Temptation- (20/20) kész

K-doramák
ququcs
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2014.01.21. 09:33

2014.08.09. 08:14

Szia Bekka!
Megkaptam az értesítést a 3. részről, nagyon köszönöm! De nem találok srt. letöltő linket. :-( vagy én vagyok nagyon béna?? Segítsetek hogy és hol kell letölteni???
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.09. 08:16

ququcs írta:Szia Bekka!
Megkaptam az értesítést a 3. részről, nagyon köszönöm! De nem találok srt. letöltő linket. :-( vagy én vagyok nagyon béna?? Segítsetek hogy és hol kell letölteni???
A levélben van csatolt fájlként.
Ha nem találod írj egy emailt.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
ququcs
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2014.01.21. 09:33

2014.08.09. 08:30

Köszönöm szépen a választ, megtaláltam :-) Hát nagyon szerncsétlen és figyelmetlen vagyok! Bocsi!! :">
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.09. 08:33

ququcs írta:Köszönöm szépen a választ, megtaláltam :-) Hát nagyon szerncsétlen és figyelmetlen vagyok! Bocsi!! :">
Mindig a küldött emailben találod meg csatolt fájként a feliratot. @}->-
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Orsi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.07.27. 14:56

2014.08.09. 19:03

Kedves Bekka!
Nagyon köszönöm a 3.rész feliratát :-) Egyenlőre nekem is az Igazgatónő a szimpatikusabb, a "kedves" feleség roppant idegesítő :-\
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.09. 22:03

Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
rejuci
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.01.14. 21:57

2014.08.10. 11:07

Szia Kedves Bekka! :)

Ez a sorozat felkeltette az én figyelmemet is, még nem kezdtem el nézni, mert gyűjtögetős típus vagyok inkább. Bár lehet, hogy ha belenézek, akkor együtt haladunk... :) Szeretném elkérni a feliratokat, ezért mindjárt írok levelet is. :) Szép napot! (wave)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.08.12. 17:44

Szia, kedves Bekka! :)

Lehet, hogy írtad valahol, de nekem sajna sokszor nincs időm olvasgatni a fórumokat, így nem tudom miért tetted elérhetetlenné a felirataid, de biztos meg van rá az alapos okod.Kép

Én is fölfigyeltem erre a sorozatra, sőt le is töltöttem az orosz torrentről a nagyon szuper 1080p felbontású verziót, amihez már 8 rész orosz felirat kész van. El is kezdtem nézni, de akkor vettem észre ezen a fórumon, hogy készíted a magyar feliratokat. :)
Ha elkérhetem én is, akkor szívesebben nézném magyarul. :)

Azt hiszem, Te mint moderátor látod az én emailcímem, amivel ide regisztráltam, ha oda elküldöd a magyar verziót, hálával megköszönöm. És ha párhuzamosan nézem a fordítással, természetesem majd jövök kommentelni.Kép
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.12. 18:53

yeva írta:Szia, kedves Bekka! :)

Lehet, hogy írtad valahol, de nekem sajna sokszor nincs időm olvasgatni a fórumokat, így nem tudom miért tetted elérhetetlenné a felirataid, de biztos meg van rá az alapos okod.Kép

Én is fölfigyeltem erre a sorozatra, sőt le is töltöttem az orosz torrentről a nagyon szuper 1080p felbontású verziót, amihez már 8 rész orosz felirat kész van. El is kezdtem nézni, de akkor vettem észre ezen a fórumon, hogy készíted a magyar feliratokat. :)
Ha elkérhetem én is, akkor szívesebben nézném magyarul. :)

Azt hiszem, Te mint moderátor látod az én emailcímem, amivel ide regisztráltam, ha oda elküldöd a magyar verziót, hálával megköszönöm. És ha párhuzamosan nézem a fordítással, természetesem majd jövök kommentelni.Kép
Kedves Yeva, jaj de örülök hogy te is jössz, de én nem látom az emailcímeket, csak Dijus.
Küldj egy emailt vagy egy privát üzenetet légyszíves.:)

Szerk: Közben láttam hogy küldtél emailt is. Köszi!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.12. 18:54

rejuci írta:Szia Kedves Bekka! :)

Ez a sorozat felkeltette az én figyelmemet is, még nem kezdtem el nézni, mert gyűjtögetős típus vagyok inkább. Bár lehet, hogy ha belenézek, akkor együtt haladunk... :) Szeretném elkérni a feliratokat, ezért mindjárt írok levelet is. :) Szép napot! (wave)
Drága Rejuci, de jó hogy itt vagy téged is nagyon várlak.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése