Magyar d-addicts...

Itt bármilyen téma "felvetődhet"
Jubus
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.01.14. 16:17

2014.01.14. 16:19

Csatlakoztam én is! Üdv mindenkinek! :)
Primavera
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.01.14. 14:13

2014.01.14. 17:40

Köszönöm, hogy létrejött ez a fórum, én nem vagyok fordító, csak letöltő - azért regisztrálhatok ide? Nagyon tetszik a dizájn, gratula :D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.14. 17:48

Primavera írta:Köszönöm, hogy létrejött ez a fórum, én nem vagyok fordító, csak letöltő - azért regisztrálhatok ide? Nagyon tetszik a dizájn, gratula :D
Hát persze, rátok van csak igazán szükség, különben ki adna lendületet a hozzászólásaival a fordító embereknek!? :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
zsuzska
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.01.14. 20:51

2014.01.14. 20:56

Sziasztok ....Jó ötlet ez az oldal .....gratula érte .....Kellemes munkát a forditoknak ,és szép filmeket kiváno mindenkinek .:) :love
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.01.15. 21:25

Sziasztok!
Tegnap nem is szóltatok, hogy az üdvözlő soraimat a "smiley özönhöz" írtam, :nerd: ezért ide is beteszem. Van még mit tanulnom. :wink: :mrgreen:
Unni2011 írta:Szia Dijus!
Gratulálok az új oldaladhoz! :) Nagyon mutatós! Teljesül a vágyam, és végre lesz egy M-DA. Ide rögtön tudtam regizni, nem úgy mint a legutóbbihoz, hiába próbálkoztunk az emiled alapján, sajna nem ment. A Tűz istennőjével ezért lemaradtam, még a letöltéssel is, de majd folytatom veled ill. veletek. /A másik történelmit már más feliratával kezdtem el nézni, de nem is tudtam, hogy azt is elkezdted./
Még csak ismerkedem az oldallal, mert hát nem vagyok egy PC zseni.:mrgreen: Szerettem volna betenni a jól ismert avataromat, aláírásomat, de még nem találtam meg az opciót. Vagy talán mégis?! Az avatar már meglesz. :lol:
A fórum minden Kedves Fordítójának is lelkes munkálkodást kívánok! :rose:
Remélem egyre többen leszünk és a fordítók többsége is csatlakozik hozzánk. Épp néztem több mint 1600 látogatás volt a H-DA-n a hozzászólásom után, de lehet, hogy futok még egy tiszteletkört később. Az én legnagyobb aggodalmam az, hogy egy nyílt torrent oldal bármelyik pillanatban megszüntetésre kerülhet és a fórumunk eltűnhet. Ezért jó, hogy lesz az M-DA nekünk. :adore:
Kép
KépKép
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.15. 21:38

Unni, örülök, hogy mégis regisztráltál ide te is. ^^
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.01.15. 22:13

gilnis írta:Unni, örülök, hogy mégis regisztráltál ide te is. ^^
Gilnis, most megleptél, mert egy szóval sem mondtam ill. írtam, hogy nem fogok. Sőt. Dijus-nál korábbi oldalain is ott voltam. A "mégis"-t hogy érted? :roll:
Kép
KépKép
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.15. 23:00

Abból, amit a DA topikba írtál, azt szűrtem le, hogy nem sok jövőjét látod ennek a dolognak. (Dijus korábbi oldalain én nem jártam.)
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.01.16. 00:20

gilnis írta:Abból, amit a DA topikba írtál, azt szűrtem le, hogy nem sok jövőjét látod ennek a dolognak.
Hát ez akkor ciki, ha ezt lehet érteni a soraimból. :'( Nem is tavaly, hanem még tavaly előtt én nagyon lelkes voltam az ötlettől, hogy lesz egy mentsvárunk. Az nem jött sajnos akkor össze, de szerintem két oka lehetett.
Az egyik, hogy a fórumozásra a megszokott formában nem volt lehetőség, a másik, hogy a fordítók kivártak és csak páran tették ki a felirataikat. Egyébként Usagi kezdeményezésére már akkor éppen a DA gyakori eltűnése miatt is került sor.
Tehát én a magam részéről nagyon örülnék, ha sikerülne egy jól működő M-DA-t létrehozni. A fordítókon múlik, hogy ide is kitegyék a felirataikat. Első körben úgy vélem, hogy azok jelentkeznek majd, akiknek nincs saját oldaluk. De kapásból ellenpélda rá Usagi, aki a saját oldala ellenére is példamutatóan megjelent a fordításával. :thumbs up:
Úgy gondolom, hogy a DA előbb-utóbb át fog alakulni, nem bírja a terhelést, ezért a sallangoktól, a nem-torrent dolgoktól fognak először megszabadulni és hát ez bizony a fórumokat fogja érinteni. Arra is nagy esély van, hogy mint letöltőoldal megszűnjön. /Természetesen ennek szintén nagyon nem örülnék./
Errorkáék ötletét is díjaztam, az a gyors átmeneti megoldást jelentené, de a fórumozásnak nem ad otthont.
Egyébként szerintem, ha az M-DA feltöltődne tartalommal, topikokkal, akkor érdemes lenne azon elgondolkodni, hogy az Ázsia ékköveivel hasonló koncepció alapján, mint a DA-val van, együttműködjön az M-DA is. /Na ez már tényleg a jövő zenéje lenne/
A Kék Ház vagy Cshongvade szerepét előbb meg kell szereznie az M-DA-nak. :angel: Ezért is kérdeztem, hogy mekkora befogadóképességgel bír a fórum. Például én is csak néhány fansub működését tudom nyomon követni, szeretem egy helyen látni a dolgokat. Törzshelyem eddig a H-DA volt, de a sok rakoncátlankodása miatt félő, hogy "hajléktalanná válnék" ott. :struggle:
Szóval én nagyra értékelem a kezdeményezést, és a magam részéről amiben tudom támogatom is. :adore: A spoilerezés kérdését kellene még megoldani és szerintem a DA lassan áttelepülhetne, de biztos lesznek olyanok, akik kivárják az utolsó pillanatot, ill. azt, hogy működőképes lesz-e ez a fórum. Bizonyítani kell, a bizalmatlanokat meg kell nyerni. :rose:
Kép
KépKép
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.16. 07:22

Unni2011 írta:Egyébként szerintem, ha az M-DA feltöltődne tartalommal, topikokkal, akkor érdemes lenne azon elgondolkodni, hogy az Ázsia ékköveivel hasonló koncepció alapján, mint a DA-val van, együttműködjön az M-DA is. /Na ez már tényleg a jövő zenéje lenne/
Köszi a felvetést, örülök, hogy másnak is eszébe jutott. Talán nem is annyira csak a jövő zenéje....
:wink:
Unni2011 írta:A spoilerezés kérdését kellene még megoldani és szerintem a DA lassan áttelepülhetne, de biztos lesznek olyanok, akik kivárják az utolsó pillanatot, ill. azt, hogy működőképes lesz-e ez a fórum. Bizonyítani kell, a bizalmatlanokat meg kell nyerni. :rose:
Szerintem Dijus seperc alatt elintézi a spoiler ügyet.
:laugh:

Hülye egy helyzet ez. Amíg nincs itt semmi, addig nem jön senki, mert minek. De amíg nem jön senki, addig nem lesz itt semmi, mert minek.
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Válasz küldése