Temptation- (20/20) kész

K-doramák
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.20. 20:25

Kép




Cím:
유혹 / Yoohok
Alternatív cím:
Seduction
Műfaj:
Melodráma, Romantikus, Családi
Epizódok száma:
20

~Főbb szereplők~
Choi Ji Woo - Yoo Se Young
Kwon Sang Woo - Cha Suk Hoon
Park Ha Sun - Na Hong Joo
Lee Jung Jin - Kang Min Woo

~Készítők~
Rendező:
Park Young Soo
Író: Han Ji Hoon (한지훈)
Rövid ismertető : Hogy kifizesse az adósságát, egy nős férfi (Kwon Sang Woo) elfogad 1 milliárd wont egy nőtől (Choi Ji Woo), cserébe a nőnek adja magát 3 napra.


Ehhez időzítve:
https://avistaz.to/torrent/22276-tempta ... -720p-limo" onclick="window.open(this.href);return false;


Letöltés:
Spoiler:
temptation.zip
(377.05 KiB) Letöltve 329 alkalommal.
temptation.zip
(377.05 KiB) Letöltve 329 alkalommal.
spoiler]

Jó szórakozást!! :-)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.07.21. 08:48

Szia Bekka!

Szeretném megköszöni hogy nem hagyod abba Én személyszerint megértelek és igényt tartának minden fordításodra.
Viszont azt nem tudom hogy egyszer kell csak kérnem vagy minden részt és felíratot külön-külön.
Üdv.
Barbi

Barbi kiszedtem innen a nyilvánosból az emilcimeidet. Bekka
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.21. 08:51

Batorix írta:Szia Bekka!

Szeretném megköszöni hogy nem hagyod abba Én személyszerint megértelek és igényt tartának minden fordításodra.
Viszont azt nem tudom hogy egyszer kell csak kérnem vagy minden részt és felíratot külön-külön.
Üdv.
Barbi
két email címem is van
1:
tigrancs@invitel.hu
batorixagall@gmail.com
LOL
ja és van egy harmadik is a munkahelyi
Szia Barbi, elég egyszer kérni, mert utána felvesz a gmail a cimjegyzékbe, és ha kész vagyok, elküldöm a következő feliratokat. Küldj egy emailt a fenn megadott címre.Ja és légyszi a valódi neveddel ellátott emailcimedről. koszi.
Fórumozni azért gyertek.:)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2014.07.21. 11:31

Szia Bekka, küldtem imélt, az itt megadott címre.
Ugye így minden további felirathoz hozzájuthatunk. Három félét is töltök tőled.
Köszönöm előre is.
Ha mégsem sikerülne megismétlem.
Avatar
Batorix
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.01.14. 07:03

2014.07.21. 11:53

Ok. Én biztosan Jövök
Hetti
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2014.01.19. 18:55

2014.07.21. 12:00

Szia Bekka,
köszönöm a gyors választ és az első rész feliratát. :-D
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2014.07.21. 13:22

Köszönöm szépen a Templation első részének feliratát.

Tisztázatlan részemről, hogy majd a másik kettőét is külön kell-e kérnem, vagy most az is "elintéződött".
Avatar
bekka
Fordító
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2014.01.13. 09:52

2014.07.21. 13:46

HaNa írta:Köszönöm szépen a Templation első részének feliratát.

Tisztázatlan részemről, hogy majd a másik kettőét is külön kell-e kérnem, vagy most az is "elintéződött".


Kedves HaNa a Yawang sorozatra gondolsz? Az nyilvánosban marad, továbbra is erről az oldalról töltheted.
A Temptation további részeit pedig majd automatikusan megkapod emailben, azt nem kell még egyszer jelezned.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs, Heirs Christmas edition special,Yawang. Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling for innocence, Cook up a storm, Mystery queen, BG-Personal Bodyguard, Miss Pilot, The reason i cant findmy love, Killing for the prosecution,Tokyo Dokushin Danshi, Otona Joshi,
Folyamatban:Grande Maison Tokyo
Tervezett: Mystery Queen 2

bekkafeliratai@gmail.com
Image
HaNa
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.04.27. 13:36

2014.07.21. 14:07

Kedves Bekka,most ez nagyon kellemetlen, mert én is gyanúba keveredtem azáltal, hogy igaz, vagy sem az állítás, hogy valaki elküldte a feliratot.
Jó lenne, ha felvállalná az illető, aki továbbküldte.
Még egyszer köszi a feliratot.
HaNa /alias Ni/

HaNa, dehogy..én nem feltételezem most sem, senkiről. Azt inkább elhiszem hogy blöfföl hogy megkapta. De fátylat rá.bekka
Avatar
babamama
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.01.13. 23:51

2014.07.21. 16:46

Szia Bekka!
Te jó ég! Egy újabb Kwon Sang Woo film! (dance) A Sad Love Strory után annyira kíváncsi vagyok ebben a szerepben vajon mit láthatunk tőle.....
Küldtem Neked emailt,remélem csatlakozhatok Hozzád. (hug) További szép 7-t kívánok! @}->-
Válasz küldése