Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.27. 15:20

Szívesen mindenkinek! @}->-
Barbi, az előttem szólóknak igazuk van. Jó sorozat ez, kellett ennyi bele.
Unni, köszönöm, felvidítottál a történeteddel. :)
Gilnis, nagyon köszönöm. @}->-
Azért ezen a képen mindketten hamvasabbak egy pöttyet...:P De tényleg nem sokat változtak. :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Orsi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.07.27. 14:56

2014.07.27. 15:50

Kedves Bekka!

Nagyon köszönöm a második rész feliratát :-D Remélem itt nem egy "Sad love story-s" befejezés lesz (bounce)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.27. 15:57

Orsi írta:Kedves Bekka!

Nagyon köszönöm a második rész feliratát :-D Remélem itt nem egy "Sad love story-s" befejezés lesz (bounce)
Szívesen. :) Jó hogy tényleg jöttél.:) Üdv itt.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Orsi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.07.27. 14:56

2014.07.27. 16:11

Én is köszönöm, hogy itt lehetek :)
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.07.27. 16:40

Üdv köztünk, Orsi! :) Ha lesz beszélgető partner, akkor talán előbb el is kezdem nézni. ;)
Már olyan kíváncsi vagyok, hogy vajon melyik nővel fogok inkább szimpatizálni. :) "Sad love story"-s befejezés csak nem lesz, de lehet boldog? :-? Mindenesetre előre sajnálom a férjet is, feleséget is.... Valószínűleg később már a gazdag nőcit is.
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.07.27. 19:43

Szia Bekka, nagyon szépen köszönöm az 1-2. részek feliratát! Most értünk haza a nyaralásból (csak 4 nap volt, még bőven elbírtam volna pár napot a szépséges Balcsin), még nem láttam, de én is kíváncsi vagyok a filmre.
Unnihoz hasonlóan én is online oldalon ismerkedtem meg a k-dorama világgal (nálam a Heartstrings-el kezdődött a rajongás). Itt szembesültem azzal, hogy az oldal üzemeltetője gyakorlatilag ellopta a feliratot. Ezt akkor én sem értettem kezdőként, mire nagy nehezen (műszaki analfabétaként meg pláne) rájöttem, hogy vannak a letöltő- és a fansub oldalak, és számomra is eljött a kánaán (a párom meg tanulhatta az időzítést, ha nem sikerült a felirathoz passzoló rawhoz hozzájutni, na és persze már a 2 terrás vinyó is kevés :) ). Azóta én sem járok online oldalakon, és igyekszem mindig megköszönni a feliratokat. Ha sikerül együtt haladni a fordítással, akkor véleményezni is szoktam. SAjnos a meló szempontjából ez nagyon kemény év, kevés időm marad a családra is, nemhogy a doramázásra, a gyűjtögetéssel is el vagyok maradva. Soha nem éltem vissza a feliratokkal, voltak hiányzó részek, azt a fordítótól kértem el. Türelmetlen és sürgetőző rajongótársaimat le is szúrtam párszor a DA-n, mert én is kiakadtam a stílusuktól. Minden fordítónak nagyon hálás vagyok az önzetlen munkájáért, óriási örömet szereztek egy-egy felirattal. Köszönöm!! :-D
ancsa1031
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014.02.03. 18:06
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.28. 10:12

Bekka! Köszönöm, az idődet, ami a fordítással töltesz! (WORSHIP) (w00t)
ququcs
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2014.01.21. 09:33

2014.07.28. 15:30

Nagyon szépen köszönöm a fordítást és az emailt is!! Már lent is van!! (bounce)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.28. 19:23

Hű, micsoda élet lett itt, de örülök!!

Gyertek minél többen, ha már regisztráltatok.
MIt szóltok az első két részhez?
A Kang Min Woot alakitó szinészt csak imádni lehet...ő lesz az új szerelmem valószinűleg a mosolygós szemével, hiába alakit egy playboyt....Na persze csak kockahas után.... :-P Lányok?


Kép
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Betti
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.07.28. 09:47

2014.07.29. 07:39

Nagyon köszönöm az első két rész feliratát!
Válasz küldése