkor fogalmam sincs miért... Látom írtál DA-ra, nem válaszol senki...
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.04.20. 17:52

Sziasztok :-)

Dijus szerintem semmiképpen ne okolt magad , kedves aranyos segítőkész vagy rengeteget dolgoztál rajta Usagi-val Bekka-val (L) ,én nagyon örülök ennek a fórumnak és gyönyörű szép lett , csak gratulálni tudok nagyon ügyesek vagytok :-D Fighting !!!
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.04.21. 16:11

summi írta:Sziasztok :-)

Dijus szerintem semmiképpen ne okolt magad , kedves aranyos segítőkész vagy rengeteget dolgoztál rajta Usagi-val Bekka-val (L) ,én nagyon örülök ennek a fórumnak és gyönyörű szép lett , csak gratulálni tudok nagyon ügyesek vagytok :-D Fighting !!!
Sziasztok!
Csak ismételni tudnám Summit. :-) Köszönöm az eddigi munkátokat, (WORSHIP) a jövőre nézve meg, türelem. @}->-
Egyrészt mostanában a DA nem rakoncátlankodott, legalábbis én nem észleltem. Másrészt meg, a fordítóknak meg kell tapasztalniuk, hogy jól, megbízhatóan működik-e a fórum.
Amitől kicsit tarthatnak még a fordítók szerintem az, hogy mi lesz akkor Dijus, ha megkezded az egyetemi tanulmányaidat... Ha nem érsz rá vele foglalkozni majd, átengeded-e a segítőidnek, Usaginak, Bekkának, a fórummal kapcsolatos feladatokat, ill. hogy ők vállalják-e egyáltalán, vagy megszűnik a fórum?!
Úgy vélem, hogy ezen okok miatt várat még magára az, hogy a fórum megteljen azzal az élettel, amit megálmodtál, megálmodtunk.
Mindannyiótoknak még további kellemes pihenést kívánok a mai napra is! (h5) Kép Kép
Kép
KépKép
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2014.04.21. 20:06

Unni2011 írta:Amitől kicsit tarthatnak még a fordítók szerintem az, hogy mi lesz akkor Dijus, ha megkezded az egyetemi tanulmányaidat... Ha nem érsz rá vele foglalkozni majd, átengeded-e a segítőidnek, Usaginak, Bekkának, a fórummal kapcsolatos feladatokat, ill. hogy ők vállalják-e egyáltalán, vagy megszűnik a fórum?!
Ilyesmin kár rágódni!

Maga a fórum üzemeltetése eléggé minimális.A normál működéshez elvileg senki nem kell, csak a felhasználók, akik hozzászólásokat írnak, témákat indítanak... Ezen felül van globális moderátorunk is, Bekka személyében.

Szóval az, hogy Dijus ráér-e, vagy sem, igazán nem fogja a fórumot használhatatlanná tenni.
Szerkesztve:
Szerintem még az is közrejátszhat, hogy nincsenek végleges szabályok. Esetleg azért nem hozzák ide egyesek a felirataikat, mert nem tudhatják, hogy holnap nem találunk-e ki valami olyan szabályt, ami miatt az ő feliratuk nem kerülhet ki a fórumba. Pl: lesz egy olyan szabály, hogy hadsubos videoklippett nem lehet kitenni. (most csak írtam egy has dolgot...)
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
Válasz küldése