Magyar d-addicts...

Itt bármilyen téma "felvetődhet"
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.16. 08:24

Folytatódnak is a bajok. Megint nem tudok belépni DA-ra, de most még a rutracker-re sem!
:struggle:


SZERK. Valami csoda folytán a DA gyorsan megjavult.
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.01.16. 08:37

gilnis írta: Hülye egy helyzet ez. Amíg nincs itt semmi, addig nem jön senki, mert minek. De amíg nem jön senki, addig nem lesz itt semmi, mert minek.
Bölcs meglátás.Jó lenne, ha mindenki szeretne néhány lépéssel előregondolkodni, mint ahogy én is szoktam, és ezt nemcsak akkor teszem amikor sakkozom, hanem az élet többi területén is. :thumbs up: Azért is vagyok itt, és teljes szívvel bizakodom, hogy az M-DA működni fog, betölti majd a "Kék Ház" szerepét. :adore:
A bizalmat el kell nyerni és meg is kell tartani. Nagy felelősség a fórum működtetése, amire garanciát is kell vállalni, mert ez erősítené a bizalmat. Ezért is jó, hogy segítitek Dijus munkáját. :thumbs up:
Az ötlet, az évek óta jól működő, már bizonyított Ázsia ékköveivel történő együttműködésre, egyfajta ráerősítés lehetne arra nézve, hogy az oldal a jövőben is tartós szerepet kíván betölteni, tehát komoly a szándék.
Nem tudom érted-e, mire gondolok? Ha ezt látják a fordítók, akkor jönni fognak, a slepp meg úgyis jön utánuk.
Yevát is biztatni fogom én is, hogy legyen ő is az első fecskék között. :rose:
Ha fordítanék, én biztos hoznám a felirataimat. De mivel nem vagyok fordító, ezért csak támogatni tudlak benneteket, és drukkolni, hogy mások is igyekezzenek több lépéssel előregondolkozni. :wink:
Kép
KépKép
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.16. 08:46

Unni2011 írta:Az ötlet, az évek óta jól működő, már bizonyított Ázsia ékköveivel történő együttműködésre, egyfajta ráerősítés lehetne arra nézve, hogy az oldal a jövőben is tartós szerepet kíván betölteni, tehát komoly a szándék.
Nem tudom érted-e, mire gondolok? Ha ezt látják a fordítók, akkor jönni fognak, a slepp meg úgyis jön utánuk.
Mint írtam, nem feltétlen a távoli jövő zenéje csak ez. Talán nem baj, ha elárulom, hogy már "tárgyalunk" is az Ázsia Ékköveivel pár napja a kérdésről.
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.01.16. 08:57

gilnis írta:
Unni2011 írta:Az ötlet, az évek óta jól működő, már bizonyított Ázsia ékköveivel történő együttműködésre, egyfajta ráerősítés lehetne arra nézve, hogy az oldal a jövőben is tartós szerepet kíván betölteni, tehát komoly a szándék.
Nem tudom érted-e, mire gondolok? Ha ezt látják a fordítók, akkor jönni fognak, a slepp meg úgyis jön utánuk.
Mint írtam, nem feltétlen a távoli jövő zenéje csak ez. Talán nem baj, ha elárulom, hogy már "tárgyalunk" is az Ázsia Ékköveivel pár napja a kérdésről.
Nagyszerű!!! :thumbs up: Ha lesz időm a H-DA-n is megerősítem, hogy pozitívan állok a Magyar DA létrehozásának a kérdéséhez, hátha más is azt szűrte le a hozzászólásomból, mint Te.
Rajtam ne múljék. :adore:
Kép
KépKép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.01.14. 08:45
Tartózkodási hely: Vác

2014.01.16. 18:41

gilnis írta:
Unni2011 írta:Egyébként szerintem, ha az M-DA feltöltődne tartalommal, topikokkal, akkor érdemes lenne azon elgondolkodni, hogy az Ázsia ékköveivel hasonló koncepció alapján, mint a DA-val van, együttműködjön az M-DA is. /Na ez már tényleg a jövő zenéje lenne/
Köszi a felvetést, örülök, hogy másnak is eszébe jutott. Talán nem is annyira csak a jövő zenéje....
:wink:
Unni2011 írta:A spoilerezés kérdését kellene még megoldani és szerintem a DA lassan áttelepülhetne, de biztos lesznek olyanok, akik kivárják az utolsó pillanatot, ill. azt, hogy működőképes lesz-e ez a fórum. Bizonyítani kell, a bizalmatlanokat meg kell nyerni. :rose:
Szerintem Dijus seperc alatt elintézi a spoiler ügyet.
:laugh:

Hülye egy helyzet ez. Amíg nincs itt semmi, addig nem jön senki, mert minek. De amíg nem jön senki, addig nem lesz itt semmi, mert minek.
Kör négyszögesítése, és minden megoldódik :thumbs up:
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.17. 19:09

Sziasztok <33

Dijus gratulálok nagyon szép lett a fórum ,tetszik a design , és a smiley-k is jó fejek , öröm lesz itt kibeszélni a sorozatokat :thumbs up:
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.17. 19:19

summi írta:Sziasztok <33

Dijus gratulálok nagyon szép lett a fórum ,tetszik a design , és a smiley-k is jó fejek , öröm lesz itt kibeszélni a sorozatokat :thumbs up:
Dijus eszméletlen ügyes,lelkes és mindenhez ért... :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.01.17. 19:21

Először is, mindenkinek nagyon örülök! :) Szépen gyarapodunk!
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok dicséretet! :embrassed:

Másodszor: Szerintetek milyenek az új BBCode-ok?
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.17. 19:23

Dijus~admin írta:Először is, mindenkinek nagyon örülök! :) Szépen gyarapodunk!

Másodszor: Szerintetek milyenek az új BBCode-ok?

Nekem egy csomó nem megy, biztos én vagyok a béna: háttérkép, háttérszin, feliratok állása..
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.01.17. 19:24

bekka írta:Nekem egy csomó nem megy, biztos én vagyok a béna: háttérkép, háttérszin, feliratok állása..
A háttérképhez írtam is, hogy nem működik. A többinek működnie kell! Megyek és leírok oda mindent : )
Válasz küldése