Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Cila
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:01

2014.01.27. 08:15

Köszönöm szépen az újabb részt! :)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.27. 19:36

Szívesen mindenkinek!

belenéztem az 5. részbe, ami majd megen az enyém lesz,
Spoiler:
de 20 percnél kikapcsoltam, annyira kiakadtam.Hogy fogom ezt fordítani? Még egy ilyen aljas nőszemélyt.....
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.01.31. 12:41

Sziasztok Bekka és Arkana !!! Hálásan köszönöm a 3.rész feliratát. :thumbs up:
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.02.02. 15:16

Szia Bekka ^-^

egy kicsit eltűntem ,de nincs elfelejtve a sorozat , holnap nézem és jövök dumcsizni .. :-D
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.02.03. 20:24

Sziasztok :)

húú a 3.rész is elképesztő volt :D

Spoiler:
azért egy kicsit kiakadtam Da Hae-n pláne azon , hogy rideggé megközelíthetetlenné vált onnantól hogy megtudta hol dolgozik Ha Ryoo.. oké elhiszem hogy sokkolta a látvány de őérte tett mindent ... Ha Ryoo-nak csak Da Hae a fontos és képes érte feláldozni saját magát is , hatalmas szíve van tele Da Hae iránt érzett szerelemmel ....<333
Da Hae -t úgy tűnik az elit világ mindjárt elvarázsolta annyira hogy képes érte hazudni és letagadni Ha Ryoo -t .. ez nem fair nagyon nem , tud ő egyáltalán szeretni érez valamit Ha Ryoo iránt , vagy csak a közös titkuk miatt van mellette ?
juj de szuper kis jelenet volt amikor Ha Ryoo felszabadult örömmel fetrengett az utcán nagyon cuki volt mint egy kisgyerek úgy viháncolt ♥.... végre megszabadult a kuplerájból , látszott , hogy nagyon kemény meló volt amit csak a pénz miatt csinált ..
az is tetszett amikor a barátjával megvezették a csajt , hogy kiszedjék belőle a 15 millát --- xD
A kemény szigorú igazgatónő tök féltékeny a tesójára Do Hoon-ra , ez elég furi úgy pátyolgatja mintha nem is a tesója lenne inkább a szeretője teljesen kisajátítja , amikor észrevette Da Hae-val ölni tudott volna... nem lesz egyszerű meccs az biztos a kemény kőszívű nővérkével , ezt nagyon jól tudja Do Hoon nem véletlenül hazudott neki..
és megjelent Da Hae bátyja aki valószínű keresni fogja az apját ... izgalmas lesz a folytatás az biztos ..
az igazgatónő szerintem nyomoztatni fog utána nem tűri el Do Hoon mellett ,ezért is rúgta ki ...
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.03. 20:59

summi írta:Sziasztok :)

húú a 3.rész is elképesztő volt :D

Spoiler:
azért egy kicsit kiakadtam Da Hae-n pláne azon , hogy rideggé megközelíthetetlenné vált onnantól hogy megtudta hol dolgozik Ha Ryoo.. oké elhiszem hogy sokkolta a látvány de őérte tett mindent ... Ha Ryoo-nak csak Da Hae a fontos és képes érte feláldozni saját magát is , hatalmas szíve van tele Da Hae iránt érzett szerelemmel ....<333
Da Hae -t úgy tűnik az elit világ mindjárt elvarázsolta annyira hogy képes érte hazudni és letagadni Ha Ryoo -t .. ez nem fair nagyon nem , tud ő egyáltalán szeretni érez valamit Ha Ryoo iránt , vagy csak a közös titkuk miatt van mellette ?
juj de szuper kis jelenet volt amikor Ha Ryoo felszabadult örömmel fetrengett az utcán nagyon cuki volt mint egy kisgyerek úgy viháncolt ♥.... végre megszabadult a kuplerájból , látszott , hogy nagyon kemény meló volt amit csak a pénz miatt csinált ..
az is tetszett amikor a barátjával megvezették a csajt , hogy kiszedjék belőle a 15 millát --- xD
A kemény szigorú igazgatónő tök féltékeny a tesójára Do Hoon-ra , ez elég furi úgy pátyolgatja mintha nem is a tesója lenne inkább a szeretője teljesen kisajátítja , amikor észrevette Da Hae-val ölni tudott volna... nem lesz egyszerű meccs az biztos a kemény kőszívű nővérkével , ezt nagyon jól tudja Do Hoon nem véletlenül hazudott neki..
és megjelent Da Hae bátyja aki valószínű keresni fogja az apját ... izgalmas lesz a folytatás az biztos ..
az igazgatónő szerintem nyomoztatni fog utána nem tűri el Do Hoon mellett ,ezért is rúgta ki ...
Spoiler:
Igen,minden rész remek. Rég láttam ilyen jó doramát.Én is sokat gondolkozok az igazgatónő és az "öccse" kapcsolatán,az biztos hogy nem testvérek, szerintem inkább az anyja lehet,úgy viselkedik.És ezért is rúgta ki azonnal, az anyai ösztön nem csal, érzi hogy Da Hae csak egy szerencsevadász.Da Hae gerinctelenül viselkedik, és ezt csak fokozza.Ha Ryoo egy nyilt szivű kedves fiú, tényleg édes volt ahogy felszabadultan örült annak hogy megszabadult.
Nagyon nagy volt tényleg ahogy összejátszottak hogy kiszedjék a gazdag nőből a pénzt.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.02.03. 22:06

Sziasztok, na ma végre sort keríthettem a 3. részre. Már értem, miért
| +
akartátok kinyuvasztani Da Hae-t. :@ Megmutatta igazi énjét, és erre nem magyarázat a rossz gyermekkor. Szegény Ha Ryoo, 5 évig végzett egy szörnyű melót a csajért, és ez a hála. Amikor a bárban elmenekült, azt gondoltam, tök rendes, hogy nem hozta kellemetlen helyzetbe. De ahogy hidegen viselkedett vele, meg a kislányával is, na szívesen megráztam volna a ruháját... Ettől már az is gerincesebb lett volna, ha elmondja Ha Ryoo-nak, hogy tudja az igazat. És volt képe a telefonba is elmondani, hogy az elnök fiánál van, persze azt nem mondta, hogy mi okból. És még Ha Ryoo belement a gazdag csaj átvágásába is Da Hae-ért (ez, és a szabadulós jelenet is nagyon jó volt sztem is) Nagyon megérdemelte a kirúgást, kellett neki ez a pofon, csak félek, hogy Hy Ryoo-n csattan..
Más kérdés, hogy az igazgatónő sem százas, jól felhúzta magát Do Hoon füllentésén, igazad lehet, Bekka, hogy nem a nővére, hanem az anyja, csak ezt is titkolni kell, mint annyi mindent gazdagéknál. Sajnálom Do Hoon-t is, eddig úgy tűnik számomra, hogy őszintén tetszik neki ez csaj, szegény, még el is akarja venni. Arra is kíváncsi leszek, hogy a mostohabátyóka mit fog alakítani, mert tuti lesz beleszólása a dolgokba.
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.02.04. 17:20

Bekka és nb76 ^-^

Spoiler:
Igen igazatok van , h az igazgatónő inkább anyaként basáskodik a kis öcsikéjén szerintem nem az anyja nincs olyan nagy korkülönbség közöttük.. azért viselkedik így mert annyira kegyetlen diktátor az apjuk , és így óvja védi tőle Do Hoon -t.. és rá zúdítja az összes szeretetét ..

Da Hae gerinctelenül viselkedik,

igen így van , csak kihasználja a szerelmes Ha Ryoo-t pedig ő vakon megbízik benne , már előre sajnálom mi lesz ha rájon , h Da Hae milyen lány ... :'(

Nagyon megérdemelte a kirúgást, kellett neki ez a pofon, csak félek, hogy Hy Ryoo-n csattan..

igen tényleg jó volt hogy kirúgták .. csak Da Hae nem adja fel tuti ha kell neki az elnök fia akkor megtalálja a módját hogy kijátssza az igazgatónőt .. és a legjobban Ha Ryoo fog szenvedni , hazudni büntetlenül nem lehet sokáig előbb utóbb kiderül a fájdalmas igazság...

Sajnálom Do Hoon-t is, eddig úgy tűnik számomra, hogy őszintén tetszik neki ez csaj, szegény, még el is akarja venni.

én is sajnálom , jó fej srác , úgy tűnik nem él vissza az elnöki csemete pozícióval ... persze azért élvezi a jólét minden örömét de ez természetes :3 az hogy elakarja venni Da Hae-t ezen meglepődtem ,mert Don Hoon is tisztában van vele nem lesz ez sima ügy a nővére nem adja beleegyezését tuti..

még az is eszembe jutott ,h Hy Ryoon túl könnyen szabadult a bár-ból csoda hogy a főnök elengedte az aranytojást tojó Hy Ryoon-t ...

Igen,minden rész remek. Rég láttam ilyen jó doramát

tényleg eddig minden rész remek , nagyon erősen indítottak , remélem tudják fokozni , vagy végig megtartani a történet fordulatos izgalmas mondanivalóját ... :D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.02.04. 18:21

Én is haladok már az 5.résszel, és Arkana jövő hét elejére igéri a 4-et, szóval akkor duplát kaptok.
Az ötödik az tuti hogy tele van történésekkel, és sok sok döbbenettel. Remélem kitart a végéig.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.02.04. 20:36

Summi, Bekka, tuti nem fogunk unatkozni, KSW gondoskodni fog róla. Várom már a folytatást, utána dumcsi itt. :wink:
Válasz küldése