Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.01.18. 00:42

bekka írta:Egyszer ha lesz időd és kedved nézd újra az enyémmel is. :) És majd kivesézzük, mert én meg tudnám nézni akárhányszor, ha nézed én is újra kezdem. :D
A fordítás hatására fellángolt a KSW láz? :laugh:
Akár lehetne a kedvenceknek személyenként topikot nyitni :adore: ahol az adottról látástól-vakulásig mehet a nyálcsorgatás. Pláne, ha már lesz hozzá smiley is. :lol:

Meg ez kicsit off, de az jutott eszembe, szükségünk lesz egy indexre, ha megsokasodnak a sorozatok, nem?

Summi, üdv a fórumon!! :party:
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.18. 07:18

summi írta:
bekka írta:
Egyszer ha lesz időd és kedved nézd újra az enyémmel is. :) És majd kivesézzük, mert én meg tudnám nézni akárhányszor, ha nézed én is újra kezdem. :D
redicsek benne vagyok , nagyon jó lesz újra nézni , :laugh: és egyetértek ez egy megunhatatlan sorozat , ha van kedved hozd át ide is a sorozatot , lehet hogy mások is beszállnak és beszélgethetünk egy jót :lol:
At fogom hozni mindet. Akkor ezt megbeszeltuk.:)))
Gilnis is nem reg latta.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.18. 07:24

gilnis írta:
bekka írta:Egyszer ha lesz időd és kedved nézd újra az enyémmel is. :) És majd kivesézzük, mert én meg tudnám nézni akárhányszor, ha nézed én is újra kezdem. :D
A fordítás hatására fellángolt a KSW láz? :laugh:
Akár lehetne a kedvenceknek személyenként topikot nyitni :adore: ahol az adottról látástól-vakulásig mehet a nyálcsorgatás. Pláne, ha már lesz hozzá smiley is. :lol:

Meg ez kicsit off, de az jutott eszembe, szükségünk lesz egy indexre, ha megsokasodnak a sorozatok, nem?

Summi, üdv a fórumon!! :party:
Haaa,igen fellangolt! :D
Az indexet en is emlitettem mar Dijusnak,ugyes ez a csajszi mindent megold! Nagyon tetszenek az uj funkciok,es vegre hasznalni is tudom oket. ;-) elsore mindig elbenazom....
Ankulon topik is jo otlet.
Az innocent manben tegnap kezdtem a 14. reszt,remelem nem huzzak sokaig ezt az amnezias-sokszor kiborulok temat mert kezd bosszanto lenni. Amugy meg imadnivalo az a sorozat.
Nem felejtettem el a white christmast de az olyan tema hogy ahhoz hangulatan kell lennem.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.18. 20:08

Szia Bekka <33

túl vagyok az első részen , nagyon nagyon tetszett húúú volt nyálcsorgatás bőven , és láttam lesz még a 2. részben is :lol:

1 rész röviden
Spoiler:
remélem nem a teljes befejezéssel kezdték a sorozatot ezen kicsit meglepődtem :nerd: baromi jól nézett ki KSW az öltönyében igaz egy kicsit szomorkás tekintetét azért megsajnáltam , de halk lágy hangja kissé pösze kiejtése nekem megunhatatlan imádni való nyálcsorgatás <333

komoly szép történetet dolgoz fel ez a sorozat , ez már érződik az első részben . A Da Hae szegény kilátástalan élete már most szívbemarkoló jelenet volt ,ahogy az anya holteste mellett ülve ő is várja a halált ,még jó hogy időben érkezik Ha Ruy ..
Da Hae értelmes okos lány , keményen küzd hogy talpra álljon munkát találjon , hogy egyetemre mehessen , nagyon becsültem hogy nem akarta Ha Ruy gyerekkori barátja nyakába varrni magát .. inkább egyedül próbálkozott .
amikor tanította volna a barátnője húgát ..és meghallotta hogy vélekedik róla az anyja ..engem is elöntött a düh mint Da Hea-t már itt megbélyegezték a szegénysége árvasága miatt ... kemény bátor volt amikor erre a megaláztatásra válaszul elemelte az anya gyémánt gyűrűjét ... és kidobta az első moslékos hordóba yesss :thumbs up:
a legszomorúbb hogy erről a társadalmi szintről egyszerűen képtelenség vagy nagyon kemény kitartással lehet csak felkapaszkodni lehetsz okos ügyes szorgalmas tisztességes ,a társadalom előítélete miatt megbélyegzett leszel . Szegény Da Hae feladta tisztességes munkát és képes lett volna prostituáltnak állni hogy pénzt keressen :(
jaj de örültem Ha Ruy-nak aki épp az utolsó percben érkezett és egy kis csete- paté után megmenekítette Da Hae-t <333 istenien játszik KSW teljesen azonosul a karakter szerepével fantasztikus élmény látni őt :adore:
Milyen pokoli lelki szenvedésen ment keresztül Da Hae így kellett felnőnie ,h kislány korától szexuálisan zaklatta a nevelőapja ez borzalmas :'( Da Hae hatalmas gyűlöletet érez a nevelőapja iránt , az évek alatti sanyargatás zaklatás lelki terror miatt azon a ponton van hogy ölni is képes lenne csak már megszabaduljon a félelemtől rettegéstől .. és a szemét nevelő apjától .. :(
kedvenc jelentem amikor boldogan éltek a ranchon , és sikerült bejutnia Da Hae-nak az egyetemre ... az csúcs volt ahogy örültek és a sárban körbe szaladgáltak a lovas pályán ... és együtt kiabálták felvettek ,és a tengerparti jelenet detto <333 épp hiányoltam egy kis romantikát ölelkezést ebben a boldog időszakban .. lassan de ideért a csókjuk is <333333333333
amikor megláttam ,h még ide is követte Da Hae-t a szemét apja , már sejtettem ,h ebből baj lesz ... azt hittem időben kapcsol Ha Ruy ,de sajna megtörtént a legrosszabb ... :( Da Hae önvédelemből ölt ... de a legrosszabb , h ölt ....
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.18. 20:19

Szia Summi!!
Spoiler:
Nekem nagyon tetszett rögtön a felütése a sorozatnak,egyből magával ragadott a zene,és a dinamizmus.Nem tudom milyen lesz később, mert még nem láttam a sorozatot, a fordítással együtt haladok, de remélem megmarad ez végig.Ez a gyermekmolesztálás borzasztó, érthető az önvédelem.Gyanítom gáz lesz hogy a nevelőapa zsebretette a telefont mielőtt meghalt, tuti eszükbe se jut majd hol lehet. Jól áll a mi kis pöszénknek ez a szerep, ugyan már láttam ügyésznek Yeva sorozatában, itt mégis más.
Az nekem is tetszett hogy kidobta a gyűrűt.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.18. 20:54

Szia Bekka !
Spoiler:
a zene és a sorozat dinamizmusa nekem is nagyon tetszett , végig lenbilincselő izgalmas és megható is volt a történet ..
nem láttam még ezt sorozatot , de drámai helyzetekből nem lesz hiány az biztos .
láttam én is ,hogy zsebre vágta a nevelőapa a telefont ,ebből csak akkor lesznek bonyodalmak ha elakarják sumákolni az esetet , először ez át se futott az agyamon hiszem egyértelműnek tűnik az önvédelem ,lehetett az is hogy beleszaladt a késbe a nevelőapa akkor már ártatlan Da Hae .. de nem tudhatjuk a részleteket csak a végkifejletet láttuk ..
én is láttam a Da Mul sorozatban Yeva fordításában KSW-t ott is nagyon szerethető karaktert játszott ,még nagyon negatív szerepebben nem láttam , de nem is baj mert ebben jobban szeretem .. :laugh:
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.01.20. 17:22

Sziasztok, végre volt időm és megnéztem az első részt.
Spoiler:
Nagyon izgin kezdődik, történetileg jól belecsaptak a lecsóba, sok minden történt. Azt hiszem, kitöltik a 24 részt rendesen. KSW, édes kis kockahasú pöszeség, imádom a cuki fejét, itt megint a vajszívűt alakítja, azt hiszem, lesz még pofára esése rendesen. A bántalmazás és az, hogy ez az állat nevelőapja még üldözte is a lányt, szörnyű, nem csoda, hogy a kés ott landolt, ahol... Remélem, KSW nem vállalja magára a lány helyett, bár az előzetesben nem láttam rendőrségi jeleneteket, valószínűleg nem terelték hivatalos útra a dolgot. Az az érzésem, a folytatásban a lány nem lesz túl hálás.... :'(
De legalább megvillant a kockahas is :loveforever:
Bekka és Arkana, nagyon köszi a fordítást! :thumbs up:
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.21. 15:34

Ha minden jól megy, Arkana estére elkészül a második résszel, és akkor hozom! Kép
Spoiler:
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.22. 05:47

Sziasztok,itt a második rész!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.01.22. 09:15

Sziasztok Bekka és Arkana !!! Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát. :thumbs up:
Válasz küldése