Yawang - Queen of ambition (Kész)

K-doramák
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.24. 17:16

bekka írta:
itt volt bőven KSW nyálcsorgatás
Ilyen sokat még egy sorozatban sem láttam félpucéran KSW-t.:D
Bekka én is csak ebben a sorozatban láttam ilyen szerelésben , itt aratott a felsőtestével , öröm volt nézni , nagyon férfias a széles vállaival az izmos felsőtestével :loveforever:
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.01.24. 18:05

bekka írta:
itt volt bőven KSW nyálcsorgatás
Ilyen sokat még egy sorozatban sem láttam félpucéran KSW-t.:D

Húúú, már nagyon felcsigáztatok, alig várom, hogy láthassam. Most gyerekpesztra vagyok, de este enyém a számítógép és hajrá!!! :P

Summi, ki van a fotón aláírásodnál, nem jövök rá, akárhogy is nézegetem... :-D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.24. 18:36

summi írta:
Spoiler:
A hullától én is frászt kaptam , még halottnak is gonosz volt a tekintete , mindig attól féltem ,h kinyitja a szemét vagy megmozdul .. akkor sikítottam volna az biztos ..
Mennyit szenvedett Da Hae-t a mostoha apja mellett , hogy képes volt a gyilkosságra ... csak remegett és teljesen leblokkolt amikor megtörtént a baj ..
most is úgy látom , h önvédelemből tette , szerintem azért nem jelentették a rendőrségnek mert Da Hae -t felvették az egyetemre és ez miatt tuti nem mehetne , a másik , h a mostoha apja fia az Da Hae bátyja ...
igen a telefonra direkt ráfókuszáltak ott lapított az öreg mellény zsebében..vártam is hogy ez lesz ami lebuktatja őket de gyorsan eltelt 5.év ... szerintem a fia fogja keresni az apját , vagy már keresteti is , és ha megtalálják a hullát akkor ott a telefon és így buknak le .. csak arra leszek kíváncsi hogy elvállalja -e a gyilkosságot Da Hae ,mer most indul a siker felé és innen nem olyan könnyű kiszállni a pénz és a karrier íze után a börtönbe vonulni ..
a kislányuk nagyon cuki volt édesen mosolygott ahogy játszott vele az apja :adore:
Ha Ryoo álompasi volt ebben a részben nekem is kell <333 csak ámultam ahogy a tenyerén hordozta Da Hae-t minden gondolatát vágyát teljesítette még a selyemfiúszerepet is elválta a pénz miatt .. az öreg nyanyák tényleg gusztustalanok voltak ,szegény srácoknak mindent tűrni kellett , ezektől a sznob öregasszonyoktól ...
Bekka én is kíváncsian várom ,h mikor bukkan fel az iker tesó ... sejtettem hogy ez lesz az anyajegy nem tűnik el nyomtalanul ..
és lehet hogy ő lesz a nyomozó?
Nekem a hokis srác is bejött ,a cipős sztori is klassz volt .. :-D
várom a folytatást szuper jó ez a sorozat köszi a feliratot :adore: itt volt bőven KSW nyálcsorgatás már majdnem kiszáradtam a sok nézni valótól :loveforever:
Spoiler:
Igen, én is arra gondoltam h a tesója az ügyész. A hokis srác nekem is tetszik.:D
Nagyon szeretem Kim Sung-Ryoung-ot de itt szerintem túl barnára sminkelték és ettől sokkal oregebbnek néz ki. Bár ő szépen tud oregedni.
Én se értem, ha önvédelem, minek kellett elásni..
Már haladok a harmadik résszel, a páratlanok az enyémek. :)
Song Joong Ki-t (Kang Ma Roo-innocent man) Nem hagyhatom ki, ma vagy holnap sort keritek az (sajna) utolsó részre. Azt hiszem még egyszer meg kell néznem...:D :loveforever:
Kép
Kép
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.01.24. 18:37

nb76 írta: Húúú, már nagyon felcsigáztatok, alig várom, hogy láthassam. Most gyerekpesztra vagyok, de este enyém a számítógép és hajrá!!! :P
Hihi... :P ^-^
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.24. 19:24

bekka írta:
summi írta:
Spoiler:
A hullától én is frászt kaptam , még halottnak is gonosz volt a tekintete , mindig attól féltem ,h kinyitja a szemét vagy megmozdul .. akkor sikítottam volna az biztos ..
Mennyit szenvedett Da Hae-t a mostoha apja mellett , hogy képes volt a gyilkosságra ... csak remegett és teljesen leblokkolt amikor megtörtént a baj ..
most is úgy látom , h önvédelemből tette , szerintem azért nem jelentették a rendőrségnek mert Da Hae -t felvették az egyetemre és ez miatt tuti nem mehetne , a másik , h a mostoha apja fia az Da Hae bátyja ...
igen a telefonra direkt ráfókuszáltak ott lapított az öreg mellény zsebében..vártam is hogy ez lesz ami lebuktatja őket de gyorsan eltelt 5.év ... szerintem a fia fogja keresni az apját , vagy már keresteti is , és ha megtalálják a hullát akkor ott a telefon és így buknak le .. csak arra leszek kíváncsi hogy elvállalja -e a gyilkosságot Da Hae ,mer most indul a siker felé és innen nem olyan könnyű kiszállni a pénz és a karrier íze után a börtönbe vonulni ..
a kislányuk nagyon cuki volt édesen mosolygott ahogy játszott vele az apja :adore:
Ha Ryoo álompasi volt ebben a részben nekem is kell <333 csak ámultam ahogy a tenyerén hordozta Da Hae-t minden gondolatát vágyát teljesítette még a selyemfiúszerepet is elválta a pénz miatt .. az öreg nyanyák tényleg gusztustalanok voltak ,szegény srácoknak mindent tűrni kellett , ezektől a sznob öregasszonyoktól ...
Bekka én is kíváncsian várom ,h mikor bukkan fel az iker tesó ... sejtettem hogy ez lesz az anyajegy nem tűnik el nyomtalanul ..
és lehet hogy ő lesz a nyomozó?
Nekem a hokis srác is bejött ,a cipős sztori is klassz volt .. :-D
várom a folytatást szuper jó ez a sorozat köszi a feliratot :adore: itt volt bőven KSW nyálcsorgatás már majdnem kiszáradtam a sok nézni valótól :loveforever:
Spoiler:
Igen, én is arra gondoltam h a tesója az ügyész. A hokis srác nekem is tetszik.:D
Nagyon szeretem Kim Sung-Ryoung-ot de itt szerintem túl barnára sminkelték és ettől sokkal oregebbnek néz ki. Bár ő szépen tud oregedni.
Én se értem, ha önvédelem, minek kellett elásni..
Már haladok a harmadik résszel, a páratlanok az enyémek. :)
Song Joong Ki-t (Kang Ma Roo-innocent man) Nem hagyhatom ki, ma vagy holnap sort keritek az (sajna) utolsó részre. Azt hiszem még egyszer meg kell néznem...:D :loveforever:
Kép
Kép
az Innocent man egyik kedvenc sorozatom Kang Ma Roo csodálatos volt imádtam Song Joong Ki -t ahogy játszott felejthetetlen élmény volt <333 ,sajnos most katona :( látom nem csak én jártam így ezzel a sorozattal , én se akartam hogy vége legyen
Spoiler:
Nagyon szeretem Kim Sung-Ryoung-ot de itt szerintem túl barnára sminkelték és ettől sokkal oregebbnek néz ki. Bár ő szépen tud oregedni.

én nem láttam még más sorozatban ,vagyis nem emlékszem ezért fel sem tűnt a barnasága ..

Én se értem, ha önvédelem, minek kellett elásni..

szerintem az egyetem miatt .. ha jelentik a rendőrségen akkor tök mindegy hogy ártatlan de nem mehetett volna az egyetemre
Da Hae ,és Ha Ryoo túlságosan is önfeláldozó volt ..... nagyot fog ő csalódni

Már haladok a harmadik résszel, a páratlanok az enyémek.

köszi várom türelmesen .. :adore:
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.24. 19:43

nb76 írta:
bekka írta:


Summi, ki van a fotón aláírásodnál, nem jövök rá, akárhogy is nézegetem... :-D
Yoo Ah In van a képen az aláírásomban , itt kicsit fiatalabb lehet hogy ezért nem annyira ismerős :3
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.01.24. 20:19

Yoo Ah In van a képen az aláírásomban , itt kicsit fiatalabb lehet hogy ezért nem annyira ismerős :3[/quote]


Oks, köszi, nem hagyott nyugodni a kisördög, ahányszor láttam a hozzászólásodat. Így már megnyugodtam :laugh:
És most jön a Yawang 2, elmentek a skacok, enyém a gép, juhééé :nyami:
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.01.24. 20:38

nb76 írta:
És most jön a Yawang 2, elmentek a skacok, enyém a gép, juhééé :nyami:
ha végig nézted gyere mesélni ,nagyon klassz volt ez a rész is :nyami:
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.01.24. 21:05

summi írta:
nb76 írta:
És most jön a Yawang 2, elmentek a skacok, enyém a gép, juhééé :nyami:
ha végig nézted gyere mesélni ,nagyon klassz volt ez a rész is :nyami:

Jönnék-jönnék, de azóta egyfolytában csöng a mobilom (barátnőm, a párom és a sógornőm is hívott) :P
Megérzik mindig, ha lazítani akarok!! De most "véletlenül" kikapcsolom, hogy nyugi legyen és végre nézhessem a cuki KSW-t! Utána jövök! :loveforever:
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.01.24. 23:19

Na végre, megnéztem a 2. részt és igazatok volt, nagyon jó volt.
Spoiler:
A hullás jelenet félelmetes volt, nem is tudom, hogy lehet ezen túllépni. Nem csoda, hogy Da Hae-nak rémálmai vannak. Amikor az álmát mutatták, bevettem, hogy tényleg jött érte a zsaru, a mobil és a tesó keresése miatt még hihető is lett volna. De amikor mostohapapus megjelent, akkor már gyanakodtam, hogy csak rémálom, szóval, ez a jelenet is nagyon jó volt. :thumbs up:
Aztán hirtelen ugrottunk 5 évet az időben, és előkerült egy tündéri kislány is, nagyon jók voltak az apás jelenetek is.
Szegény KSW-t laposra verték a banyák miatt, majd elvállalta ezt a pénzes melót a lányért, hát nem semmi a pasi. És hát a meztelenkedés... :loveforever:
Én is beültem volna abba a bárba vendégnek.... :nyami: Szép kis.....izmok :P
Sajnos előkerült KSW ellenlábasa is, a gazdag chaebol ifjú, aki grál lovagként lobogtatta a megtalált cipellőt. Az ebédlőben egyértelmű lett a szándéka.. Kérdés, hogy Da Hae miként reagál rá.
És a végén szegény KSW lebukott a lány előtt, de remélem, lesz annyi jó érzés a lányban, hogy nem hozza kínos helyzetbe a fiút, hiszen érte tette, hogy tanulhasson.
Hűű, nagyon várom a folytatást! Most pedig szép (KSW kockahasas) álmokat! :P
Válasz küldése