Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.05.21. 19:29

Sziasztok :-D

megnéztem a 15. részt is .. hát ez a rész is bővelkedett izgalmakban , félpercnyi nyugalom nincs ebben a sorozatban (bounce)
Spoiler:
a Nagynéni minden hájjal megkent gonosz perszóna van rutinja , h kell tisztára mosni magát .... ebben a nőben sincs semmi lelkiismeret könyörület mindenre elszánt ő is ,olyan könnyedén érzéketlenül magabiztosan beszélt a bűnösségéről mint Da Hae szokott , látszott nagyon ismeri már Da Hae-t tudja , h manipulálhatja kénye kedve szerint ... jaj de nagyon tudom utálni amikor erőlteti a nevetését és színészkedi a kedvességét ... >:-0
ebben a 2 részben szorongatják minden oldalról Da Hae-t , jó látni ahogy szép lassan összecsapnak a feje felett a hullámok és a folyamatos hazudozásaival hibát hibára halmoz , az eszem megáll miért kell ennyire görcsösen mindenáron ragaszkodni a hatalomért , most is meg van mindene ez nem elég ? miért nem arra koncentrál hogy megváltozzon és Do Hoon-val stabillá boldoggá tegye az életét , miért nem mond el mindent ? ez a nő tényleg velejéig romlott ... rajta már nem lehet segíteni belefullad a saját telhetetlenségébe hazudozásaiba kegyetlenkedésibe .... szerintem nem tud már különbséget tenni a hazugság és az igazság között szemrebbenés nélkül képes hazudni mindenkinek ...
kemény és durva csata zajlott Da Hae és Ha Ryu között a 15. részben ... azért erős húzás volt Da Hae-től , h elcsalta Ha Ryu apját az étterembe ..épp , hogy megúszta a kisöreg :-o
én csak azt sajnálom , h a bosszúhadjáratuk közben fájdalmas sebet kapnak azok is akik ártatlanul lettek részesei ennek az ügynek :-(
Do Kyung fülig szerelmes Ha Ryu-ba ...nem tudom mi lesz a vége de most még tuti nem szereti Ha Ryu és nem hiszem , h ez változna ..
Do Hoon már nem bízik Da Hae-ba érzi , h igazak lehetnek a vádak amit eddig hallott ... azért rossz látni a szenvedését még mindig nagyon szerelmes képes lenne mindent megbocsátani csak maga mellett tudhassa Da Hae-t ..
raktári jelenet de klassz volt igaz szegény Ha Ryu már nem tudta türtőztetni magát és féken tartani az indulatait ezen egy cseppet se csodálkoztam .. amikor Da Hae azzal a nyugodt ábrázatával képes beszélni a szemét dolgairól .. na akkor én is betudtam volna húzni egy nagyot neki ... úgy hogy csak örülni tudtam , h meglépte ezt Ha Ryu és jól pofonvágta Da Hae-t ;-)
a vége az szenzációs volt ...ahogy Ha Ryu mindenre felkészült és lemondásra kényszerítette Da Hae-t :-D
annyira hihetetlen de nem érzem a győzelem ízét .. :-o nagyon várom a folytatást mi lesz még itt a hátralevő részekben jaj de izgis ..
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.05.21. 20:51

Igen, szerintem is szenzációs ez a sorozat,
bár vagy ráérez valaki az izére, vagy nem.
Spoiler:
Dae Hae tényleg nagyon telhetetlen, és nagyon sajnálom szegény Do Hoont, a végén az előzetesben látszik hogy szegény mennyire ossze fog törni....:(
Nagyon megmaradt bennem ahogy elmesélte hogy miért is akarja annyira Dae Haet, mert hogy ő azelőtt mindent megkapott az anyjától, még mielőtt kimondhatta volna mit szeretne, ezért nem is ragaszkodott semmihez.
Nagyon örülök, hogy Ha Ryu végre tényleg képes határozottan előre menni, ahogy mondta a raktárban hogy Dae Hae elvette az önkontrollját, és semmi sem állítja meg, na meg az aláfestő zene hozzá, tényleg elhittem hogy milyen elszánt lett. Bár félek tőle hogy valahol a lelke mélyén még szereti a nőt, nehogy meginogjon..
Do Kyung, szerintem is szerelmes, de félek tőle hogy ha az esze felülírja az érzelmeit, simán képes lesz nemet mondani.
Olyan lassan enged fel, és sajna szerintem sem szereti Ha Ryu.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.05.22. 14:17

Szia Bekka :-D

vagy ráérez valaki az izére, vagy nem.

ez nagyon igaz , engem beszippantott a történet , és KSW csodálatos ezerarcú játéka ... LOL na de a többi színészre se panaszkodhatunk ők is remekelnek (bounce)
Spoiler:
és nagyon sajnálom szegény Do Hoont, a végén az előzetesben látszik hogy szegény mennyire ossze fog törni....:(

szándékosan nem nézek bele az előzetesbe , mert akkor tudom elcsábulok ... 8-) már látszik , h nagyon megviseli majd ha minden kiderül Da Hae-ról , nem lesz könnyű nekem se így látni , mert nagyon megkedveltem , sajnálom szegényt mert ő tiszta szívvel szeretett , annyira odaadó volt kedves figyelmes a gazdagsága ellenére is szerény tudott maradni ... nem ezt érdemelné :-(

Nagyon megmaradt bennem ahogy elmesélte hogy miért is akarja annyira Dae Haet, mert hogy ő azelőtt mindent megkapott az anyjától, még mielőtt kimondhatta volna mit szeretne, ezért nem is ragaszkodott semmihez.

ez nagyon igaz az ő világukra ....

Nagyon örülök, hogy Ha Ryu végre tényleg képes határozottan előre menni, ahogy mondta a raktárban hogy Dae Hae elvette az önkontrollját, és semmi sem állítja meg, na meg az aláfestő zene hozzá, tényleg elhittem hogy milyen elszánt lett

én is örülök és vártam már ezt a pillanatot , itt láttam a leghatározottabbnak és a legelszántabbnak is .. szerintem az apjával történtek volt az utolsó csepp a pohárban ez erősítette meg abban , h Da Hae iránt ne érezzen semmi könyörületet ...
a zene nagyon jól passzolt ehhez a jelenthez , nekem is tetszett :-)

Bár félek tőle hogy valahol a lelke mélyén még szereti a nőt, nehogy meginogjon..

igen én is így gondolom , h mélyen a szívében még szereti Da Hae-t , de Da Hae annyira kegyetlen hideg egy nő .. nagyon érzéketlenül tud beszélni semmi érzelem megbánás nem látszik rajta , keményen tartja magát a legnagyobb pofonok se tudják megtörni , hihetetlen honnan van ennyi erő benne ? a legrangosabb társadalmi szintre való feljutása teszi ennyire szívóssá elvakulttá kegyetlenné ... ? nem hiszem , h meginogna Ha Ryu most már nem :-D

Do Kyung, szerintem is szerelmes, de félek tőle hogy ha az esze felülírja az érzelmeit, simán képes lesz nemet mondani.

ő az a nő aki nem mer szeretni , sokkal fontosabb neki a fia mint a saját boldogsága .. igen így van ha az kell akkor az esze fog dönteni és nem az érzelmei fogják irányítani ..
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.05.23. 04:52

16. rész
   15%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
csabamama2
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2014.04.03. 14:32

2014.05.28. 13:18

Nagyon szépen köszönöm a 16. rész feliratát. Üdv: csabamama2
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.05.28. 15:58

Szia Bekka, nagyon köszi a 16. részt. Még mindig le vagyok maradva, talán hétvégén lesz időm, hogy végre utolérjelek.
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.05.28. 19:04

Szia Bekka köszi a 16. részt már nagyon vártam .. (dance)
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.05.30. 03:03

Sziasztok Bekka és Arkana !!! Hálásan köszönöm a 16.rész feliratát. (WORSHIP)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.06.08. 12:42

Szívesen nektek!

El vagytok veszve!! :-o

17. rész
   15%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2014.06.17. 15:09

Köszönöm Bekka a 17. részt. @}->-
Válasz küldése