Hotel King [KÉSZ]

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.05.03. 14:56

Megnéztem a 3.részt.
Spoiler:
Lee Dae Hae:
nagyon utálom az agyonplasztikázott nőket, meglehetősen irritál ha rájuk kell nézni. Neki láthatóan rengeteg plasztikája volt,és valljuk be a legutóbbi orra a legborzalmasabb...Michaelt Jacksonét hajazza...brrrr.
Ettől nekem borzalmas néznem ezt a színésznőt, hiába is játszana jól, a hideg ráz tőle.
Remek kis rész volt egyébként, Jayden hatalmasat alakított, ahogy megtalálta a gyenge pontját a sznob kínainak.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.05.06. 20:08

Sziasztok! :)

Itt az 5. rész. :)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.05.06. 20:16

bekka írta:Megnéztem a 3.részt.
Spoiler:
Lee Dae Hae:
nagyon utálom az agyonplasztikázott nőket, meglehetősen irritál ha rájuk kell nézni. Neki láthatóan rengeteg plasztikája volt,és valljuk be a legutóbbi orra a legborzalmasabb...Michaelt Jacksonét hajazza...brrrr.
Ettől nekem borzalmas néznem ezt a színésznőt, hiába is játszana jól, a hideg ráz tőle.
Remek kis rész volt egyébként, Jayden hatalmasat alakított, ahogy megtalálta a gyenge pontját a sznob kínainak.
Szia Bekka! :)

Én is azt szeretem, ami természetes, legyen az akármilyen. Lee Dae Hae-t viszont különösen szerettem a maga természetes szépségében.
De azért így is el tudom nézni, és tetszik a játéka, a beszédstílusa. És természetesen nagyon tetszik a történet. Most már tényleg kezd olyan titokzatos krimivé válni. Nagyon kíváncsi vagyok, ki lehet az a tróger, akinek csak az árnyait, és a lábait láthatjuk olykor-olykor... :-o
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.05.09. 11:40

Kedves Yevám ! ! ! Hálásan köszönöm a 4.és 5.részek feliratát. (WORSHIP)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.05.11. 20:11

Nagyon kedves vagy, drága Vercsikém! Nagyon szívesen, és én is köszönöm szépen a visszajelzést.
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.05.11. 20:14

Sziasztok! :)

Nem tudom, van-e ennek értelme, de azért feltettem ide is a 6. rész feliratát, mert megígértem! :)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.05.12. 06:49

yeva írta:Sziasztok! :)

Nem tudom, van-e ennek értelme, de azért feltettem ide is a 6. rész feliratát, mert megígértem! :)
Kedves Yeva
hát már hogyne lenne értelme!
Én is innen töltök. ;-)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.05.13. 09:45

Drága Yeva
nagyon lassan haladok, még csak az ötödik résszel végeztem, mert mire este odajutok, hogy na akkor most nézek is, nem csak fordítok, mindig elalszok.
Olvastam a másik oldalon hogy van egy másik fordítás is, biztosíthatlak, hogy mi, a te rajongóid hűségesek vagyunk hozzád, megvárjuk a te felirataidat. :-)

Hogy a filmről is szóljak:
Kezdenek jól összekuszálódni a szálak,nagyon izgalmas.
Sokszor felmerül bennem, mi van ha nem is testvérek Mon Ae és Jayden.Bár biztos azok.
Remélem ma nem alszok el, és meg tudom nézni a hatodikat is! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.29. 19:31

2014.05.15. 15:19

Drága Yeva! Türelmesen, szépen veled haladok. Kívánom, hogy a szeretteidnek ne essen baja, s ez az értelmetlen belső háború minél előbb megoldódjon a nagy politika szintjén is. Hiszen Ukrajna minden lakója csak szenvedni fog, akármelyik oldal szédítette is meg. Türelmet, és erős hitet a nehézségek elviseléséhez!
사랑이란 바로 기적같은 것이다. 더 많이 나누어줄수록 더 많이 가지게 된다.
A szeretet csodálatos dolog, nem fogy, ha adsz belőle, hanem gyarapodik.
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.05.16. 06:50

Kedves Yevám ! ! ! Hálásan köszönöm a 6.és 7.részek feliratát.
Válasz küldése