Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Nita1987
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2014.01.14. 00:41

2014.08.13. 22:57

Nagyon szépen köszönöm a 4.részt :D
csabamama2
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2014.04.03. 14:32

2014.08.14. 07:02

Bekka Kedves!

Most értem a végére a Quenne-doramának, háát mit mondjak?!-Kwon továbbra is a szivem csücske marad, nagyon jól szerepelt benne, főleg, hogy kettős szerepet is játszott az nagyon tetszett. Nem akarok spoilerezni, mert biztosan vannak még akik nem látták, ezért csak annyit írok, hogy én nem ezt szántam volna neki. Ilyen volt még a Cinderella Man is, az is nagyon jó kis dorama volt és szintén ikertestvért alakított:-))

Nagyon szépen köszönöm a Temptation 4. részének a feliratát, ahogy a rövid ismertetőjét olvastam, ez is jónak ígérkezik. Üdv: csabamama2 :-)
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.14. 11:24

Köszike a négyest! :-*
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.14. 16:59

csabamama2 írta:Bekka Kedves!

Most értem a végére a Quenne-doramának, háát mit mondjak?!-Kwon továbbra is a szivem csücske marad, nagyon jól szerepelt benne, főleg, hogy kettős szerepet is játszott az nagyon tetszett. Nem akarok spoilerezni, mert biztosan vannak még akik nem látták, ezért csak annyit írok, hogy én nem ezt szántam volna neki. Ilyen volt még a Cinderella Man is, az is nagyon jó kis dorama volt és szintén ikertestvért alakított:-))

Nagyon szépen köszönöm a Temptation 4. részének a feliratát, ahogy a rövid ismertetőjét olvastam, ez is jónak ígérkezik. Üdv: csabamama2 :-)
Használd a spoiler gombot!
Szívesen mindenkinek, majd gyertek.
Nem tudom ki hányadik résznél tart.
Spoiler:
Megőrülök a kedves nejtől, ahogy pofákat vág, meg hisztizik..akkor sem volt képes támogatni a férjét amikor az nagy bajban volt...szerette egyáltalán valaha igazán?
A Yoo igazgatónőt játszó színésznő felszedhetne vagy 10 kilót, csont és bőr szegény, mintha éhezne.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem Sangwoo jobban tetszik rövidebb hajjal, éppen csak hogy nem csapja hátra a fejét amikor a haját el akarja seperni... LOL
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.08.15. 11:07

Ezt nem hiszem el... >:-0

Egy csomót írtam - igaz, hogy közben megszakítottam az írást mert ebédeltünk -, és kirúgott... az egész hozzászólásom elveszett... óh, jaj... :-(

Kicsit később megpróbálom újra, mert most eléggé szomorú vagyok... :-\
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.08.15. 12:15

Lenyugodtam... kezdem előröl...
Mind a 4 részt megnéztem, amihez köszönöm a magyar feliratokat.:)
Nagy késztetést éreztem, hogy továbbnézzem, de nem tettem. Megvárlak, és veled együtt haladok... :)
A kommentem... elrejtem. ;-)
Spoiler:
Szerény véleményem szerint, ha egy házasságnak nem a kétségek nélküli kölcsönös bizalom és megértés az alapja, abba könnyen bele lehet kavarni...

A feleség - sajnos a neveket még nem tudtam megjegyezni, öngyilkos akar lenni a pénz hiánya miatt, de mikor adott egy lehetőség, azt nem tudja elfogadni...
Én egyáltalán nem tudom őt elítélni emiatt, mert semmit nem tud... nem tudja ki az a nő és milyen szolgáltatások miatt "vette meg" a férjét, csak azt látja, hogy a férje egy másik nővel marad a szállodában és hagyja őt elmenni egyedül...
Elég nonszensz eset... :)

A férjnek az a hibája, hogy nem őszinte. Mikor meglátta az igazgatónőt a szállodában, akkor kellett rögtön elmondania a feleségének - mivel még rá is kérdezett, kit lát...? - hogy azzal a nővel már volt egy úgymond "találkozója"...
De továbbra is csak titkolózik, és nem mond el neki semmit... hazudik az SMS-ekkel kapcsolatban... nem mondja el kivel találkozik és miért? Hogy nincs közöttük csak munkakapcsolat... illetve eleinte csak az volt... de valahogy túl gyakran emlékeznek vissza mindketten annak az együtt töltött napnak bizonyos pillanataira... :-\

A feleséget azért tudom megérteni, mert ismerem, láttam a menyem életében is, sajnos, milyen az, amikor egy feleség elvetél... majdnem depis lett, annak ellenére, hogy már van egy kislányuk... de hála Istennek most már a második baba is hamar megérkezik. :)
Bocsánat ezért a kis "személyeskedésért", ezt csak azért említem, mert láttam min ment keresztül, milyen állapotban volt...
Így a feleségnek nagyon nehéz lehet... pláne, hogy egyáltalán nincs gyerekük.
Nincs olyan házaspár - legalábbis én remélem -, akik ne szeretnének gyereket, és nincs olyan feleség, aki ne szeretne anya lenni, ne szeretné férjét "megajándékozni" egy gyerekkel. :)
A meddőség egyes párkapcsolatban esetleg válóok is lehet...
Nem tudom elítélni a feleséget a viselkedéséért. A kis Roy-it, őt úgy néz ki igazán megszerette...
Hogy iszogatott a Kang elnökkel, a kisfiú papájával, azt nem tartom jó ötletnek... és félreértésre adhat okot, amint azt láttuk is...
De ezután kibékültek... minden oké lehetne:)... csakhogy a férj megint "magára-hagyja"... nem megy el a megbeszélt találkozójukra és nem mondja el miért...
Így a 4. rész megint egy nagyon félreérthető szituációval ér véget... :)

Kang elnök meg a családja...
Nos, tiszteltem a férjet, aki vigasztalja a "kedves" feleséget, amiért a 3. kislányt szüli... :)
A feleség viselkedése nem tetszik, akkor sem, ha nem ő tehet arról, hogy csak lányokat szül.
Ez a kémkedés a férje után, ez visszataszító... legalább is számomra.
Ha az anyósa megtudja, hogy van egy fiúunokája, akkor nyilván a kis Roy lesz az első számú kedvenc, a feleség meg ebbe "beleőrül"... hisz már így is depis, hogy csak lányai vannak.

Nagyon kíváncsian várom a folytatást. :)

KSW, mint mindig, hozza a formáját. :) Nagyon szeretem a játékát és az egész megjelenését. Bár valóban az a féloldalt szemében lógó haj sem igazán megy neki, de még mindig jobb annál, amilyen volt a Medical top Team-ban. Nekem azzal nem annyira tetszett... de lehet, hogy csak az én ízlésem van kificamodva... :) ;-)

A feleségét alakító Park Ha Sun-t a közelmúltban láttam a 3 Days-ben, ott tetszett nekem az alakítása. És egyelőre itt is jónak tartom...

A többi főbb szereplőt, most látom először... >-(
Avatar
yeva
Fordító
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.19. 09:35

2014.08.15. 12:28

Bocsi, nem írtam semmit az igazgatónőről, és így is olyan hosszú lett az előző hozzászólásom, hogy lehet nem is lesz kedve elolvasni senkinek. :-)
Spoiler:
Nem tudom miért szingli... azért mert munkamániás, csak azzal törődik, vagy nem akarta senki feleségül kérni... :-\ $-D
Nagyon furi nő... egyrészt nekem nem is tetszik, másrészt a karaktere is visszataszító. Miféle ronda, aljas húzás volt már, hogy így "vette" meg a férjet... nem szólt, hogy mit akar tőle.
Persze, hogy kétértelmű volt az egész...
Vagy direkt azért csinálta így, hogy bomlassza a házasságuk? Ezen az alapon: ha nekem nincs boldog párkapcsolatom másnak se legyen? Utálom az ilyesmit, amikor egy nő házas férfiakkal kezd ki, amikor belerondít egy házasságba... undorító... >-(
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.15. 20:06

Drága Yeva,
de jó hogy ilyen sokat írtál, végre valaki aki velem együtt halad, és meg is osztja velem amit gondol. :)
Spoiler:
A feleséget én sem ítélem el, csak bosszant amit csinál, sőt egyáltalán nem szimpatikus.
Érthető ha egy vetélés miatt ilyen, és most Roynak adja az összes meg nem élt szeretetét, de egyáltalán nem törődik a férjével, csak a saját sérelmeit hajtogatja. Pedig bizonyosan a férjnek is nehéz volt az az időszak, sőt, mielőtt elfogadta volna az igazgatónő ajánlatát, előtte meg kellett élnie azt,hogy a neje a pénz miatt öngyilkos akart lenni. Persze hogy mérlegelte ezt a megoldást.
Nem mér azonos mércével a feleség, mert ő hibázhat, az bocsánatos bűn, de a férje nem..miközben azt hajtogatja, hogy persze, ismeri a férjét jól, és tudja is hogy nem tenne ilyet, de most neki "jajdemilyenrossz" mert ő már most akkor mindig szenvedni fog, mert bizalmatlan. És ezért elutasítja a férjét, aki beismeri hogy hibázott. Számomra ez azt jelenti hogy csak magára gondol.
Az igazgatónő ki is mondta hogy ő akart lenni kíváncsiságból a hullám, hogy képes-e lerombolni a házaspár homokvárát. De hogy ez miért jutott eszébe...?
Nagyon tetszik benne, hogy sosem lehet zavarba hozni, talpraesett, és higgadt nő
A hozzászólásodnál, ami elszállt, nem működött a "piszkozat elmentése" funkció?
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.08.15. 20:54

Jaj, majd elfelejtettem...nekem se jött be a tüsi haja sem KSW-nak.:)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
gilnis
Fordító
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.01.13. 19:22

2014.08.16. 14:10

Ejha, ötödik?! O.O Nagyon rákapcsoltál. ^^
KÉSZ: Linger, Heartbeat Love, Hide and Seek, The Palace FOLYAMATBAN: Bump off Lover 04.
Válasz küldése