Family's Honor/Glory of the Family (54/54)

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.08.15. 11:15

Bria írta:Kedves Lintka!

Hálásan köszönöm a sorozat fordítását. (WORSHIP)
Remek történet, érdekes, vicces karakterek, nagyszerű színészek.
Park Shi Hoo-t, és a mindig édes, aranyos "nagymamát", Kim Young Ok-ot imádtam benne. :-)
Kedves Bria!
Nagyon szívesen és örülök, :-) hogy tetszett.
Nem véletlenül választottam fordítani ezt a sorozatot. Park Shi Hoo miatt kezdtem bele, de nem volt olyan színész, akit ne szerettem volna meg. A családi konfliktusok, drámák és a humor nagyon jó összhangját teremtették meg az alkotók.
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Mamoca13
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.07.24. 11:55

2015.08.18. 17:20

Most kezdtem el letölteni a filmet és a feliratot. Köszönöm szépen ezt az egyszerű műveletet, és hogy egyhelyen van a film és a felirat. Nem kell keresgélni csak töltöm. Nagyon örülök, mivel még mindig csak kezdő vagyok, így még sikerélményem is van. Nagyon hálás vagyok, a kedvenceim szerepelnek benne, ezért mégegyszer köszönet (w00t) :-D
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.08.19. 08:10

Mamoca13 írta:Most kezdtem el letölteni a filmet és a feliratot. Köszönöm szépen ezt az egyszerű műveletet, és hogy egyhelyen van a film és a felirat. Nem kell keresgélni csak töltöm. Nagyon örülök, mivel még mindig csak kezdő vagyok, így még sikerélményem is van. Nagyon hálás vagyok, a kedvenceim szerepelnek benne, ezért mégegyszer köszönet (w00t) :-D
Kedves Mamoca13!

A sikerélmény fontos! (nod) Remélem tetszeni fog a sori, nemcsak azért mert kedvenc színészeidet láthatod benne viszont, hanem mert szerethetőnek találod a történetet is.
Jó szórakozást kívánok hozzá!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.08.19. 13:34

MEGLEPETÉS PSH RAJONGÓKNAK

Park Shi Hoo 2014-ben, a sikeres visszatérése után több ázsiai országban találkozott rajongóival. Így Japánban is, ahol Yokohamában ezt a dalt is elénekelte. Ez a Cheongdamdong Alice egyik betétdala a "Rain Shower".
Ezzel is szeretnék kedveskedni minden Family's Honor nézőnek és PSH rajongónak, hogy könnyebb legyen a várakozás PSH új filmje az "After Love" bemutatója előtt. Ha jól tudom, 2015. augusztus 20.-n lesz Dél-Koreában. (cheer)

https://www.youtube.com/watch?v=3TvcKji_d4A" onclick="window.open(this.href);return false;
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Erika
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.01.03. 23:20

2015.08.19. 17:43

Kedves Lintka!
Nagyon szépen köszönöm a PSH dalát! Nem tudom ,hogy hogy lehet egy pasi ennyire tökéletes?
Mindene fantasztikus! A szája a haja a teste ,na és a hangja, egyszerűen levesz a lábamról!
Megőrülök ezért a pasiért!
Köszönöm,hogy újra megdobogtattad a szívem!
Kellemes hosszú hétvégét kívánok!
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.08.21. 12:17

Erika írta:Kedves Lintka!
Nagyon szépen köszönöm a PSH dalát! Nem tudom ,hogy hogy lehet egy pasi ennyire tökéletes?
Mindene fantasztikus! A szája a haja a teste ,na és a hangja, egyszerűen levesz a lábamról!
Megőrülök ezért a pasiért!
Köszönöm,hogy újra megdobogtattad a szívem!
Kellemes hosszú hétvégét kívánok!
Kedves Erika!
Az igaz, PSH megbabonázza az embert. :">
Üdítőnek szántam ezt a dalt, de rövidesen hozom a Family's Honor újabb betétdalának fordítását.
Neked is kellemes hétvégét kívánok!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Mamoca13
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.07.24. 11:55

2015.08.22. 08:53

Kedves Lintka!!
Megnéztem PSH dalát, amit feltettél és nagyon-nagyon jó :-D eddig csak a filmjeiért voltam oda és most vettem észre, hogy milyen jó "érdekes" hangja is van. Köszönöm neked ezt az új élményt. ;-) Várom a legközelebbi sorozatát, remélem sikerül megnéznünk azt is. :-)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.08.23. 13:44

Mamoca13 írta:Kedves Lintka!!
Megnéztem PSH dalát, amit feltettél és nagyon-nagyon jó :-D eddig csak a filmjeiért voltam oda és most vettem észre, hogy milyen jó "érdekes" hangja is van. Köszönöm neked ezt az új élményt. ;-) Várom a legközelebbi sorozatát, remélem sikerül megnéznünk azt is. :-)
Kedves Mamoca 13!
Ez a PSH FM videó, ami Yokohamai fellépésén készült, igazi kuriózum. Ugyan részletek erről a szereplésről sok youtube videón láthatóak, de így önálló előadásban nem. Úgy gondoltam, ha magyar szöveggel felteszem, sokaknak örömet szerzek vele. És úgy érzem nem tévedtem. PSH beszédhangját nagyon szeretem, olyan simogató, melengető érzést nyújt számomra. Nem profi énekes, de mégis imádni való ebben is.
További kellemes doramázást kívánok!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
diotima
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2014.05.16. 21:24

2015.08.24. 13:38

Kedves Lintka, én már régóta imádom PSH hangját, és magyar felirattal még élvezetesebb hallgatni. Eszembe jutott, hogy van fent a Family' s honorról egy japán interjú, ami 2010-ben egy japán rajongói találkozójakor készült, és van angol felirata. Nagyon érdekes, és PSH elragadó benne. Ha meg nem sértelek, ajánlhatom Neked egyszer lefordításra? Biztosan sokunknak örömet okozna,mint minden, ami vele kapcsolatos...Köszi a dalfordításokat, rengeteget fejlődött az énekhangja pár év alatt! :-)
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.08.24. 19:27

diotima írta:Kedves Lintka, én már régóta imádom PSH hangját, és magyar felirattal még élvezetesebb hallgatni. Eszembe jutott, hogy van fent a Family' s honorról egy japán interjú, ami 2010-ben egy japán rajongói találkozójakor készült, és van angol felirata. Nagyon érdekes, és PSH elragadó benne. Ha meg nem sértelek, ajánlhatom Neked egyszer lefordításra? Biztosan sokunknak örömet okozna,mint minden, ami vele kapcsolatos...Köszi a dalfordításokat, rengeteget fejlődött az énekhangja pár év alatt! :-)
Kedves Diotima!
Találtam egy videót, erre gondolsz?
https://www.youtube.com/watch?v=BnQvtmdwGIc" onclick="window.open(this.href);return false;
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Válasz küldése