Family's Honor/Glory of the Family (54/54)

K-doramák
Erika
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.01.03. 23:20

2015.07.07. 07:43

Szia Lintka!
Minden elismerésem a Tiéd!
Hálásan köszönöm ennek a gyöngyszemnek a színvonalas fordítását!
Én még mindig sírok annyira szép jelenetek és megható mondatok vannak ebben a doramában.
Legyen nagyon jó nyarad! Pihenj sokat és töltődj fel energiával!
KÖSZÖNÖM-KÖSZÖNÖM!
Avatar
zsike717
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2014.01.16. 09:30

2015.07.07. 07:55

Kedves Lintka és Werzsi! Köszönöm Nektek a munkátokat, hogy a nehézségek ellenére is végigvittétek. Eddig is nagy kedvencem volt ez a dorama, de magyar felirattal is megnézem többször . Megértem Lintka az érzéseidet "Nekem több mint egy éve olyan érzésem volt a fordítás alatt, mintha egy nagyon szimpatikus család betekintést engedett volna számomra az életébe. Nagyon megszerettem őket, hiányozni fognak! " Valóban így van és ezért kell időnként ismét belepillantani.Szerintem ez a sorozat is megérdemelt volna egy rövidebb folytatást.
Park Shi Hoo sorozatainak többségét és a filmjét láttam ,de Yoon Jung Hee-nak kevés munkáját ismerem ( de most elkezdtem nézni a Love In Heaven-t, nagyon kíváncsi vagyok az milyen lesz)
A színészek nagyon jók voltak, de a PSH eddigi partnerei közül YJH volt az igazán hihető számomra.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm a munkádat.(most igyekeztem bővebben írni)
Kép
Hetti
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2014.01.19. 18:55

2015.07.07. 08:18

Kedves Lintka!
Köszönöm a 48-54. részek feliratát is. :-)
Egy évvel ezelőtt nem könnyű feladatra vállalkoztál, hiszen ez egy elég hosszú sorozat. Köszönöm a kitartásod, hogy az időközben felmerülő nehézségek ellenére sem hagytad abba a fordítást. Köszönöm segítődnek Werzsinek is a munkáját. @}->-
vica
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.04.26. 17:12

2015.07.07. 12:58

Kedves Lintka !
Most sikerült ezt a sorozatot megtalálnom, szeretném megnézni, de a felirat letöltése egyáltalán nem működik, tudnál segíteni mi lehet a baj. Segítséged előre is köszönöm. Üdv.Éva
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.07.07. 13:56

vica írta:Kedves Lintka !
Most sikerült ezt a sorozatot megtalálnom, szeretném megnézni, de a felirat letöltése egyáltalán nem működik, tudnál segíteni mi lehet a baj. Segítséged előre is köszönöm. Üdv.Éva
Kedves Vica!
Kipróbáltam a letöltést, nekem működik.
Honnan próbáltad letölteni, innen, vagy az Ázsia Ékköveiről? Az utóbbiról délelőtt egy kis ideig nem voltak elérhetőek a feliratok, mert a d-addicts nem működött.
Ha még mindig nem sikerült elérned a feliratokat, akkor kérlek, írd le pontosan, hogy mi az akadály.
De a d-addictson is megtalálod. Üdvözlettel: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
hjundzse
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.04.23. 17:39

2015.07.07. 16:30

(w00t) Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítottad ez a sorozatot (WORSHIP)
Avatar
UsagiYojimbo
Adminisztrátor
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2014.01.15. 18:38
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

2015.07.07. 18:21

Arigatō!

Majd javasolnék egy összecsomagolt (például ZIP vagy RAR) verziót is, azoknak, akik nem akarják végigszenvedni az 54 db data.hu-s linket...
9 db AsiaTorrnets meghívó | MyDramaList
diotima
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2014.05.16. 21:24

2015.07.07. 20:03

Kedves Lintka, szomorú vagyok, hogy eltelt ilyen gyorsan ez az egy év, és szomorú vagyok, hogy vége annak, hogy várjam, mikor jön a következő rész...Nem vagyok sorozatfüggő, de ez egy különleges darab a szívemben, amit mindig meg fogok őrizni.Hálásan köszönöm mindkettőtöknek a munkátokat, és kívánom, hogy még sok jó sorozatot fordítsatok a mi örömünkre / és ha lehet, legyen benne PSH:)))/ Minden jót és jó nyarat kívánok Neked szeretettel, Diotima (wave)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.07.07. 21:58

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a fordítást :D :D
Nagyon szívesen!
Lintka Kedves!

Nagyon szépen köszönöm ezt a hatalmas munkát, melyet szorgalmasan és folyamatosan hoztál nekünk. Már elkezdtem nézni, nagyon tetszik, érdekes szerepet kapott PSH és nagyon jól oldotta meg szerintem bár még csak az elején járok, kíváncsi leszek mi sül ki belőle. A lényeg, hogy örülök neki,hogy belefogtál és nézhetjük ezt a doramát. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm. Szeretettel üdvözöllek: csabamama2
Kedves Csabamama2!
Nagyon szívesen Neked is, és biztos vagyok benne, hogy PSH mellett a Sillából is ismert Jeon No Min is elnyeri a tetszésedet.
Jó szórakozást kívánok!
hjundzse »
Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítottad ez a sorozatot
Nagyon szívesen!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.07.07. 22:11

Erika írta:Szia Lintka!
Minden elismerésem a Tiéd!
Hálásan köszönöm ennek a gyöngyszemnek a színvonalas fordítását!
Én még mindig sírok annyira szép jelenetek és megható mondatok vannak ebben a doramában.
Legyen nagyon jó nyarad! Pihenj sokat és töltődj fel energiával!
KÖSZÖNÖM-KÖSZÖNÖM!
Szia Erika!

Nem tagadom, nagyon tetszik, ahogy kimutatod a lelkesedésedet.
Nagyszerű élményben volt, van részem nekem is a sori fordítása és nézése közben, mivel PSH nagy kedvencem.
Köszönöm jókívánságaidat és Neked is kellemes nyarat kívánok! :-D
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése