Temptation- (20/20) kész

K-doramák
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.10.20. 08:59

Szia Bekka!
Végre ideértem, maratonban nézem a filmet, most a 13. résznél tartok éppen. Szabin vagyok a héten, dorama-maratont tartok és kész, a házimunka várhat... úgyis megint összekoszolódik a lakás, nem??? LOL
Spoiler:
1-2 hsz-t néztem csak meg, nem akartam, hogy befolyásoljanak filmnézés közben. ;-)
Az igazgatónő ajánlatával kezdődött az egész, de Seok Hoon-nak nem volt kötelező elfogadni azt, ráadásul sztem nem is csak a pénz miatt tette, mert a legelső pillanatban megtetszettek egymásnak, nekem legalábbis ez jött le. Hong Joo ezt érezte, joggal haragudhat is a férjére, elhiszem, hogy nem bízott meg többé benne. De azt nem értettem, hogy miért kellett a bosszú miatt férjhez mennie és miért erőlteti a bosszút ennyire? Azt még nem tudtam eldönteni, hogy Min Woo miért vette el, valóban szerelemből, vagy Roy miatt, vagy valami más célja van, vagy csak játszadozik az ellenfél pasijának exével? Úgy tűnik Seok Hoon valóban szereti az igazgatónőt, tudta, hogy nem lesz könnyű, mégis felvállalta. (Itt jegyezném meg: KSW még mindig nagyon-nagyon-nagyon jó pasi :-9 )
Megyek is továbbnézni. Nekem nagyon tetszik, lendületes, izgalmas, mindig történik valami.
Bekka, nagyon szépen köszönöm a fordítást! :-D
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.10.20. 14:47

Végre Brigi, végreee! :)

Szerintem MInWoonak azért kellett Hong Joo mert olyan kis ártatlan feje van.:D
Persze hamar kiderült hogy nem az, ezt az anyósa is megjegyezte, sőt MInWoo exe is.
A pasas meg sosem tud kibújni abból,ami...nő kell neki, egynél több.És ez most sincs másképp.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.10.20. 16:01

Sziasztok !

Végre ideértem ... LOL

15 részről :-D
Spoiler:
Ebben a részben rajongtam igazán Cha Seok Hoon-ért <333 nagyon jó fej és igazi szívdöglesztő srác akinek a szíve is a helyén van .. eddig is vadító volt , de most hódított meg igazán <3333 tetszik a kiállása a viselkedése a kedvessége a romantikussága a józansága az ésszerűsége .. :-D Neki se könnyű ez a szitu de imádom a higgadtságát ahogy kezeli a dolgokat . és amikor tud akkor visszavág nem hagyja magát földre kényszeríteni kegyetlen szívós LOL az szupi volt ahogy túljárt Kang eszén és tőrbe csalták a földvásárlással ... LOL bekapta a csalit rendesen LOL Na Hong Joo -val is nagyon korrektül viselkedett , sajnálom , hogy Na Hong Joo-t még mindig a bosszú vezérli és nemképes józanul gondolkodni , közben elemészti a fájdalmas vágyakozása Cha Seok Hoon iránt , szerintem ő az a nő aki egyszer szeret életében de az örökké tart .. én azért nem tudom utálni inkább sajnálom , és mindkettőjüket hibáztatom ezért a helyzetért .. :-(
Az biztos , h Cha Seok Hoon nagyon szereti az igazgatónőt , én sajna nem tudok velük együtt érezni nem hatnak meg a romantikus pillanataikkal , és nem hiszek benne hogy ők együtt maradnak életük végéig .. Yoo Se Young megértettem ebben a helyzetben most az apját kellett néznie de ennek ára van ... a rémálmai a bizalmatlansága féltékenysége megmérgezheti a kapcsolatukat ... én még most se tudok haragudni rá , ő is tiszta szívből szereti Cha Seok Hoon-t , de melyik hölgyemény lesz a befutó nem tudom , mert úgy tűnik ebben a részben , h Na Hong Joo-ra is többször gondol , és a gyűrű se landolt még a szemetesben LOL
Kang Min Woo az akit soha nem fogok megérteni , megszerzi magának az ártatlan visszafogott egyszerű tisztességes Na Hong Joo-t , de utána nem tud vele mit kezdeni , de elengedni se akarja közben semmi melegség kedvesség nincs benne , jéghideg a kapcsolatuk ... jó ez várható volt ...arra vagyok kíváncsi meddig bírja még Na Hong Joo ezt a gyötrődést..ezért megérte ? a válasz egyértelmű nem ... sokkal jobban járt volna ha marad ott ahonnan elindult és akkor még esélye is lett volna a boldogságra de így ..
Kang exét ki nem állhatom , remélem nem ússza meg és ő is jól pofára esik ...
Na Hong Joo bosszúja jól elindította a lavinát , most már mindenkinek van oka miért nyomorítsa meg a másikat ...
Kang Min Woo-ról nem tudom elképzelni , h csak Na Hong Joo miatt akarná tönkretenni Yoo Se Young-ék üzletét , ő ennél sokkal önzőbb dörzsöltebb és telhetetlenebb inkább a saját üzleti hatalmának a növelése a tét , és ez egy jó kis taktikának tűnik...
az nagyon szimpi volt Cha Seok Hoon-tól , hogy nem használta fel Na Hong Joo-t Kang elleni támadáshoz ... pedig Yoo Se Young célzott erre a lehetőségre is ... (bounce)
Most már csak arra vagyok kíváncsi mi járt az író fejében mi lesz a végkifejlet , nehezen tudom elképzelni azt a verziót , h Cha Seok Hoon visszatérjen Na Hong Joo -hoz , de az igazgatónővel való viszonya is eléggé rázós és bizonytalan , lehet hogy máshol kell keresniük a boldogságukat ?
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.10.20. 16:33

Szia Brigi :-D

De örülök , hogy itt vagy és írtál :-D

Min Woo nekem még most is rejtély .. LOL
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.10.20. 17:03

Bekka, aranyos vagy :-)

Summi, igazad van.
Spoiler:
Cha Seok Hoon tényleg nagyon higgadt, józan, ugyanakkor romantikus is, szívdöglesztő, de tényleg, én is nagyon imádom. :-9 Szegény nagyon peches, hogy belezúgott az igazgatónőbe és hogy nem tudta megtartani a feleségét.
Bekka, igazad van abban, hogy végül is - Kang Min Woo-n kívül - senki senkit nem csalt meg, a bicajozáson kívül nem történt köztük semmi, de azért nagyon érezhető volt a kémia köztük, legalábbis nekem. A nő már nem fiatal, nyilván nem annyira romantikus lélek, mint a húszévesek, és egész eddigi életében behódolt az apjának, ő volt a jókislány, ezért is borultak ki ettől a sztoritól. A színésznő remekül játszotta el a mindig hűvös, pókerarcú kemény nőből a szerelmes-játékos nőt, szinte látszott, hogy kivirul Seok Hoon mellett. (A színésznővel nem túl rég néztem a Suspicious Housekeeper c. sorozatot, ahol egy házvezetőnőt játszik, akinek mindig ugyanolyan az arckifejezése és mindig azt teszi, amit kérnek tőle - legyen az gyilkosság vagy ilyesmi, ott is nagyot alakít, lehet, ezért nem buktam ki tőle ebben a filmben annyira, mint mások).
Az is igaz, hogy sokszor az üzletet részesíti előnyben, de hát egész életében ezt csinálta és ezt is várják el tőle. Amiért az üzletet választotta, az az, hogy bosszút állhasson Min Woo-n, amiért az apjának árulkodott és az rosszul lett. Nem végleges a szakításuk, csak a többségnek szól, hogy mindenki megnyugodjon.
Nem tudom, hogy milyen kapcsolat van az igazgatónő és Kang Min Woo között, amiért a húga is oppa-nak hívja, ez valahogy elkerülte a figyelmemet, valami családi kötelék? Vagy esetleg egy korábbi szerelmi szál? Úgy tűnt, Min Woo is sokat foglalkozik az igazgatónővel, elég jól ismeri a reakcióit.
Min Woo tényleg egy vadász típus, valószínűleg az indíthatta be Hong Joo-ban, hogy a nő mennyire nem volt oda érte és a gazdagokért, meg a pénzért, meg persze az is, hogy milyen jól bánt a fiával.
Hong Joo meg talány nekem még mindig. Azt sem nagyon értettem, hogy miért nem írja alá a házassági szerződést, majd utána egyszer csak hirtelen mégis aláírta, ennek a magyarázatára is kíváncsi lennék. Érdekes volt, hogy a 15. részben Seok Hoon és Hong Joo mennyit gondoltak egymásra, amit az igazgatónő is megérzett. Lehet, hogy tényleg nincs köztük még lezárva a kapocs, de inkább csak Hong Joo részéről. A gyűlölet és a szerelem közel állnak egymáshoz, ezt mondják, lehet, van benne valami.
Mindenesetre én is nagyon várom Seok Hoon válaszát a végén elhangzott kérdésre. :-)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.10.20. 19:15

Nem tudom hányadik részben de elhangzott hogy MinWoo és az igazgatónő gyerekoruk óta ismerik egymást, együtt nőttek fel.
Hong Joot én első perctől nem szeretem, nála önzőbb szereplőt nem láttam. Nehogymár apa elveszítse a lakást, mert akkor meggyűlölnélek-mondja Seok Hoonnak, aztán hisztizik mert az elfogadja az ajánlatot, mikor előtte azt is végig kellett néznie hogy a neje a pénz miatt meg akarta ölni magát.
Seok Hoon igazán törte magát hogy rendbejöjjenek, de Hong Joo magasról tett rá.
Miért is nem ment el Seok Hoon a kórházba a lombikos megbeszélésre? Mert Hong Joo nem mondta meg előre, hová mennek. Ha megmondta volna Seok Hoon sosem sietett volna akkor az igazgatónő segítségére mert tudja mit jelent ez Hong Joonak.
Ezt cakk-pakk Hong Joo cseszte el.És nagyon megérdemli az önző fejével....
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.10.20. 20:27

Ááá, köszi, tényleg elhangzott, hogy gyerekkori ismerősök, együtt nőttek fel, de mi történhetett, amiért ilyen a viszonyuk? Min Woo-t nézve, lehet, bepróbálkozott, csak nem jól sült el a dolog? Na, mindegy is.

Hong Joo sztem is eltúlozza ezt a bosszú dolgot. Lehet, a gyerekkérdés miatt is - na meg az anyagi problémák miatt is, de úgy éreztem, hogy Hongkong előtt sem volt már valami jó a kapcsolatuk.Az öngyilkossági jelenetet nem értettem, miért is lett volna jó, ha ő ott meghal? Szerintetek?

Seok Hoon tényleg mindent megpróbált, hogy rendbe tegye a dolgokat és ekkor még semmi visszafordíthatatlan nem történt, teljesen komolyan úgy gondolta, hogy helyrehozza, még az igazgatónőnek is megmondta, hogy bár vonzódik hozzá, de a feleségét szereti, aki ezt akkor még tudomásul is vette, nem próbált meg cselezni. Ezért sem értem meg Hong Joo fene nagy bosszúvágyát és gyűlöletét. Jó, persze, nem kell szeretnie a nőt, akibe a férje beleszeretett, de azért férjhez menni, hogy bosszút álljon és ezt még meg is mondta Min Woo-nak, na, azon a jeleneten kiakadtam rendesen én is.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.10.20. 20:51

a biztosítási pénz miatt
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.10.20. 23:27

bekka írta:a biztosítási pénz miatt
Tényleg, mindig elfelejtem, hogy náluk ezért is fizet a biztosító. Én valószínűleg csak KSW-re koncentráltam..... LOL
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.10.26. 23:40

Nagyon szépen köszönöm Bekka a 16.részt :D :D
Válasz küldése