Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Avatar
Min Rin
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.01.18. 17:58

2014.01.22. 10:20

Kedves Bekka és Arkana, hálásan köszönöm a 2. részt, még nem
kezdtem el, egyenlőre csak gyűjtögetek! :rose:
ranna
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014.01.14. 17:52

2014.01.22. 10:53

Köszönöm a 2.részt! :-D Az elsőt már láttam, izgalmasan indították. KSW nagy-nagy kedvencem :adore: nem lehet, hogy,meghaljon a végén :'(
Bad Love-t most kezdtem nézni. Tuti, hogy kedvencek közé kerül!
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.22. 16:27

Sziasztok Bekka Arkana ^-^

ó de jó , h már kész vagytok a 2. résszel , nagyon vártam már KSW -t <333 :laugh:

sok sok köszönet a feliratért :D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.22. 16:42

ranna írta:Köszönöm a 2.részt! :-D Az elsőt már láttam, izgalmasan indították. KSW nagy-nagy kedvencem :adore: nem lehet, hogy,meghaljon a végén :'(
Bad Love-t most kezdtem nézni. Tuti, hogy kedvencek közé kerül!
Akkor majd gyere csacsogni a Cruel love topikba.:)

Min Rin és Summi szivesen.Kép
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.01.22. 19:28

Szia Bekka, köszi a 2. részt, Arkanának is! Hamarosan meg is nézem. :-D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.22. 19:37

nb76 írta:Szia Bekka, köszi a 2. részt, Arkanának is! Hamarosan meg is nézem. :-D
Kép

2. rész
Spoiler:
Hát engem a hideg is kirázott amikor temették a hullát, jó volt a zene..na meg ahogy a szél lesodorta a testről a műanyagot...azért hogy ne felejtsük el, kaptunk egy közelit a zsebben lévő telefonról.
Hát igen, ehhez a munkához gyomor kell, mert nem csak szép és gusztusos fiatal lányok vannak.
Ezek szerint duplát kapunk KSW-ból mert van egy ikertestvére is-igy már világos hogy a csecsemőkori képén miért van a karján egy nagy anyajegy és most miért nincs. Kiváncsi vagyok mi sül ki ebből.
Jó sokat láthattunk kockahasból, nem is emlékszem láttam-e már hogy ilyen sokat mutogatták volna... :P
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.23. 06:34

Bekka kíváncsi vagyok mit írtál a spoilerbe ...... hamarosan megnézem a 2. részt és jövök :D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.23. 19:28

summi írta:Bekka kíváncsi vagyok mit írtál a spoilerbe ...... hamarosan megnézem a 2. részt és jövök :D
Várlak
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.24. 16:39

bekka írta:
summi írta:Bekka kíváncsi vagyok mit írtál a spoilerbe ...... hamarosan megnézem a 2. részt és jövök :D
Várlak
Itt is vagyok sikeresen megnézve a 2. rész is.. egyre jobb ez a sorozat :nyami:

Spoiler:
A hullától én is frászt kaptam , még halottnak is gonosz volt a tekintete , mindig attól féltem ,h kinyitja a szemét vagy megmozdul .. akkor sikítottam volna az biztos ..
Mennyit szenvedett Da Hae-t a mostoha apja mellett , hogy képes volt a gyilkosságra ... csak remegett és teljesen leblokkolt amikor megtörtént a baj ..
most is úgy látom , h önvédelemből tette , szerintem azért nem jelentették a rendőrségnek mert Da Hae -t felvették az egyetemre és ez miatt tuti nem mehetne , a másik , h a mostoha apja fia az Da Hae bátyja ...
igen a telefonra direkt ráfókuszáltak ott lapított az öreg mellény zsebében..vártam is hogy ez lesz ami lebuktatja őket de gyorsan eltelt 5.év ... szerintem a fia fogja keresni az apját , vagy már keresteti is , és ha megtalálják a hullát akkor ott a telefon és így buknak le .. csak arra leszek kíváncsi hogy elvállalja -e a gyilkosságot Da Hae ,mer most indul a siker felé és innen nem olyan könnyű kiszállni a pénz és a karrier íze után a börtönbe vonulni ..
a kislányuk nagyon cuki volt édesen mosolygott ahogy játszott vele az apja :adore:
Ha Ryoo álompasi volt ebben a részben nekem is kell <333 csak ámultam ahogy a tenyerén hordozta Da Hae-t minden gondolatát vágyát teljesítette még a selyemfiúszerepet is elválta a pénz miatt .. az öreg nyanyák tényleg gusztustalanok voltak ,szegény srácoknak mindent tűrni kellett , ezektől a sznob öregasszonyoktól ...
Bekka én is kíváncsian várom ,h mikor bukkan fel az iker tesó ... sejtettem hogy ez lesz az anyajegy nem tűnik el nyomtalanul ..
és lehet hogy ő lesz a nyomozó?
Nekem a hokis srác is bejött ,a cipős sztori is klassz volt .. :-D
várom a folytatást szuper jó ez a sorozat köszi a feliratot :adore: itt volt bőven KSW nyálcsorgatás már majdnem kiszáradtam a sok nézni valótól :loveforever:
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.24. 16:52

itt volt bőven KSW nyálcsorgatás
Ilyen sokat még egy sorozatban sem láttam félpucéran KSW-t.:D
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése