Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.10.01. 23:26

Nagyon szépen köszönöm a 12.részt :D :D
csabamama2
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2014.04.03. 14:32

2014.10.02. 07:47

Bekka Kedves!

Köszönöm szépen az értesítést és a 13. rész feliratát. Üdv: csabamama2
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014.01.13. 12:23

2014.10.02. 12:25

Szia Bekka!!! Itt is,hálásan köszönöm a13.rész feliratát. (WORSHIP)
dusi02
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.01.14. 17:38

2014.10.02. 17:13

Szia Bekka! Minden eddigi részt köszi. Volt már,hogy nem bírtam várni és lefordítottam, de a te szövegeddel is mindig megnézem. Pusz: zsazsa
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.10.02. 18:53

Szia Bekka :-D

Ó milyen jóóó, hogy már kész a 13. rész is , nagyon köszi ... :-D
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.10.03. 07:53

Sziasztok! :)

Nagyon sokat írtatok, míg én kicsit lemaradtam

Sajnos nagyon szűken mérik nekem az időt... ;-) Nagyon el vagyok havazva, mert ez az ovikezdés valahogy nem az "igazi". Kis csoportot kaptam és rengeteg velük a törődés, a munka... teljesen lefáradok mire hazaérek...

Nem tudtam visszaolvasni minden véleményt, de az én véleményem a 12. és 13. rész után sem sokat változott. :)
Spoiler:
Változatlanul elítélem mind Seok Hoon-t, mind az igazgatónőt, illetve elnöknőt, vagy ki is ő...
Az apjával és az igazgatótanáccsal értek egyet, akik megdöbbentek és felháborodtak, hogy megvett magának egy nős férfit, akinek tönkretette a házasságát. Teljesen osztom az eljárást, hogy leváltották...:)
Seok Hoon-t nagyon nem szeretem... KSW első szerepe, ami nekem eddig teljes mértékben negatív.
Nem szeretem az ilyen "állhatatlan szerelmeket"... illetve nem tudom elképzelni, hogy valaki, aki állítólak nagyon szerette a feleségét ilyen seperc alatt így belezúgjon abba a "munkamániás csontkollekcióba".
Az a nő egy igazi, önző karrierista vénkisasszony, akit csak a siker, az üzlet, a pénz, és hasonló dolgok éltetnek...

Teljesen megtudom érteni Hong Joo-t, aki nagyon megalázottnak, megcsaltnak és kiábrándultnak érzi magát. Nem csodálkozom azon, hogy bosszút akar... pláne mivel Koreában vannak akiket sok évtizeden át csak a bosszú éltet. Szinte minden sorozatnak ez a mozgató rugója... :-(

Min Woo-t még mindig nem tudom, hová "rakjam". Lehet, hogy csak azért vette el feleségül Hong Joo-t mert jól kijön a fiával ás általában a gyerekekkel. Bár az idősebbik lány egy kis dög... az olyan agyafúrt kis gonosz teremtés, mint az anyja...
Sajnálom szegényt, hogy ilyen gyerekkora van. De úgy tűnik "nem jó szülőket választott"...
Mindkét szülője egy jellemtelen ember, aki csalja a házastársát és a vagyonon kívül nem igazán törődik a gyerekeivel, nem neveli őket...
Már csak arra vagyok kíváncsi, mi lesz ennek a vége. :)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.10.04. 08:46

Változatlanul elítélem mind Seok Hoon-t, mind az igazgatónőt, illetve elnöknőt, vagy ki is ő...
Az apjával és az igazgatótanáccsal értek egyet, akik megdöbbentek és felháborodtak, hogy megvett magának egy nős férfit, akinek tönkretette a házasságát. Teljesen osztom az eljárást, hogy leváltották...
Ezzel egyetértek, nem volt szép a tett,és ezért meg is érdemli a bűnhődést.
Seok Hoon-t nagyon nem szeretem... KSW első szerepe, ami nekem eddig teljes mértékben negatív.
Nem szeretem az ilyen "állhatatlan szerelmeket"... illetve nem tudom elképzelni, hogy valaki, aki állítólak nagyon szerette a feleségét ilyen seperc alatt így belezúgjon abba a "munkamániás csontkollekcióba".
Az a nő egy igazi, önző karrierista vénkisasszony, akit csak a siker, az üzlet, a pénz, és hasonló dolgok éltetnek...
Én nem így látom.
A szememben mindent megtett a nejéért, és a férfiak így működnek. Nem úgy mint mi nők. Ők le tudják zárni a nem működő dolgokat, ha úgy érzik mindent megtettek, és nem jártak sikerrel. Seok Hoon de facto nem csalta meg a nejét. Az ember pedig nem úgy működik, hogyha hatással van rá valaki, akkor ne gondolna rá,de ez nem jelenti automatikusan hogy csalni is fog, Márpedig Seok Hoon nem csalt. Bevallotta, hogy sokat gondolt a nőre, de ennyi. A gondolat mindenkiben felmerül, csak nem váltja tettre, ez nekem nem megcsalás.
Ha Hong Joo nem lenne ilyen önző és buta, és nem csak arra gondolna hogy jaj, ő mennyit szenvedett, megjegyzem a saját hülyesége miatt,akkor Seok Hoon még mindig az övé lenne. Mert kitartott volna Hong Joo mellett, és megoldotta volna a gondolatait Se Younggal kapcsolatban.
Hong Joo mindig csak akkor kapott támadást az igazgatónőtől, amikor ostoba módon megpróbált beszólogatni neki, csakhogy Se Young sokkal okosabb nála.

Nekm tartom önzőnek Se Youngot, én érző lénynek tartom, aki kezdetben kicsit megkeményedett volt az üzleti élettől, de ki meri végre mutatni az érzelmeit, mióta Seok Hoon az életében van. tetszik hogy talpraesett, mindig tudja mikor mit reagáljon.
Min Woo-t még mindig nem tudom, hová "rakjam".
Számomra Min Woo maradt egy plyaboy, és örülök hogy ezen nem változtattak még Hong Joo kedvéért sem, bár az nem tetszik, hogy eddig szerethető rosszfiú lett, most meg ráaggatták a forgatókönyvírók a rosszindulatot is: "belelövök egyet hogy biztosan meghalt-e"

Tetszett a jelenet Hong Gyu-val és Se Jinnel, szegény fiú hogy felkészült a pofonra. LOL
Min Woo kislánya... nem semmi, ahogy kiszaladt kihányni az ételt amit Hong Joo csinált....pfff..
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
mara55
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.02.11. 06:08

2014.10.06. 14:54

Kedves Bekka! @}->-
Nagyon szépen köszönöm a 13.rész feliratát!
Én érzelmileg még mindig ide-oda "csapodom".......
Üdvözlettel: mara55
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.10.06. 19:13

mara55 írta:Kedves Bekka! @}->-
Nagyon szépen köszönöm a 13.rész feliratát!
Én érzelmileg még mindig ide-oda "csapodom".......
Üdvözlettel: mara55
Szia Mara
azért írd meg mit gondolsz!
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.10.08. 20:11

Szia Bekka :-D

Nagyon köszi a 14. részt is , már nagyon vártam a folytatást eléggé feszült a helyzet :-D
Válasz küldése