Temptation- (20/20) kész

K-doramák
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.10.28. 21:49

Sziasztok, Bekka, köszi a 16. rész fordítását. :-D
Spoiler:
Elég sok fordulat volt ebben a részben is. Eddig tartott Kang Min Woo nagy szerelme, az ex-asszony ügyesen manipulálja, ráadásul terhes is lett. Neki tényleg csak addig kell a nő, amíg megszerzi. Az igazgatónő betegsége is csavar egyet a történeten. Nekem úgy tűnt, Na Hong Joo két szék közül a pad alá esett, nem nagyon érte meg ez a fene nagy bosszú miatti házasság. Hát, nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra, hogy fogják ezt kibogozni???
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.10.30. 15:02

Sziasztok :-D

Brigi látom már meg is nézted a 16. részt ... :-D kicsit lemaradtam nem voltam pár napig , de sietek jövök nézem én is :-D

Bekka nagyon köszi a 16. részt is ... ügyes vagy @}->- (L)
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.10.30. 16:53

Köszi lányok! :)
Brigi majd reagálok is, de az előbb értem haza egy kis pihiből, így a héten nem is voltam gépközelben.
Vagyis bele sem szagoltam a 17. részbe. De igyekszek fordítani mielőbb.:)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
nb76
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.17. 11:55

2014.10.30. 22:02

O.k. csajok, várlak benneteket! :-)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.10.31. 14:51

nb76 írta:O.k. csajok, várlak benneteket! :-)

itt vagyok ragyogok ... sikeresen megnézve a 16 rész LOL

jól összekuszálták a szálakat csak győzzük kibogozni ... LOL

Spoiler:
nb76 írta: Eddig tartott Kang Min Woo nagy szerelme,
én egyetlen pillanatig nem éreztem Min Woo-n hogy mély szerelemet érezne Na Hong Joo iránt , szerintem csak imponált neki Na Hong Joo visszafogottsága a szépsége és az , h a pénze hidegen hagyta , és még az is amikor látta milyen nagy szeretettel bánik Roy-al ... Min Woo azért eléggé el volt szállva magától azt hitte őt minden nő szereti .. ezért jól pofára esett amikor szembesült az ellenkezőjével ..

nekem egy kicsit gyengusra sikerült amikor Min Woo bekapta a csalit , és amint megtudta a fontos infót az ex feleségétől azonnal , ment hogy eltüntesse a korrupciós bizonyítékokat ... fel se tűnt neki hogy végig követi Cha Seok Hoon.. :-o

az ex feleség stílusa gonoszsága rafináltsága utálatos eddig se csíptem , és úgy tűnik ezután se fogom , ő tipikusan az a nő akit a pénz a csillogás a hatalom érdekel bármi áron , nálam anyaként megbukott .. végig csak taktikázik a saját önző vágyai megvalósításáért , közben semmi szeretetet nem tud adni a gyermekeinek max a jólétükért küzd hogy minél többet markoljon nekik , bármennyire haragszik is Min Woo-ra soha nem tudott igazán mélyen ártani neki mindig eljárt a szája , és ő azért munkálkodott hogy megbukjon Na Hong Joo-val a házasságuk ... és végig várta azt a pillanatot amikor félre állíthatja Na Hong Joo-t és szépen újra elfoglalhatja méltó helyét .. az már a bónusz hogy teherbe is esett .. azért kíváncsi leszek mit lép erre Min Woo , minden szép és jó lesz vele újra .. ?

Én egy kicsit besokalltam Yoo Se Young-ra kezd az agyamra menni , h mindig mindennél fontosabb a cég a munka , a szerelmük is túl lapos kevéske érzelemmel , közben hideg távolságtartóak .. nem hiszem el, h ennyire felelőtlen és az életével játszik és ezt is tökéletes nyugalommal viseli.... meg áll az eszem :-o a végén még életmentő műtétre lesz szüksége mások ilyenkor már pánik rohamot kapnak LOL
én elhiszem , h kifelé azt a látszatot kell mutatni , h szakítottak , de amikor együtt vannak , hol van a mindent elsöprő tűz , amiért ekkora nagy áldozatot hoztak ? Yoo Se Young kezd féltékenykedni Cha Seok Hoon-ra a gyűrű miatt miért is ? közben ő a legfontosabbat hallgatja el az egyre súlyosbodó betegségét a gondjait a céggel és Kang-gal .. ?
nálam a pálmát Cha Seok Hoon viszi , nem mondom , h tökéletes mindenben , de ő itt a példaképem ebben a fertőben is önmaga tudott maradni , okos kis fejével jól kijátssza a hatalmon lévő pénzes zsákokat .. LOL

Na Hong Joo-ról nem sokat változott a véleményem , tudom ezzel nem vagyunk egy nevezőn , de hát ez van ... :-D nekem tetszik benne hogy az alapszemélyisége nem változott megmaradt az egyszerűsége , de az igaz hogy tévútra tért amiért szerintem nagy árat kell majd fizetnie ...
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.11.01. 14:35

Sziasztok lányok,
még csak ma tudtam rávenni magam hogy abbahagyjam a láblógatást, úgyhogy még csak most kezdtem bele a 17. rész fordításába.

MIn Woo: szerintem sem volt szerelmes Hong Jooba,de azért eléggé odavolt érte... LOL
Az hogy bekapta a csalit, nekem nem gyenge, hiszen a másik esetben a terület megvásárlásakor is megvezették. Nekem ő nem okos, hanem inkább csak jó kapcsolatai vannak, amiket ki is használ.
Az viszont tényleg gyenge hogy nem vette észre hogy követik... :-P :-P
Szerintem az exnejével tökéletesen összeillenek .Egyformák.

Abban is egyetértek hogy Cha Seok Hoon number one! LOL
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.11.01. 21:12

Sziasztok :-D
bekka írta:még csak ma tudtam rávenni magam hogy abbahagyjam a láblógatást, úgyhogy még csak most kezdtem bele a 17. rész fordításába
a láblógatás se egy rossz időtöltés , nekem is volt részem benne pár napig , csak egy baj van vele észrevétlenül elrepül az idő és újra itt a suli .. :-) amúgy köszi a helyzetjelentést :-D
bekka írta:Az hogy bekapta a csalit, nekem nem gyenge, hiszen a másik esetben a terület megvásárlásakor is megvezették. Nekem ő nem okos, hanem inkább csak jó kapcsolatai vannak, amiket ki is használ.
szerintem mindent nem alapozhat csak a kapcsolatokra azt ki kellett építenie ... üzleti életben dörzsölt ravasz és inkább mondanám okosnak , mint butának ..már ha arra gondolok hogy évekig nem találtak rajta fogást mert mindig jól taktikázott és a cég elleni kompromittáló bizonyítékokat egyedül ő kezelte , ja és tudta hova kell utalnia a pénzeket hogy mindig naprakész és támogatott legyen az üzleti életben , kapott ő is támadásokat az ellenfeleitől .. mindenki nem lefizethető .. :-D az igaz , h most nem a legjobb passzban van rájár a rúd rendesen , de az is látszik hogy hozzá edződött ez efféle támadásokhoz , hol lent hol fent ezen a szinten is működik a hullámvasút effektus ... LOL
azért a terület megvásárlása keményebb dió volt , nagyon fondorlatos okos csalinak tartottam , szinte kivédhetetlen LOL imádtam is érte Cha Seok Hoon okos kis buksiját ... LOL valami hasonló ütőset vártam .. :-\
bekka írta:Szerintem az exnejével tökéletesen összeillenek .Egyformák.
igen igen jól passzolnak egymáshoz .. ezzel a kapcsolattal örökre átadják egymásnak a bizalmatlanságot LOL
bekka írta:Abban is egyetértek hogy Cha Seok Hoon number one!
Yessss nagyon imádom <33333

az izgat azért hogy mi lesz velük ? lesz itt egyáltalán boldognak mondható pár ?
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.11.03. 05:51

A 17. rész nemsokára kész
   50%
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.11.03. 07:10

bekka írta:A 17. rész nemsokára kész
   50%
Wááá jól belehúztál (bounce)
Avatar
summi
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2014.01.17. 07:08

2014.11.04. 16:06

Szia Bekka :-D

Ezt jó gyorsan összehoztad LOL sok sok köszönet a 17. részért (w00t)
Válasz küldése