Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.20. 14:12

Köszönöm a hatost! :) Ez is gyors volt! :)
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.08.22. 12:43

Ma meg holnap dolgozom így csak vasárnap lesz időm kivesézni a 6 részt és jókat mérgelődni a feleség vivódásain.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.22. 13:29

Ah, Barbi ne is mondd... a feleség...már kezdtem sajnálni, de aztán... LOL
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.22. 13:30

gilnis írta:Köszönöm a hatost! :) Ez is gyors volt! :)
Szívesen.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.08.23. 23:09

Köszönöm szépen a 7.részt :D :D
csabamama2
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2014.04.03. 14:32

2014.08.24. 05:43

Bekka Kedves!

Köszönöm szépen a Temptation 7. részének a feliratát és az értesítést. Még egyenlőre gyűjtögetek.:-)) Üdv: csabamama2
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.24. 09:14

Gondoltam, benézek, erre 7. rész?! Meg kell néznem a postámat. :D Köszönöm szépen!
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Hetti
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2014.01.19. 18:55

2014.08.25. 07:32

Bekka, köszönöm a 7. rész feliratát. :-)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.08.25. 21:30

Kedves Bekka! :)

Köszönöm szépen az újabb részeket! :)
Spoiler:
Bárhogyan is nézem - és próbálom reálisan, elfogulatlanul nézni - egyáltalán nem tudom hibáztatni a feleséget a viselkedéséért. Nem mondom azt, hogy ő egy ideális feleség, de ha belegondolok, szerintem minden feleség így reagálna arra, ha egy "vénkisasszony" el akarná csábítani és megszerezni a férjét. Az igazgatónő ezt most már világosan értésére is adta, hogy szereti...
És a feleség érzi azt, hogy a férjének sem egészen közömbös a nő - mint ahogy hallottuk is tőle...
Persze, hozzátette, hogy többről nem lehet szó, mert a feleségét szereti, de szerintem nem kell sok hozzá, hogy az igazgatónő megszerezze...
Az a nő viszont egyáltalán nem tetszik nekem. Sem külsőleg, sem természetileg, sem ami a viselkedését illeti. Az ilyen nőket, akik tönkre teszik más házasságát én egyáltalán nem tolerálom.
A feleség sokkal szebb az én ízlésemnek. :)
De tudjuk azt, hogy "ízlések és pofonok különbözőek", tehát teljes tiszteletben tartom azt, akinek más a véleménye, és a másik nő tetszik neki... :)
Kíváncsian várom a folytatást... vajon együtt marad-e a házaspár? Én nagyon szurkolok nekik. :)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.27. 12:23

Drága Yeva
köszönöm hogy mindig megosztod velem a gondolataidat. :)
Szerintem kifejezetten érdekes így hogy nem egyezik a véleményünk, nekem tetszik, jó olvasni a gondolataidat, és egy másik szemszögből nézni. :)
Én is szebbnek találom külsőre Hong Joot (végre megtanultam a nevét...:D ) de továbbra sem tetszik hogy meg akarja büntetni a férjét. Mert egyre inkább úgy érzem, hogy harag és düh munkál benne, és csak az a cél hogy minél inkább büntesse Seok Hoont. Persze azt várja hogy az majd a végtelenségig könyörögni fog neki, amit egyébként szerintem meg is tesz...:)
De akkor majd ha jól kidühöngte magát, és kellő ideig túráztatta a férjét gondolom majd visszafogadná.
Végül is nem csalta meg a férje...
Egyébként én is drukkolok hogy maradjanak együtt,de akkor is nagyon tetszik ahogy az igazgatónő azonnal tudja mire mit kell válaszolni. Bár egyre többször látjuk az emberi arcát is...
Na, megyek vissza fordítani, jól halad a nyolcadik is. És nagyon izgi! :)

Szívesen mindenkinek az új részeket!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Válasz küldése