Hotel King [KÉSZ]

K-doramák
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.29. 19:31

2014.04.25. 06:53

Sziasztok, én is jövök! (dance) Bekka és Usagi köszi, hogy megálmodtátok és létrehoztátok! Yeva, itt is csatlakozom a Hotel King, s minden eddigi filmed táborához. Bár most az idővel nekem is gondjaim vannak, de ígérem, hogy veletek nézem a sorozatot. (wave) Zsuzsa
사랑이란 바로 기적같은 것이다. 더 많이 나누어줄수록 더 많이 가지게 된다.
A szeretet csodálatos dolog, nem fogy, ha adsz belőle, hanem gyarapodik.
Avatar
Dijus
Adminisztrátor
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.01.12. 18:18
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.04.25. 12:38

mikaz írta: Bekka és Usagi köszi, hogy megálmodtátok és létrehoztátok!
viewtopic.php?f=5&t=15&start=70 ;-)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.04.25. 17:10

Sziasztok! :)

Szeretettel hoztam a 2. rész feliratát. :)
Most mindkét verzióhoz a kis- és nagy felbontáshoz is külön kellett időzíteni, mivel elcsúszás van a kettő között.

Kellemes hétvégét és jó szórakozást! :)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.04.25. 17:17

vercsike1 írta:Szia Yevám! ! ! Egy rajongód már van az oldalon,.....!
Szia drága Vercsikém! :)

Nagyon őszinte leszek, kevés ilyen hűséges, kedves és hálás doramarajongó van, mint Te! De hála Istennek, hogy azért vannak ilyenek is... :)
Nektek érdemes lenne fordítani még akkor is, ha ez nem igazi örömet jelentene a fordítónak. De én örömmel fordítok, és osztom meg Veletek; mert tulajdonképpen Nektek "fáradozom". Azért az idézőjel, mert valójában nem jelenthet igazi fáradtságot az, amit az ember örömmel és szeretettel tesz... még ha néha el is fárad. :) ;-)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.04.25. 17:19

Drága Zsuzsa, alias Mikaz! :)

Nagyon örülök Neked és köszönöm! Ha nézed és megírod a véleményed, ígérem, bármennyire is hadilábon leszek az idővel - le fogom győzni - és szívesen beszélgetek ezen a fórumon is... vagy akár csak ezen... :)
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.29. 19:31

2014.04.25. 18:02

Dijus kedves, bocs, neked is hálás köszönet! A kiigazításért is hálás vagyok! :-) Valahogy így kéne; őszintén és szeretettel együtt, akkor mindenki jól fogja érezni magát. Igazából nem vagyok ám nagyon képben, hogy egy ilyen oldalhoz mi kell, de biztosan nem egyszerű. Viszont sokkal egyszerűbb használni mint a másikat.
Most óvatosan fogalmazva: Mindenkinek köszönöm, aki megálmodta és létrehozta ezt a magyar fórumot! (ok)
Kedves Yeva, köszönöm a barátságos soraidat itt is és a DA-n is! Viszem a feliratot, s ha kész leszek a potfólióval, veletek haladok. Igazán színes, ismerős és kedves társaság gyűlt már össze a film körül. A hangulatért is érdemes csatlakozni, s remélem a film is kellemes lesz. :-D
사랑이란 바로 기적같은 것이다. 더 많이 나누어줄수록 더 많이 가지게 된다.
A szeretet csodálatos dolog, nem fogy, ha adsz belőle, hanem gyarapodik.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.04.25. 20:32

Drága Yeva,
hű én még éppen hogy megnéztem az elsőt és már itt is a második.
Spoiler:
nagyon tetszett az első, nem a megszokott zene és képvilág, és a főszereplő férfit sem ismerem,de nagyon érdekes az arca.
Az idős hoteles, aki magához veszi a fiút, érdekes volt látni, hogy semmit nem változott a színész a Yawang óta.
Jó kis konspirációs történetnek tűnik, lehet majd jókat agyalni rajta, ezt szeretem.... ;-)
Köszi Yeva hogy ismét egy ilyen remek sorozatot hoztál el nekünk!
Jaj, és majdnem lemaradt.. a szőke "őrmester" nő..... LOL (cheer)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2014.01.14. 19:50

2014.04.25. 23:14

Drága Yevám, itt is köszönöm neked a 2. feliratot! @}->-
Kellemes hétvégét kívánok minden erre járónak! :-)
Kép
KépKép
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.04.26. 04:36

Szia Yevám! ! !

Kedves Yevám,nagy nagy örömömre már hoztad is a 2.rész feliratát,amit hálásan köszönök.Belenézve az első részben,úgylátom,hogy egy kegyetlen világban lesz részünk ?! Szép napot mindenkinek.
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.04.26. 19:43

bekka írta:Drága Yeva,
hű én még éppen hogy megnéztem az elsőt és már itt is a második.
Spoiler:
nagyon tetszett az első, nem a megszokott zene és képvilág, és a főszereplő férfit sem ismerem,de nagyon érdekes az arca.
Az idős hoteles, aki magához veszi a fiút, érdekes volt látni, hogy semmit nem változott a színész a Yawang óta.
Jó kis konspirációs történetnek tűnik, lehet majd jókat agyalni rajta, ezt szeretem.... ;-)
Köszi Yeva hogy ismét egy ilyen remek sorozatot hoztál el nekünk!
Jaj, és majdnem lemaradt.. a szőke "őrmester" nő..... LOL (cheer)
Drága Bekka! :)
Spoiler:
Egyetértek; én már agyaltam akkor, mikor megnéztem az első részét orosz felirattal, és úgy döntöttem: ezt lefordítom... :)
Már akkor úgy gondoltam, hogy az alelnök, nyilván azért vette magához a fiút, hogy majd általa álljon bosszút... és csupán hazudott a srácnak, hogy Ah elnök volt az apja. És azt sem hiszem el - különösen így, már a második részt után, hogy a hotel elnöke simán öngyilkos lett. Azokkal a gyógyszerekkel "etette" valaki, és lett zavarodott...
De még így sem hiszem, hogy magától ugrott ki az ablakon, az üvegtetőn keresztül ki a medencébe... :-(

Nagyon remélem, a két főszereplő nem féltestvér... az egy tragédia lenne... tehát nagyon bízom benne nem az lesz. :)

Kíváncsian várom, hová fognak vezetni a fejlemények... :)
További szép estét, és egy napfényes vasárnapot! :)
Válasz küldése