Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.08.17. 10:10

Szia Bekka!

Köszönöm a Queen fordítást remélem hamarosan újra jelentkezel.
Régen leszedtem már de megvártam türelmesen mig végzel vele.
Tudom hogy valamikor betervez (WORSHIP) ted a Bali-t még Arkana-val úgye nem felejtkezel meg róla.
Kívánok neked nagyon sok szép pillanatott és jó pihenést.

Üdv.
Barbi (L)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.17. 10:13

Batorix írta:Szia Bekka!

Köszönöm a Queen fordítást remélem hamarosan újra jelentkezel.
Régen leszedtem már de megvártam türelmesen mig végzel vele.
Tudom hogy valamikor betervez (WORSHIP) ted a Bali-t még Arkana-val úgye nem felejtkezel meg róla.
Kívánok neked nagyon sok szép pillanatott és jó pihenést.

Üdv.
Barbi (L)
Kedves Barbi, a Bali kizárólag Arkana munkája, abban én nem vettem részt.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
werzsi
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.03.30. 08:22

2015.03.19. 19:28

Szia Bekka!
Már másodszor töltöm le a feliratokat. Először az elkészülte után vittem el. De baleset történt vele, most újra be kellett szereznem.
Köszönöm a fordítást, és további jó munkát kívánok.
Avatar
szmoleage
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.01. 09:52

2015.08.18. 13:31

Köszönöm szépen a fordítást. (w00t) (WORSHIP)
--„Egy mosoly mindent képes megváltoztatni. Egy egész életet. Sőt, kettőt. Két emberét. Azokét, akik egymásra mosolyognak.”
/Csitáry-Hock Tamás/
momoka83
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.09.07. 12:34

2017.01.07. 15:10

Kedves Bekka!

Hálásan köszönöm a feliratokat!
Végre eljutottam hozzá, hogy leüljek és megnézzem ezt a sorozatot is - természetesen a felirataid nélkül sokkal kevésbé lett volna élvezetes.

Kívánok nagyon sok erőt, egészséget és szabadidőt 2017, hogy folytatni tudd mindazt a munkát amivel mindannyiunkat megörvendeztetsz időről-időre! (WORSHIP)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2017.01.10. 18:05

Örülök, hogy tetszett nektek! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Kata58
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2015.06.12. 10:46

2018.03.29. 15:11

Sziasztok...Esetleg nincs kedvetek kedvcsinálónak egy két képet kitenni? és esetleg a többihez is, hogy egy kicsit élénküljön ez a topik is...Mármint am block az összes topik...xdddd LOL . És ahol esetleg nincs ismertető ott kitenni...hátha így többen rákapnának. LOL (hug) (cheer)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2018.03.29. 16:12

Az elején van egy trailer
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése