Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.09.07. 07:51

Szia kedves Bekka! ! !

Hálásan köszönöm a 9.rész feliratát. (WORSHIP)
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.09.07. 16:22

Kedves Bekka! :)

Mint ahogyan ígértem is - igaz ugyan, hogy kicsit megkésve - itt vagyok az utóbbi két részről alkotott személyes véleményemmel. :)
Változatlanul nem "csipázom" Se Yeung igazgatónő rámenős természetét. Egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy esetleg megszólalt a lelkiismerete, amiért tönkretett egy jó házasságot, ami per pillanat úgy néz ki válással végződött miatta.
Tetszett a 8. rész kórházi jelenete a 2 nő között... az egész párbeszédük... :)
Mikor Se Yeung azt mondja:
Az életem nem olyan szánalmas,
hogy szükségem legyen a megbocsátására...

akkor szegény nincs tisztában azzal, hogy valójában mennyire szánalmas... :-(

A világon a leggerinctelenebb magatartásnak és legundorítóbb húzásnak tartom azt, amikor egy magányos nő, beleavatkozik mások életébe és tönkreteszi két boldog ember házasságát. Minthogy nincs a földön tökéletes ember, így nem lehet tökéletes házasság sem, és egy aljas szándékkal, kihasználva a másik ember elesett helyzetét, be lehet kavarni a legjobb házasságba is és önző módon tönkre lehet azt tenni...
Viszont ez nagyon becstelen cselekedet. Tehát én még most is azt mondom, hadd bántsa csak ezerrel a lelkiismeret, sőt a bűntudat Se Yeung-ot...

Cha Seok most már látja, hogy vétkezett, és hibázott, amit meg is bánt... de úgy tűnik már elkésett vele...
Hong Joo - véleményem szerint - túllőtt a célon azzal, hogy egyenesen benyújtotta a válási papírokat és kész tények elé állította a férjét. A helyében én valószínűleg adtam volna neki még egy esélyt...
De tény és való, hogy a megingott hitet és bizalmat nehéz visszaállítani... visszaszerezni... :-(

Min Woo-ról még mindig nem tudok határozott véleményt alkotni.
Azt nem hinném, hogy Hong Joo-val az lenne a terve, hogy elcsábítsa, és "félretegye"...
Szerintem lenyűgözi őt, hogy Hong Joo életében nem a pénz van az első helyen...

Bekka, írod: Nekem Min Woo neje is szimpatikus, tetszik hogy milyen jól kezeli a férjét, pedig tudja hogy az milyen ember. Igen, tudom a pénz lebeg a szeme előtt, de tetszik hogy remekül átlátja a helyzetét.
Én ezzel pont fordítva vagyok. Egyáltalán nem szimpi nekem ez a nő, aki ezerrel csalja a férjét, és más pasival herdálja a férje pénzét...
Abban igazad van hogy a "pénz lebeg a szeme előtt", de most nagyon elszúrta a dolgokat... nem minden a pénz, és 3 gyerek ide vagy oda, most mennie kell a háztól...

Amúgy tetszik a sorozat, és én is nagyon nehezen állom meg, hogy ne nézzem tovább - mivel az orosznak már megvan 15 rész felirata -, de inkább megvárom a fordításod, és veletek haladok tovább. :)
Nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre...

További jó munkát! :)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.07. 16:55

én még csak a 4 részről ;-) ... hát itt már forrósodik a hangulat ... és jönnek a fordulatok és izgalmak LOL próbálok sietni , h utolérjelek benneteket .. :-D
Spoiler:
Na Hong Joo-nak nagyon tetszett a hozzáállása kezdett újra közeledni Cha Seok Hoon-hoz megbocsátva az eddigieket .. én úgy szorítok , h sikerüljön a vágya egy gyermek , no de előbb még egyenesbe kellene hozniuk ezt az ingatag lábakon álló házasságot ..remélem sikerülhet, most nagyon nem úgy néz ki ... :-o Roy az édes okos kis srác milyen nagy hatással van Na Hong Joo -ra már érzett annyi erőt , h megváljon a múlt fájdalmas terhétől és elégette a meghalt magzat fotóit ..
Cha Seok Hoon-t féltékenynek látni nem is volt rossz eléggé begőzölt a látványra , h ott borozgat a kedves kicsi felesége ... LOL bele se gondolt , h ő hasonló szituba hozta Na Hong Joo-t Hong Kong-ban .. na mindegy de itt egy kicsit megtört a jég .. egyet sajnálok mi a francért hazudik össze vissza Cha Seok Hoon ?? ezért állandóan feszült és nem érzi jól magát a bőrében .. sorozatos rossz döntéseivel félek egyre jobban eltávolodnak egymástól ... egyre bizonytalanabbá tesz a viselkedésével vajon mit érezhet az igazgatónő iránt ..hálát vonzalmat tiszteletet ?? mintha próbálna menekülni Cha Seok-Hoon de valahogy mégis csak ott köt ki és kisegíti szorult helyzetéből az igazgatónőt ...
én nem érzek ellenszenvet az igazgatónő iránt tetszik a stílusa a nyugodt higgadt tekintélyparancsló viselkedése , az hogy főleg a saját érdekei vezérlik ez érthető , ha nem így tenne akkor már rég nem ülhetne az igazgatói székbe ezen a szinten nincs tökéletes tisztesség az erősebb kutya győz ...
szerintem ő a betegsége miatt taszít el magától mindenkit és ezért mélyen a szívébe zárja a fel fel törő érzelmeit ... hideg távolságtartó higgadt és a munkába menekül , de látni az időnként meggyengült álarca alatt igazi érző szív dobog ...
nekem Min Woo felesége a legunszimpatikusabb nagyon nem bírom .. pláne amikor közelített Roy felé na ott a szívem a torkomba dobogott jajj el ne rabolja vagy kárt ne tegyen benne ... nem értem miért él így csak a pénz miatt ? semmi öröme egy megkeseredett nő akinek az egész élete azzal telik , h tudja lenyomoztatni a férjét ? mit vár a megszerzett információktól talán azt , h visszatérnek a boldog vidám szerelmes pillanatok ? .. ha okos nő lenne tudná ezzel még jobban elszabadulhat a pokol .. és így soha nem tudja magához láncolni a playboy férjecskéjét ... sőt még az ő széke is meginoghat az erélyes anyós miatt ...
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.07. 19:46

Jaj de jó hogy ennyit írtatok!

A csalás nekem sem tetszik, egyik szereplő részéről sem.
Summi, igazad van, ott a hol te jársz ez még nem igaz Min Woo nejére.Inkább a 10. részben, amit most fordítok, csak kihullott a fejemből hogy ezt még nem láttad.
Nekem Hong Joo továbbra sem a szívem csücske, lehet hogy ennyire elfogult vagyok KSW-val és ezáltal a karakterével is...LOL
10. rész
   50%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.09.08. 17:18

El vagyok maradva, de azért hálás köszönetem a kilencedik részért, Bekka! <33
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.10. 16:14

Bekka nagyon tuti ez a sorozat, nem bírtam abbahagyni már a 9. részt nézem és utána itt vagyok dumcsizni mert van miről ... LOL LOL

teljes lázban égek amióta csak nézem , már most várom a 10. részt ... nem sürgetlek ám ..á dehogy ... LOL
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.10. 17:02

summi írta:Bekka nagyon tuti ez a sorozat, nem bírtam abbahagyni már a 9. részt nézem és utána itt vagyok dumcsizni mert van miről ... LOL LOL

teljes lázban égek amióta csak nézem , már most várom a 10. részt ... nem sürgetlek ám ..á dehogy ... LOL
Summi, ne aggódj, már majdnem kész vagyok vele, csak nagyon sok volt a meló a héten, és hulla fáradt voltam.Lehet hogy már ma kész leszek vele.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.10. 18:23

bekka írta:
summi írta:Bekka nagyon tuti ez a sorozat, nem bírtam abbahagyni már a 9. részt nézem és utána itt vagyok dumcsizni mert van miről ... LOL LOL

teljes lázban égek amióta csak nézem , már most várom a 10. részt ... nem sürgetlek ám ..á dehogy ... LOL
Summi, ne aggódj, már majdnem kész vagyok vele, csak nagyon sok volt a meló a héten, és hulla fáradt voltam.Lehet hogy már ma kész leszek vele.
Tündéri vagy Bekka de komolyan nem akarlak ám sürgetni , ne hogy túlhajtsd magad , de ez a sorozat a leg leg leg legjobbak közé tartozik imádom..... mindenképpen veled fogok haladni .. LOL (L) (L)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.09.10. 18:26

summi írta:
bekka írta:
summi írta:Bekka nagyon tuti ez a sorozat, nem bírtam abbahagyni már a 9. részt nézem és utána itt vagyok dumcsizni mert van miről ... LOL LOL

teljes lázban égek amióta csak nézem , már most várom a 10. részt ... nem sürgetlek ám ..á dehogy ... LOL
Summi, ne aggódj, már majdnem kész vagyok vele, csak nagyon sok volt a meló a héten, és hulla fáradt voltam.Lehet hogy már ma kész leszek vele.
Tündéri vagy Bekka de komolyan nem akarlak ám sürgetni , ne hogy túlhajtsd magad , de ez a sorozat a leg leg leg legjobbak közé tartozik imádom..... mindenképpen veled fogok haladni .. LOL (L) (L)
Nyugi már a végefelé járok a 10-nek, ma még elküldöm, JÓ lesz ez a rész is!! :D
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.09.10. 19:13

Sziasztok :-D

a 6. résztől , innentől jól megkeverték a kártyalapokat ... LOL

Spoiler:
épp kezdtem örülni , h megtörik a jég és Na Hong Joo közeledik a férjecskéjéhez .. erre derült égből villámcsapás és Cha Seok Hoon elmegy az igazgatónő üzletét rendbe tenni ... :-o

ez azért kemény pofon volt Na Hong Joo -nak , teljesen megértettem a reakcióját .. a bizalom a hit amit újra kezdett felépíteni összeomlott sokadszorra.... sajnáltam nagyon sajnáltam a fájdalmát pokoli érzés lehetett pont egy baba tervezés közben :-(

senkire se tudok haragudni ez az élet ami teremthet bonyolult téves helyzeteket ... én úgy gondolom az igazgatónő se szándékosan akarta szétbomlasztani Cha Seok Hoon házasságát , de ő mindent csak üzleti szemmel néz és ha már szem és fültanúja volt Cha Seok gondjainak .. ezért ajánlotta , h megveszi őt 3 napra és segít neki , de a következményekre nem számított ennyire mélyen , arra se hogy széttöri a fiatal pár házasságát , vagy arra se , h beleesik Cha Seok Hoon-ba .. becsületes maradt nem erőszakoskodott Cha Seok-kal , megvallotta mit érez nyílt kártyákkal játszott ebben is és az üzletben is ...
ha hibáztatni kell az igazgatónőt akkor ugyanannyira hibás Cha Seok Hoon is , miért nem tudott a Hong Kong után örökre megválni az igazgatónőtől , talán ennyire megváltozott Cha Seok Hoon ?
Cha Seok Hoon-t is tökéletesen megértem , azért indult el ezen az úton , h könnyebbé tegye a saját boldogságukat , de közben valami hajtotta az igazgatónő felé de nem érzelmileg vonzódott hozzá talán tisztelte és kedvelte .. és megtalálta azt a munkát amiben kiváló és amiben sikereket érhet el és ért el ..ez ami oda ragasztotta a céghez... egyre nem gondolt , h mit él át közben a kicsi felesége aki végig érte aggódott és a leleplezések miatt össze-vissza agyalgatott mindent ..
szerintem a legnagyobb hibát azzal követték el , h mindketten megelégedtek azzal , h becsületesek tisztességesek és hűek egymáshoz , de a sorozatos félreértések és az elmaradt őszinte vallomások miatt .. ez a hit bizalom egyre gyengült és felemésztette a mély szerelmüket ..én hiszem hogy ez még visszafordítható.. :-D
Kang Min Woo-tól továbbra is el vagyok ájulva ... nagyon imádom a stílusát most úriember a javából .. tetszik ahogy viselkedik Na Hong Joo -val a kis Roy-al .. Min Woo mintha most találkozott volna először egy olyan nővel akire nincs hatással a pénze és a férfi vonzereje ... LOL csodálja és tisztelni tudja Na Hong Joo-t hhúúúú ezért is nagyon szeretem a közös jeleneteiket :-D
Válasz küldése