Magyar d-addicts...

Itt bármilyen téma "felvetődhet"
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.01.13. 18:09

Before to opening a new topic, please check if is not already in this list. If there is use that topic to write your posts.
Thanks

All 0-9 #&% a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

A

C

  • Téma címe
    Posted by
    Válaszok

D

  • Téma címe
    Posted by
    Válaszok

F

H

  • Téma címe
    Posted by
    Válaszok

K

L

  • Téma címe
    Posted by
    Válaszok

M

  • Téma címe
    Posted by
    Válaszok

O

  • Téma címe
    Posted by
    Válaszok

R

  • Téma címe
    Posted by
    Válaszok

S

  • Téma címe
    Posted by
    Válaszok

T

  • Téma címe
    Posted by
    Válaszok
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.13. 20:41

Köszönöm, Dijus, hogy létrehoztad ezt az oldalt. Jó ötlet volt, ha a DA1 lebetegszik, DA2 beugorhat a helyére. :) Nemcsak én vagyok olyan fordító, akinek nincs saját oldala. Épp azon gondolkodtam a napokban, ha a DA1 olyan bizonytalanná válik, mihez kezdjek. Bár nem is feltétlenül csak pótléknak kellene használni ezt az oldalt, lehetne ez egyes számú is. Csak rajtunk múlik.

Váratlanul jött az ötlet? Különben nincs még elég oldalad? :mrgreen: (Kéretik egy nyelvkiöltős jel!)
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.01.13. 20:46

gilnis írta:Köszönöm, Dijus, hogy létrehoztad ezt az oldalt. Jó ötlet volt, ha a DA1 lebetegszik, DA2 beugorhat a helyére. :) Nemcsak én vagyok olyan fordító, akinek nincs saját oldala. Épp azon gondolkodtam a napokban, ha a DA1 olyan bizonytalanná válik, mihez kezdjek. Bár nem is feltétlenül csak pótléknak kellene használni ezt az oldalt, lehetne ez egyes számú is. Csak rajtunk múlik.

Váratlanul jött az ötlet? Különben nincs még elég oldalad? :mrgreen: (Kéretik egy nyelvkiöltős jel!)
Már rég óta gondolkoztam rajta és most megvalósítottam :D

Remélem, a fórum csak gyarapodni fog, s egy jó közösség jön majd létre! Hogy az 1# DA legyen, csak rajtatok áll :)

Még nincs, ugyanis imádok honlapot szerkeszteni, karban tartani, dizájnt készíteni és egyebek :) (Meglesz, egyébként is le fogom cserélni a smiley-kat)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.13. 21:26

Dijus~admin írta:
gilnis írta:Köszönöm, Dijus, hogy létrehoztad ezt az oldalt. Jó ötlet volt, ha a DA1 lebetegszik, DA2 beugorhat a helyére. :) Nemcsak én vagyok olyan fordító, akinek nincs saját oldala. Épp azon gondolkodtam a napokban, ha a DA1 olyan bizonytalanná válik, mihez kezdjek. Bár nem is feltétlenül csak pótléknak kellene használni ezt az oldalt, lehetne ez egyes számú is. Csak rajtunk múlik.

Váratlanul jött az ötlet? Különben nincs még elég oldalad? :mrgreen: (Kéretik egy nyelvkiöltős jel!)
Már rég óta gondolkoztam rajta és most megvalósítottam :D

Remélem, a fórum csak gyarapodni fog, s egy jó közösség jön majd létre! Hogy az 1# DA legyen, csak rajtatok áll :)

Még nincs, ugyanis imádok honlapot szerkeszteni, karban tartani, dizájnt készíteni és egyebek :) (Meglesz, egyébként is le fogom cserélni a smiley-kat)
Rajtam nem fog múlni, hogy első legyen! Érjünk el akit csak lehet, hogy jöjjenek.
Imádom hogy mindent át lehet szerkeszteni,és jó hogy Dijus ilyen lelkes vagy és még értesz is hozzá! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.01.13. 21:28

bekka írta: Rajtam nem fog múlni, hogy első legyen! Érjünk el akit csak lehet, hogy jöjjenek.
Imádom hogy mindent át lehet szerkeszteni,és jó hogy Dijus ilyen lelkes vagy és még értesz is hozzá! :)
Bármit meg lehet oldani :)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.13. 21:36

Örömmel látom hogy gyarapszik a taglista! Tritta, arenata,veronyika13,kereszteshajni,Búg,EperCat,vercsike1,zsember, zsuzsabebi.
Üdv mindenkinek aki csatlakozott!
Gyertek ahogy időtök engedi.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.01.14. 08:45
Tartózkodási hely: Vác

2014.01.14. 08:55

Kedves Dijus, nagyon jó ötlet volt ennek a fórumnak a létrehozása. Az újévben ( abban a pár napban) a DA működése kritikán aluli volt. Remélem , hogy betölti majd a neki szánt szerepet
és az első számúvá válik. ;) ;)
Avatar
Freya
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2014.01.14. 09:14

2014.01.14. 09:29

Kedves Dijus!
Nagyon örültem, mikor láttam, hogy létrehoztad ezt az oldalt, a DA-val mostanában tényleg csak a probléma volt. :D
Jó, hogy végre van egy ilyen fórum külön a magyar feliratoknak is! Ráadásul ilyen szép! Szóval nagyon szépen köszönöm, a nagyszerű munkádat, ezentúl lelkes látogatója leszek az oldalnak, és a vizsgaidőszak végével szerintem lesz időm áthozni ide az eddigi felirataimat is. Még egyszer köszi! :P
Sorozatfordítások: Manny /Minmiya-val/
Filmfeliratok: Secret reunion, My boyfriend is type B
Folyamatban: Haeundae lovers
Blog: http://seoulfighting.blogspot.hu/
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.01.14. 08:45
Tartózkodási hely: Vác

2014.01.14. 10:53

gilnis írta:Köszönöm, Dijus, hogy létrehoztad ezt az oldalt. Jó ötlet volt, ha a DA1 lebetegszik, DA2 beugorhat a helyére. :) Nemcsak én vagyok olyan fordító, akinek nincs saját oldala. Épp azon gondolkodtam a napokban, ha a DA1 olyan bizonytalanná válik, mihez kezdjek. Bár nem is feltétlenül csak pótléknak kellene használni ezt az oldalt, lehetne ez egyes számú is. Csak rajtunk múlik.

Váratlanul jött az ötlet? Különben nincs még elég oldalad? :mrgreen: (Kéretik egy nyelvkiöltős jel!)

Üdvözlet a fedélzeten másod-kapitány :lol:
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.14. 14:41

dolores953 írta:Üdvözlet a fedélzeten másod-kapitány :lol:
Neked is üdv a fedélzeten, Dolores! :)

Haha, miért kaptam ezt a megtisztelő címet? :mrgreen: Inkább átpasszolnám Bekkának, őt illeti. :) (Amúgy a moderátori címet sem értem, Dijus!! :D ) De ha már így belebonyolódunk, szívesen lennék a tajvani osztag szakaszparancsnoka! :lol:

Kapitány... hmm... erről a szóról valaki egész más jut eszembe... Az aktuális nem ázsiai szerelmem.... :mrgreen:
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Válasz küldése