Family's Honor/Glory of the Family (54/54)

K-doramák
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.07.10. 18:58

vica írta:Kedves Lintka !
Köszönöm a gyors választ és segítséget, a fordítást sikerült letöltenem, viszont hogy ne legyen egyszerű az élet, most a film letöltésével akadt gondom. Én az ásiatorrents me-ről töltöttem le, és valóban ahhoz nem jó a fordítás, az időzítés késésben van, de sajnos a film amúgy is sérült. Az általad megjelölt két letöltési lehetőség egyikét sem tudtam igénybe venni, az elsőnél csak angol forsdítást találtam, a doramax pedig nekem errort írt ki. Talán fizetős, vagy nem tudom mi a probléma. Sorri, ha csupán a tudatlanságommal fárasztalak, de ha erre is volna valamilyen megoldásod, vagy hozzá nem értésem válaszoddal segítenéd. Hálás köszönettel: Éva
Kedves Vica!
Leellenőriztem, nekem a doramax link is működik, itt és a d-addictson is.
Alá van húzva, amire rákattintva megjelenik a Family's Honor lap, ahol , a "Downloads Links" alatt megtalálod az 1Fichier -t.
Erre kattintva megjelennek a letölthető részek linkjei. Kipróbáltam, ingyenes letöltéssel is hamar lejönnek, de két rész letöltése között szét kell kapcsolni az internetet, és akkor nincs várakozási idő.
A másik helyet is megnéztem, felirat nélkül jött le a videó és nagyon hamar. Valószínű ott is ugyanazt a szisztémát kell követni a két rész letöltése közben, mint a Doramaxon.
Ezek kicsit időigényesek, de amennyi részt egyszerre meg tud nézni az ember, az elég hamar elérhető így is.
Torrent letöltéssel a Rutrackeren is elérhetőek a videók. Állítólag három verzió van, abból az egyik felirat nélküli, alámondás nálküli. Regisztrálni kell , és aki tud az AT-ről tölteni, annak nem lehet gondja itt sem.
http://rutracker.org/forum/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Sajnálnám, ha nem sikerülne megnézned a Family's Honort, de remélem, hogy a három hely közül valahonnan lejönnek a videók.
Üdvözlettel: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.07.10. 19:22

Erika írta:Szia Lintka!
Muszáj ismételni magam.de egyszerűen nem tudok betelni ezzel a sorozattal !
Nagyon élvezem még mindig minden percét!
Most járok a 45.résznél és még mindig nem volt olyan rész,hogy ne sírtam volna. Nagyon szép és nemes események.párbeszédek teszik egyre .és egyre szebbé ezt a sorozatot!
Hálás vagyok ,hogy lefordítottad és megosztottad nekünk ezt a remek sorozatot!
PSH-ról csak annyit ,idáig is imádtam ,de most bele vagyok habarodva !
Kellems ,vidám hétvégét kívánok!
Szia Erika!
Én is úgy vagyok, mint Te, nem tudok elszakadni egy-egy résztől, pedig igazán bőségesen betekintgettem a fordítás során a jelenetekbe, a párbeszédekbe. Nem véletlen, hogy Japánban, 2015-ben, a Family's Honor vezet a dél-koreai doramák között a népszerűségi listán.
Ehhez persze az is hozzájárul, hogy Japánban Park Shi Hoo a legnépszerűbb koreai színész.
PSH első számú kedvencemmé lépett elő. Nem tagadom, én is imádom! :">
Írod, hogy sokat sírdogálsz, miközben nézed. Gondolom, a meghatottság és a jó érzés kerít hatalmába ilyenkor.
További jó szórakozást kívánok!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.07.10. 19:24

sohoney írta:Nagyon szépen köszönöm a teljes sorozat fordítását! Még nem kezdtem el nézni, de biztos, hogy a közeljövőben sor kerül rá! :-)
Szia Sohoney!!
Nagyon szívesen, és jó szórakozást kívánok! :-)
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
csip
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2014.01.17. 13:20

2015.07.11. 11:13

Kedves Lintka! Nagyon szépen köszönöm ennek hosszú sorozatnak a fordítását! Eddig csak gyűjtögettem, de most úgy is nyaralunk és bőven bele fér az időbe. Jó pihenést kívánok Neked!
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.07.11. 19:24

csip írta:Kedves Lintka! Nagyon szépen köszönöm ennek hosszú sorozatnak a fordítását! Eddig csak gyűjtögettem, de most úgy is nyaralunk és bőven bele fér az időbe. Jó pihenést kívánok Neked!
Kedves Csip!
Nagyon szívesen!
Biztos láttad a feliratok javítását és kicserélted a részek linkjeit.
Remélem tetszeni fog a sori, és ez is kellemes kikapcsolódást fog jelenteni számodra a nyaralásod alatt! (cheer)
Jó pihenést kívánok és sok szép élményt!
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Erika
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.01.03. 23:20

2015.07.15. 15:24

Szia Lintka!
Félve kérdezem,hogy nem tudnád ennek a nagyszerű sorozatnak a még nagyszerűbb zenéjét lefordítani ?
Rettenetesen tetszik minden betétdala ! Csak egy szépség hibája van ,nem értem miről énekelnek?
Előre is köszönöm!
További szép napot kívánok!
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.07.15. 21:10

Erika írta:Szia Lintka!
Félve kérdezem,hogy nem tudnád ennek a nagyszerű sorozatnak a még nagyszerűbb zenéjét lefordítani ?
Rettenetesen tetszik minden betétdala ! Csak egy szépség hibája van ,nem értem miről énekelnek?
Előre is köszönöm!
További szép napot kívánok!
Szia Erika!
Megfordult a fejemben, hogy a filmzenéket is lefordítom, de mivel időhiányban szenvedek, néhány hónapig nem tudom ezzel tölteni az időmet. A technikai kivitelezés még nem tiszta számomra, ennek is utána kell néznem.
Úgyis jelzem, ha valamelyik OST meglesz.
Üdvözlettel: lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
vica
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.04.26. 17:12

2015.07.16. 13:27

Kedves Lintka !
Köszönöm Neked az értékes segítséget, amit a film letöltési útmutatásával is nyújtottál, bár nem egyszerű, minden részt letölteni, mert a kezdeti édesgetés után akadályozzák a további letöltést, ezzel együtt talán sikerűl megoldást találnom. Már a 18. résznél tartok, nagyon tetszik a film és ezúton szeretném hálámat kifejezni, hogy közreműködéseddel módomban áll-e sorozatot megnézni. Mégegyszer köszönöm a segítséget és az önzetlen lehetőséget, hogy ilyen kellemes időtöltésben lehet részem. Üdv. Éva
Avatar
lintka
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2014.02.09. 17:19

2015.07.16. 20:33

vica írta:Kedves Lintka !
Köszönöm Neked az értékes segítséget, amit a film letöltési útmutatásával is nyújtottál, bár nem egyszerű, minden részt letölteni, mert a kezdeti édesgetés után akadályozzák a további letöltést, ezzel együtt talán sikerűl megoldást találnom. Már a 18. résznél tartok, nagyon tetszik a film és ezúton szeretném hálámat kifejezni, hogy közreműködéseddel módomban áll-e sorozatot megnézni. Mégegyszer köszönöm a segítséget és az önzetlen lehetőséget, hogy ilyen kellemes időtöltésben lehet részem. Üdv. Éva
Kedves Vica!
Nagyszerű, hogy sikerült megoldanod a videók letöltésével kapcsolatos problémát!
Örülök, hogy tetszik a sorozat, és kellemes élményt nyújt!
További jó szórakozást kívánok! (cheer)
Üdv. lintka
Befejezett sorozataim: Family's Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001), Comrades(2010)/Legend of the Patriots, Handsome Guy and Jung Eum/The Undateables, My Golden Life, Kang Goo's Story, 12 Years Promise/Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion,
Truth/Honesty(2000), Wedding(2005)
Filmfordításom: Oh! My Gran(2020)
Folyamatban levő sorozatfordításom: Mr. Duke



Kép
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2015.07.19. 07:33

Kedves Linka :-D

Biztos voltam benne , h mire visszatérek a nyári vakációmból addigra felteszed a utsó rész feliratát is , nagyon köszönöm a pontos kitartó önzetlen lelkes munkádat , örülök , h a nehézségeke ellenére is megosztottad velünk a felirataidat , gratulálok a befejezett projektedhez (WORSHIP) (L) remélem azért itt nincs vége és újra láthatunk .. :-D
Válasz küldése