Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.07.29. 08:21

bekka írta:
summi írta:Szia Bekka :-)
Köszönöm a 21. részt is :-)
Majd gyere mesélni. Várlak! :)
Szia bekka , hát persze , h jövök mesélni csak 2 részt kell bepótolnom és már itt is vagyok :-D a lelkesedésem a régi továbbra is nagy kedvencem ez a sorozat imádom (bounce) .. azt sajnáltam , h elmaradtak a részletes hozzászólások és nem akartam egyedül írogatni gyáva nyuszi vagyok .. LOL LOL
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.29. 08:54

summi írta:
bekka írta:
summi írta:Szia Bekka :-)
Köszönöm a 21. részt is :-)
Majd gyere mesélni. Várlak! :)
Szia bekka , hát persze , h jövök mesélni csak 2 részt kell bepótolnom és már itt is vagyok :-D a lelkesedésem a régi továbbra is nagy kedvencem ez a sorozat imádom (bounce) .. azt sajnáltam , h elmaradtak a részletes hozzászólások és nem akartam egyedül írogatni gyáva nyuszi vagyok .. LOL LOL
Hát, nyár van... kevesebben lógnak a neten.:)
Nyugodtan írj csak, olyan jó olvasni.:)
Ha Gilnis nézné....:D rögtön feldobódna a topik, szeretem az ő részletes hozzászólásait is, mint a tiédet, és akkor nem éreznéd magad annyira egyedül itt. :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.08.01. 13:39

Szia Bekka :-D


Ezzel a sorozattal nem lehet betelni nem lehet megunni , minden része tele fordulatokkal izgalmakkal lenyűgöző színészi játékkal .. (L) jaj de jó volt a 20-21 rész is .. :-D

akkor egy kicsit bővebben :-D
Spoiler:
A bosszú bosszút szül és további gyűlöletet agressziót vált ki mindenkiből ... nem csodálkoztam , h eljutott erre a szintre
Do Kyung is, a legnagyobb fájdalom hozta ki belőle ezt az érzést , akkor amikor elveszítette a fiát :-( ha nem állítják le képes lett volna megölni Da Hae -t .. itt már én is alig bírtam fékezni az indulataimat .. 8o|
jaj de nagyon sajnáltam Do Hoon-t az egyik kedvencem lett a sorozatban , ő volt a legtisztább legártatlanabb srác .. :-(
itt aztán alig találni olyat akinek tisztességes becsületes múltja van , mindenki füle mögött van bőven korrupció becstelenség .. .. van aki már évek óta űzi ezt az "iparágat"
sejtettem , h szegény Ha Ryu akkor döbben rá mennyi fájdalmat szenvedést okoz másoknak is a Da Hae elleni bosszújával amikor meghalt Do Hoon ..
mindenkiről szép lassan kiderült az igazság .. Ha Ryu és az apja jelenete de gyönyörű volt erre a megbocsátásra csak egy igazi szerető apa képes ...<3 azt sajnálom , h az igazság után , Do-Kyung és Ha Ryu kapcsolata hűvössé vált , de érthető , h a sok keserűség fájdalom ami szívüket marcangolja gátat szab a boldog életnek .. :-(
Da Hae az összes szereplő közül a legérdekesebb személyiség ... úgy érzem menekül a múltjától a nélkülözéstől az mostohaapja elnyomásától , és most a leggazdagabb legmagasabb leghatalmasabb trónt akarja bitorolni .. de miért is ? azt hiszi itt megnyugodhat boldogságot találhat vagy elégtétel neki az , h mindenki fejet hajtson előtte és ő legyen a leghatalmasabb legtekintélyesebb uralkodó a First Lady ? az tisztán látszik mindent önös érdekből tesz .. és egyre mélyebbre süllyed egyre tisztességtelenebb, hidegvérű gyilkossá válik .. kegyetlen jól játszik a színésznő imádom a jeleneteit :-D .. minden mozdulatában látszik , a feljebb rendűség a pimaszság az arcátlanság , a legszorultabb helyzetben is nyugodt tekintélyt parancsoló a stílusa , ez a legnagyobb fegyvere a többiekkel szemben ezért képes a vesztésre álló helyzetből is győztesen távozni .. ez is az ami dühössé és felbőszülté teszi a környezetét ...
amit naygon szeretek ebben a sorozatban Ha Ryu és a kis csapata ... ezt az oldalát szeretem igazán amikor nem ő akarja bepiszkolni a kezét , h leszámoljon Da Hae-val , nem süllyed le ilyen mélyre..... és most olyan jó , h kiderült az igazság .. .. :-D imádtam ahogy Ha Ryu győzködte a rendőrnyomozót , ne hogy már átvágja őket is Da Hae .. nagyon cselesen rájött a megoldásra ... én már sitten éreztem Da Hae-t .. erre nem ... ilyen nincs hazudta az alibit mindenről tudott bűnrészes erre megússza ..
az elnökválasztás is tele korrupcióval , törvénytelenséggel igazán jól egymásra talált a két gyilkos Da Hae és Seok Tae , tuti nem lesz ez az életük hosszú , egy pillanatra csillan meg csak a cél ...
jaj az a tűzeset , még erre a hőstettere is képes volt Da Hae megáll az eszem .. :-o én azt vártam , h a kislány megszólal és elmondja mi történt a tűzben ki és hogyan mentette ki és miért sérült meg Seok Tae karja .. jó cikis helyzet lett volna ott a kórházban a sok fotóriporter előtt .. ez egyenlő a bukással .. hogy mászott volna ki ebből a helyzetből Da Hae ?
húúú ahogy megint vége lett a 21. résznek nem semmi .. látom csupa izgalom vár ránk a 22.részben is ... (bounce)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.01. 20:46

Summi
én is nagyon sajnálom Do Hoont, főleg amikor Ha Ryu visszaemlékezett rá, milyen kedves személy is volt, soha nem ártott senkinek, csak jó akart lenni szegény,és hitt Dae Haeben.
Azt én is sajnálom hogy Do Kyung kiszeretett Ha Ryuból, olyan jó pár lettek volna
Sokat gondolkoztam hol gurul el Dae Hae gyógyszere, de arra jutottam ő ilyen hideg céltudatos személy- a "nagyravágyás királynője".
Elárulom, az angol szövegben ennyire azért nem szól be az embereknek, az angol szöveg inkább árnyaltabban fogalmaz és csak utal, de amikor fordítás közben nézem a filmet, hallom a hangját, nézem az arcát, a hanglejtését, ilyen lesz a mondat a fejemben...:D
A 22. rész is nagyon jó,
Spoiler:
Ha Ryu remek ellencsapást talál ki
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Szanna
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.01.13. 23:23

2014.08.01. 21:08

Drága Bekka!

Elkészült a 22. rész felirata!!! NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM, HOGY FELKAROLTAD A SOROZATOT! Én remélem, hogy nem fogok benne csalódni!
Sajnos szivet nem találtam, de jel nélkül sokat küldök szeretettel.
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.08.01. 21:32

Szia Bekka, köszi a 22. részt! :)
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.08.01. 22:29

Köszönöm a 22.részt :D :D
annebay
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.07.28. 09:45

2014.08.02. 05:41

Kedves Bekka!
Köszönöm a Yawang 22. részét! :-)
ququcs
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2014.01.21. 09:33

2014.08.02. 07:19

Kedves Bekka! Nagyon köszönöm a Queen of ambition 22. részének fordítását!! (WORSHIP)
csabamama2
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2014.04.03. 14:32

2014.08.02. 09:24

Bekka Kedves!

Hálásan köszönöm a Queen... 22. részének a feliratát. A Közös projektből végül egyedül maradtál?-ezért külön hálás vagyok, hogy nem adtad fel. Mégegyszer köszönöm szépen. Szeretettel: csabamama2 :-)
Válasz küldése