Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.08. 22:46

summi írta:Bekka Bekka jól látok itt a 23 rész remélem tudod milyen boldog vagyok alig várom már a mi lesz hogy lesz a folytatás :-D köszi köszi @}->- :-D
Örülök neki! Jó érzés hogy ennyire örülsz neki! :) @}->-
Holnap nekikezdek a befejezőnek, az még kevesebb mondat mint ez volt, csak kb 400 gyorsan meglesz. Remélem időm is lesz.Kitartás! :)
Aki nem bírja ki hogy mi lesz KSW-val az itt olvashatja egy mondatban:
Spoiler:
nem hal meg. ;-)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
csabamama2
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2014.04.03. 14:32

2014.08.09. 07:05

Bekka Kedves!

Nagyon szépen köszönöm a Queen.. 23. részének a feliratát. Üdvözöllek: csabamama2 :-)
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.08.09. 08:07

Szia Bekka, nagyon szépen köszönöm a 23. részt. Nagyon ügyes vagy, mindjárt kész! :)
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.09. 08:24

bekka írta:Holnap nekikezdek a befejezőnek, az még kevesebb mondat mint ez volt, csak kb 400 gyorsan meglesz.

Aki nem bírja ki hogy mi lesz KSW-val az itt olvashatja egy mondatban:
Olyan feszültség van, nem lehet kibírni? :D

Én egyetlenegy sorozatnál jártam így, hogy már egyszerűen nem bírtam, olyan kérdéses volt a helyzet, és akkora az izgalom bennem, hogy félidőben megnéztem, mi lesz a megoldás. Utána természetesen vertem a fejem a falba, miért lőttem le magam előtt, és ezzel kidobtam a fele szórakozásomat az ablakon. :D

Hiányozni fog a sorozat? :) KSW nem fog.... :-P Nem unod még a pasi? ROFL
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.09. 08:31

gilnis írta:
bekka írta:Holnap nekikezdek a befejezőnek, az még kevesebb mondat mint ez volt, csak kb 400 gyorsan meglesz.

Aki nem bírja ki hogy mi lesz KSW-val az itt olvashatja egy mondatban:
Olyan feszültség van, nem lehet kibírni? :D

Én egyetlenegy sorozatnál jártam így, hogy már egyszerűen nem bírtam, olyan kérdéses volt a helyzet, és akkora az izgalom bennem, hogy félidőben megnéztem, mi lesz a megoldás. Utána természetesen vertem a fejem a falba, miért lőttem le magam előtt, és ezzel kidobtam a fele szórakozásomat az ablakon. :D

Hiányozni fog a sorozat? :) KSW nem fog.... :-P Nem unod még a pasi? ROFL
Szia Gilnis drága!
Igen, van feszültség! :)
Én sem szoktam előre megnézni a történéseket.
Igen, nagyon fog hiányozni a sorozat, mert jó volt fordítani. Nem tudom megunni a gyönyörűséget... :P
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.09. 18:33

Köszönöm hogy velünk tartottatok, az utolsó rész sem okoz csalódást!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.08.09. 18:57

bekka írta:Köszönöm hogy velünk tartottatok, az utolsó rész sem okoz csalódást!
Szia Bekka most ficánkolok örömömben igen igen fantasztikusan jó sorozat a legjobb , örülök , h a fordításoddal nézhettem végig ,gratulálok a befejezéshez , és köszönöm a munkádat a kitartásodat .. (dance) (L)
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.09. 19:05

Ez gyors volt! Gratula, Bekka! ^^
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.09. 19:13

Köszönöm lányok!
Ha valaki be tudná nekem linkelni azt a zenét, ami az utolsó rész 34.36 percében kezd, azt nagyon megköszönném.
De csak ezért ne nézzétek meg előre, anélkül hogy láttátok volna az egész részt, nehogy lelőjétek a fontos részeket. :-D
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
zsike717
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2014.01.16. 09:30

2014.08.09. 19:27

Kedves Bekka! Köszönöm szépen, hogy lefordítottad ezt a sorozatot.Akkor most neki is látok, hosszú még az éjszaka.
Válasz küldése