Sad love story

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.08. 13:13

Cím: Sad love story / Sad love song / Sad love sonata
Rendezte: Yoo Cheol-yong
Nyelv: koreai
Készült: 2005.
Műfaj: dráma, romantika
Epizódok száma: 20
Időtartam: kb. 60 perc/epizód


bekkafeliratai@gmail.com



Kép

Szereplők: Kwon Sang Woo, Kim Hee Seon, Yeon Jeong Hoon, Kim Yeon Joo, MC Mong, Lee Da Hee

Tartalom: A Sad love story egy drámai hangvételű történet. A fiatal Yoon-young találkozik a születésétől kezdve vak Hae-in-nel, és a kezdetleges nehézségeken túlesve, szoros barátság szövődik közöttük, mely egyre erősebbé válik.
Később, már felnőtten együtt ünneplik a karácsonyt, mindketten boldogok, az évek folyamán a barátság szerelemmé alakult.
Azonban Hae-in nagynénje megismerkedik egy amerikai férfival, és külföldre szeretne költözni újdonsült férjével. Hae-in először tiltakozik Yoon-young elhagyása ellen, de a férfi végül rábeszéli hogy ez lenne a leghelyesebb, így végül beleegyezik. Telnek a hónapok, ők pedig diktafonon keresztül üzennek egymásnak. A nagynéni férjéből alkoholista lesz, és bántalmazza mindkettőjüket, a Yoon young üzenetét tartalmazó kazetta összetörésével a lánynak hatalmas fájdalmat okozott. Hae-in megismerkedik Gun woo-val, aki annyira beleszeret hogy megműtteti a szemét, ezzel visszakapja a látását. Hae-in előtt fényes karrier áll énekesnőként, de ő ennek ellenére sem feledte el régi szerelmét.
Gun-woo egy barátját ajánlja a lánynak zeneszerzőként, aki nem más mint Yoon young. Hae-in annak ellenére hogy sosem látta őt, a hangjára emlékszik, és ez indítja el azt a folyamatot, mikor a két barátból ellenség válik, miközben mindketten ugyanannak a nőnek a kegyeiért versengenek.

Az első részért köszönet Kim Hee-Jin & Mikomi-nak
A felirat WITHS2 angol szövegéből készült, köszönet érte.
Csatolmányok
Sad Sonata Subs (completed).zip
(217.01 KiB) Letöltve 707 alkalommal.
Sad Sonata Subs (completed).zip
(217.01 KiB) Letöltve 707 alkalommal.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.07.09. 18:46

Szia Bekka :-D

Elolvastam a rövid tartalmat és nagyon tetszik a történet , köszönöm az első rész feliratát mindenképpen belenézek , csak először begyűjtöm a sorozatot .. :-D KSW örök kedvenc (dance)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.07.09. 18:53

Bekka :-D
most töltöttem le a feliratot , és ahogy kibontottam totál kész az összes köszi még egyszer nagyon jó kis meglepi volt .. LOL
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.17. 20:10

:-D ;-) Summi
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Hetti
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2014.01.19. 18:55

2014.07.19. 12:38

Köszönöm a feliratokat. :-D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.19. 14:05

Hetti írta:Köszönöm a feliratokat. :-D

Kedves Hetti, szívesen!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Frezia
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.04.25. 21:06

2014.11.09. 16:03

Kedves Bekka!

Nagyon szépen köszönöm, hogy a forditásoddal megnézhettem ezt a sorit. Jókat könnyezgettem közben, de
elég jól megoldották a végét azzal,hogy ugrottak pár évet és a szerelmük gyümölcse, a kisfiu tovább éltette a lányt.
Külön élmény volt, hogy a film zenei anyagában részt vett Song Seung Heon gyönyörú hangjával.
KÖSZÖNÖM! Egy kis meglepi.http://www.youtube.com/watch?v=7x0QHxTrt6Y" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.11.09. 18:42

Frezia írta:Kedves Bekka!

Nagyon szépen köszönöm, hogy a forditásoddal megnézhettem ezt a sorit. Jókat könnyezgettem közben, de
elég jól megoldották a végét azzal,hogy ugrottak pár évet és a szerelmük gyümölcse, a kisfiu tovább éltette a lányt.
Külön élmény volt, hogy a film zenei anyagában részt vett Song Seung Heon gyönyörú hangjával.
KÖSZÖNÖM! Egy kis meglepi.http://www.youtube.com/watch?v=7x0QHxTrt6Y" onclick="window.open(this.href);return false;

Kedves Frézia, örülök hogy tetszett! És köszi a zenét! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.12.12. 17:39

Szia Bekka ! ! ! Hálásan köszönöm a sorozatot és annak feliratait. (WORSHIP)
Avatar
Kzsoka
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2015.01.03. 23:26
Tartózkodási hely: Pápa

2015.01.21. 18:41

Kedves bekka!

Köszönöm, hogy lefordítottad ezt a sorozatot. Végre le tudtam tölteni az AT-ről és meg is néztem (néhány éjszakai órámat rááldozva). :-D Nagyon kedvelem az ilyen stílusú történeteket és a főszerepeket alakító Kim Hee Sunt és Kwon Sang Woot is.
Jó volt a felirat is, nem estem ki a történések ritmusából miatta (ami néhányszor azért elő-előfordul más sorozatoknál).

Még egyszer köszönöm és további jó munkát! (WORSHIP)
Kész: Cain and Abel; Incarnation of Money; She's so Lovable; Greatest Marriage
Folyamatban: 100 Year's Legacy (Hundred Years Inheritance); Silence
Tervezett: Hero
Válasz küldése