Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.08.02. 13:18

Szia Bekka !!! Hálásan köszönöm a 22.rész feliratát. (WORSHIP)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.08.02. 18:48

Ó Bekka , de tündéri vagy ,úgy örülök , h nem sokat kellett várnom a 22. részre ... (w00t) köszönöm .... (L)
Spoiler:
én is nagyon sajnálom Do Hoont, főleg amikor Ha Ryu visszaemlékezett rá, milyen kedves személy is volt, soha nem ártott senkinek, csak jó akart lenni szegény,és hitt Dae Haeben
igen nagyon jól írod ... nekem még az is tetszett benne , h a gazdagsága ellenére is megmarad jóérzésű kedves önzetlen embernek :-D az üzleti életben is mindig tisztességes volt ... sokkal jobbat érdemelt volna Da Hae-nél .. nagyon mélyen szerette Da Hae-t , amikor kiderült ki is valójában Da Hae akkor is mellé állt és segítette próbálta megvédeni a nagyapjától .. ami viszont dühített , h Da Hae-t nem nagyon törte meg Do Hoon halála ...
kevéske könnycseppje nem igazán hatott meg , pedig érezhető volt , h Do Hoon érzelmileg fontos neki .. Da Hae egy rejtély számomra sokat gondolkozom rajta milyen a lelkivilága ennyire erős hideg érzéketlen lenne vagy minden a gyermekkori terror miatt van ? vagy ez csak a külső és legbelül érezhet fájdalmat a lánya és Do Hoon elvesztése miatt ? de annyira számító elvakult a vágyai eléréséért ,h nem képes utat engedni az érzelmeinek ,voltak pillanatok amikor úgy éreztem nem kóser agyilag ...

Sokat gondolkoztam hol gurul el Dae Hae gyógyszere, de arra jutottam ő ilyen hideg céltudatos személy- a "nagyravágyás királynője".

igen valamikor ilyen lehetett de már látszott rajta , h megtörte az élet a sok fájdalom a hazudozások , h a saját fiát nem anyaként nevelhette fel soha nem tudott igazán mély szeretettel közel kerülni Do Hoon -hoz ez megviselte és örök fájdalomként élte meg magányban feláldozva önmagát . Én nem éreztem nagyravágyónak , neki nagyon fontos a család és képes érte mindent megtenni ..
Do Hoon elvesztése volt az utolsó csepp a pohárban ezt már nem tudta elviselni .... ez az a pont ahol már nem volt képes ésszerűen gondolkodni és bosszúból ölt volna .. úgy örülök , h nem tette meg :-)

tetszik az üzenete a sorozatnak a bosszú mindenkiben benne van , soha nem szabad , h a bosszú a harag vezéreljen bennünket ,pedig tuti sokszor átélhetjük kicsiben nap mint nap ...
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.04. 14:03

summi írta:Ó Bekka , de tündéri vagy ,úgy örülök , h nem sokat kellett várnom a 22. részre ... (w00t) köszönöm .... (L)
Spoiler:
én is nagyon sajnálom Do Hoont, főleg amikor Ha Ryu visszaemlékezett rá, milyen kedves személy is volt, soha nem ártott senkinek, csak jó akart lenni szegény,és hitt Dae Haeben
igen nagyon jól írod ... nekem még az is tetszett benne , h a gazdagsága ellenére is megmarad jóérzésű kedves önzetlen embernek :-D az üzleti életben is mindig tisztességes volt ... sokkal jobbat érdemelt volna Da Hae-nél .. nagyon mélyen szerette Da Hae-t , amikor kiderült ki is valójában Da Hae akkor is mellé állt és segítette próbálta megvédeni a nagyapjától .. ami viszont dühített , h Da Hae-t nem nagyon törte meg Do Hoon halála ...
kevéske könnycseppje nem igazán hatott meg , pedig érezhető volt , h Do Hoon érzelmileg fontos neki .. Da Hae egy rejtély számomra sokat gondolkozom rajta milyen a lelkivilága ennyire erős hideg érzéketlen lenne vagy minden a gyermekkori terror miatt van ? vagy ez csak a külső és legbelül érezhet fájdalmat a lánya és Do Hoon elvesztése miatt ? de annyira számító elvakult a vágyai eléréséért ,h nem képes utat engedni az érzelmeinek ,voltak pillanatok amikor úgy éreztem nem kóser agyilag ...

Sokat gondolkoztam hol gurul el Dae Hae gyógyszere, de arra jutottam ő ilyen hideg céltudatos személy- a "nagyravágyás királynője".

igen valamikor ilyen lehetett de már látszott rajta , h megtörte az élet a sok fájdalom a hazudozások , h a saját fiát nem anyaként nevelhette fel soha nem tudott igazán mély szeretettel közel kerülni Do Hoon -hoz ez megviselte és örök fájdalomként élte meg magányban feláldozva önmagát . Én nem éreztem nagyravágyónak , neki nagyon fontos a család és képes érte mindent megtenni ..
Do Hoon elvesztése volt az utolsó csepp a pohárban ezt már nem tudta elviselni .... ez az a pont ahol már nem volt képes ésszerűen gondolkodni és bosszúból ölt volna .. úgy örülök , h nem tette meg :-)

tetszik az üzenete a sorozatnak a bosszú mindenkiben benne van , soha nem szabad , h a bosszú a harag vezéreljen bennünket ,pedig tuti sokszor átélhetjük kicsiben nap mint nap ...

Szívesen! Én Dae Hae-ra értettem hogy a nagyravágyás királynője. :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.08.04. 17:36

Jaj Bekka most látom csak , hogy jól benéztem a nevet nem is értem miért :-o :-o bocsi ez nálam gyakran előfordul vagy nem jól írom vagy összekeverem .. LOL LOL Dae Hae-hez igen igen jól passzol a "nagyravágyás királynője "cím ;-)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.08.06. 17:22

Szia Bekka :-D

Atyaég még ez a 22. rész is zseniális volt , ekkora fordulatra nem is számítottam, lángelme ez a fogatókönyvíró csodás kis történetet írt , egyre inkább úgy érzem van valóságalapja ennek a történetnek :-D ... 2 rész és vége de ő még csavar egy nagyot a történeten , még itt se engedi egy percre se hogy leüljön a sorozat , végig lenyűgöző izgalmas fordulatos tele komoly gondolatokkal emberi érzésekkel :-D örülök , hogy veled együtt néztem , köszönöm a remek felirataidat élvezetes volt így nézni :-D

Spoiler:
ez mekkora ötlet volt Ha Ryu-tól , h kiadta a képregényt az életükről ... húúú jól megszorongatta vele Da Hae-t kapkodja ám befele a gyógyszereit , azt hitte Da Hae , hogy azzal , h a csúcson van mint First Lady mindenhova elér a keze és mindent mocskát blokkolni tudja ... Ha Ryu ellen nincs gyógyszere , az ő keze elér hozzá , az ellene elkövetett tettei miatt nem áll le és nem állhat le , ki kell , h derüljön az igazság vagy így vagy úgy ... csak az hozhat egy kis megnyugvást az életében .. és most már másokért is meg kell ezt tennie ..
de jó húzás volt Ha Ryu-tól okos naygon okos taktika amikor ügyesen lépre csalja , és kiszedi az információkat a Seok Tae Il ügyvéd barátjából ... :-D
Seok Tae Il -nak pedig jól jön a botrány a közvélemény elégedetlensége most végre megszabadulhat Da Hae-től jól összeszövetkezik az ügyvéd barátjával , de ő mitől ilyen magabiztos ? ő se különb a Deákné vásznánál hazug tisztességtelen gyilkos ... remélem az ügyvéd barátja nem tudja megvédeni , ha felgöngyölítik az ügyet és kiderül az igazság megbukik az elnök is ..
Ha Ryu mindenre elszánt tekinte a végén mindent vitt , jaj de cuki még ezzel a komoly arcával is ... (L) :-D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.06. 19:34

Summi egyetértünk!

Seok Tae Il egyből lecsapott a lehetőségre hogy megszabaduljon Dae Hae-től.
Nagyon ügyes, jó történet, lehet hogy tényleg van valóságalapja, nem is gondolkoztam rajta.
De az biztos, hogy annyira kiszámíthatatlan, hogy megkockáztatom a történet fordulatossága szempontjából az egyik legjobb dorama amit láttam.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.08.07. 12:56

bekka írta:Summi egyetértünk!

Seok Tae Il egyből lecsapott a lehetőségre hogy megszabaduljon Dae Hae-től.
Nagyon ügyes, jó történet, lehet hogy tényleg van valóságalapja, nem is gondolkoztam rajta.
De az biztos, hogy annyira kiszámíthatatlan, hogy megkockáztatom a történet fordulatossága szempontjából az egyik legjobb dorama amit láttam.
Szia Bekka igen igen nagyon is egyetértünk , én is úgy gondolom az egyik legjobb dorama amit láttam :-D amint vége kiírom DVD-re , így bármikor nézhetem majd :-D
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.08.08. 22:17

Nagyon szépen köszönöm a 23.részt :D :D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.08. 22:24

:-) @}->-
Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a 23.részt :D :D
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.08.08. 22:41

Bekka Bekka jól látok itt a 23 rész remélem tudod milyen boldog vagyok alig várom már a mi lesz hogy lesz a folytatás :-D köszi köszi @}->- :-D
Válasz küldése