Hotel King [KÉSZ]

K-doramák
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.29. 19:31

2014.07.10. 19:21

Kedves Yeva! Most már értem, miért van ott a filmek előtt az Alliance. Mindig tanulok valamit. Örülök, hogy nem neheztelsz azért, hogy ide írtam, de ezután majd az adott film topicjába teszem, ha úgyis jelez e-mailban.Az a rendes útja. Az jutott eszembe, innen a lényeget átteszem oda, talán beszélgetni is lesz mód, ha megkésve is. Annyira el tud varázsolni egy-egy sorozat, hogy nehezen viselem,ha sokat kell várnom feliratra, ezért inkább mindig megvárom a végét. Viszont így lemaradok a kibeszélésről. Na ez van!
További jó munkát! (wave) (wave)
사랑이란 바로 기적같은 것이다. 더 많이 나누어줄수록 더 많이 가지게 된다.
A szeretet csodálatos dolog, nem fogy, ha adsz belőle, hanem gyarapodik.
Hetti
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2014.01.19. 18:55

2014.07.21. 12:05

Kedves Yeva, köszönöm a 21-27. részek feliratát. @}->-
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.07.25. 09:58

Sziasztok! :)

Feltöltöttem a hiányzó, illetve ez eddig lefordított részeket. A 30-hoz sajna még nincs használható orosz feliratom. :-(

Jó szórakozást! :)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.07.25. 09:59

Unni2011 írta:Addig még lesz egy pár napos elutazásom is, ez szigorúan munka, a szabim csak a hónap vége felé kezdődik./

Drága Unnim,
akkor most már remélem, szabin vagy, mert közben elérkezett a hónap "végefele". ;-) :-D
Ma mi is utazunk Kárpátaljára, mert ott még aránylag béke van. Sajnos a nagy családi találkozó, amire a távolban élő Szeretteim is lejöttek volna Kárpátaljára, elmarad, mert a keleti részen, Donyeckben és mellékein rendes háború dúl. Sajnos. :-(
Mariupolban most ugyan nincs lövöldözés, de a házból is alig mernek kijönni, nem az, hogy elutazni, mert Donyecken keresztül kell jönniük, és arra most nincs közlekedés... vagy pedig életveszélyes.

Áldott, jó pihenést Neked! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára yeva 2014.07.25. 10:16-kor.
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.07.25. 10:15

mikaz írta:Kedves Yeva! Most már értem, miért van ott a filmek előtt az Alliance. Mindig tanulok valamit. Örülök, hogy nem neheztelsz azért, hogy ide írtam, de ezután majd az adott film topicjába teszem, ha úgyis jelez e-mailban.Az a rendes útja. Az jutott eszembe, innen a lényeget átteszem oda, talán beszélgetni is lesz mód, ha megkésve is. Annyira el tud varázsolni egy-egy sorozat, hogy nehezen viselem,ha sokat kell várnom feliratra, ezért inkább mindig megvárom a végét. Viszont így lemaradok a kibeszélésről. Na ez van!
További jó munkát! (wave) (wave)
Kedves Mikaz! :)

Közben én meg itt már válaszoltam a hozzászólásodra. Ott is szándékomban állt, de akkor rögtön nem volt időm, utána meg már el is felejtettem, olyan hajrában vagyok... no meg versenyben az idővel. De furcsa módon nem tudom legyőzni. Nem is értem miért? :-\ ;-)
Igen, abban igazas van, hogy a maratonozásnak csak az az egyetlen úgymond hátulütője, hogy a sorozat 'kibeszéléséből", az ember ki is marad. Utólag viszont már nagyon nehezen kapcsolódik be bárki is, hogy újrakezdje a beszélgetést. Meg az igazság az, hogy így utólag - pláne ha már hosszabb idő távlatából kell visszagondolni rá- nem igazán emlékszik az ember, hogy pontosan melyik részben mi is volt, hogy is volt...
Persze a lényeg, az eszmei mondanivaló az természetesen megmarad. :)
Egyébként nem biztos hogy mindenki elfelejti az apróbb részleteket, de én úgy vagyok vele... pláne ha több sorozatot is megnézek utána. :)
Lehet, hogy ez már korral jár... ??? :-\

További kellemes szórakozást Neked és szép nyarat! :)
Légy áldott! :) @}->-
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.07.25. 10:17

Kedves Hetti! :)

Nagyon szívesen! Én is köszönöm a visszajelzést! :) @}->-
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.07.26. 10:11

Szia Yeva!

Köszönöm Hotel King felíratát bevallom egy párszor már annyira felidegesített hogy abba hagytam.
Utána meg a kiváncsiság mindig visszahozott hogy na csak belenézek aztán mindig itt
ragadtam és vártam naponta hogy mikor lesz fent az új rész.

Üdv.
Barbi (WORSHIP)
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.07.26. 13:07

Szia Yevám! ! !

Kedves Yevám, utólagos engedelmeddel,hálásan köszönöm az újabb részek feliratát. >:-0 (WORSHIP)
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.07.27. 09:07

yeva írta:
Drága Unnim,
akkor most már remélem, szabin vagy, mert közben elérkezett a hónap "végefele". ;-) :-D
Ma mi is utazunk Kárpátaljára, mert ott még aránylag béke van. Sajnos a nagy családi találkozó, amire a távolban élő Szeretteim is lejöttek volna Kárpátaljára, elmarad, mert a keleti részen, Donyeckben és mellékein rendes háború dúl. Sajnos. :-(
Mariupolban most ugyan nincs lövöldözés, de a házból is alig mernek kijönni, nem az, hogy elutazni, mert Donyecken keresztül kell jönniük, és arra most nincs közlekedés... vagy pedig életveszélyes.

Áldott, jó pihenést Neked! :)
Drága Yevám, már tényleg közeledik a szabi, de az első pár napjában még adminisztratív teendőim lesznek. Azután utazom a horvát tengerpartra, ezzel kapcsolatosan is vannak még elintéznivalóim. A szállodában, ha minden igaz lesz Wi-fi. Remélem a szobában is, nemcsak a Lobby részen. A laptopomat én is viszem, hogy tudjak filmezni is.
Nagyon szomorú, elkeseredett vagyok a már régóta fennálló ukrajnai békétlenség miatt. Bízom benne, hogy most már mielőbb sikerül rendezniük a helyzetet. Egyre türelmetlenebbül várom. Sajnálom, hogy a nagy családi találkozótok emiatt elmarad.
Sokat gondolok az ott élőkre. A testvéredék és a kis helyes, koreai származású unokaöcséd is, sokszor az eszembe vannak. Remélem, ők jól vannak!

A szomorú történések ellenére is, kellemes pihenést, feltöltődést kívánok nektek én is! @}->-
Köszönöm szépen az eddigi feliratokat is! (h5)
Kép
KépKép
Avatar
szmoleage
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.01. 09:52

2014.07.27. 10:36

Köszönöm az eddigi részek fordítását. (WORSHIP)
--„Egy mosoly mindent képes megváltoztatni. Egy egész életet. Sőt, kettőt. Két emberét. Azokét, akik egymásra mosolyognak.”
/Csitáry-Hock Tamás/
Válasz küldése